Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Cześć Dziewczyny!

    My już od 8 na nogach, Igusia zjadła śniadanko, a ja sobie poćwiczyłam. Teraz Igusia bawi się grzecznie, a ja korzystam z okazji i zajrzałam do Was.

    Wczoraj byliśmy z Igusią w centrum handlowym na zakupach i u naszego operatora, a Igunia była taka kochana i grzeczna.

    Aduś, no no, ślicznotka z Zosi.
    Ja już Igusi włosków nie obcinam, nie mogłam się długo przyzwyczaić jak miała takie króciutkie. No, ale szybko jej odrosły. Nie ścinam już, bo na wiosnę będę mogła robić jej kucyki.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Myssia ja mojemu Kubusiowi moge robic kucyki ostatnio nawet zdjęcie mu zrobilam z kucykami ale tata Kubusia był oburzony

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Hej mamcie, mój tatko pojechal i znowu sama jestem z rozwrzeszczaną Gabitka.

        Boże, jak ona sie drze. O wszystko krzyczy i juz mam tego dość i chyba stopery do uszu kupie. Już z tydzień jej sie tak zmieniło, moj tata oczom nie mógl uwierzyć. Nie wiem czy to przez te zeby których nie widac czy przez pupke...

        Ada ślicznie Zosia wyglada, pewnie jej zgestnieja teraz włoski. Ja nie obcinam naszych loków, jedynie grzywke moge wyrównać. Tak sie Gabi fajnie kręca w sprężynki z tylu ze szkoda mi.

        majajula tez mnie ten tort zaintrygował?! Co to?



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          tu przepis na tort http://gotowanko.blogerki.pl/2010/02...wski_haah.html
          i Majkowy torcik z roczku - właśnie żydowski

          Niunia moja Olga też wyje
          właśnie nie wiem o co jej chodzi chce na jeździku jeździć ale nie umie dobrze siąść to jej rozkładam chodzi to na niego chce siadać i weź tu zrozum o o jej chodzi


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Napisane przez beau Pokaż wiadomość
            Bazumik ja dostałam @ jeszcze jak karmiłam, chyba po 4 czy 5 miesiącach po porodzie...Bazumik a co lekarz mówił że to może tak być że Ci fiksuje @ zanim się ureguluje?

            Niuniakura mój też zamiast tych zabawek co dostał pewnie bardziej cieszyłby się z takiego zestawu jak Gabi dostala bo on oczywiście ciągle w garach by siedział, ciagle mi lodówkę otwiera wyciąga mleko wklada spowrotem, znowu wyciaga itd ehh cztery światy bo jak go chcę "odkleić" od lodówki czy garnków to od razu płacz!
            Na razie nie byłam u lekarza,dziewczyny z forum mi pisały że jest @ taka po tym leku,że leci dużo i długo.Mówię Wam teraz to mi leci tak jak zaraz po porodzie,co 3 godz muszę wymieniać tampon super i nawet w nocy.Po porodzie to dostałam @ po kilku miesiącach,miałam normalnie i niezbyt obficie.A teraz po tym depo jak dostałam pierwszy raz to zupełnie jak potop.






            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Dziękuję w imieniu Zosi za komplementy
              Ja byłam dziś na usg i czekałam w kolejce 2 godz Wogóle jak mi się kończy teraz ten antybiotyk co mi zapisała i już jest z moim pęcherzem ok, to lekarka teraz zapisała mi furagine Nie rozumiem tych lekarzy.
              Majajula widzę, że też prowadzisz bloga Ja też nie słyszałam wcześniej o torcie żydowskim. Muszę mu się później lepiej przyjrzeć
              Niunia Zosi też wywijały się włoski z tyłu, ale z przodu miała takie, że do oczu jej wchodziły i wogóle nie można było uczesać. A co do krzyków, to Zosia niestety też ostatnio krzyczy i próbuje wymuszać wszystko płaczem. Mam tylko nadzieję, że to przejściowe.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Ada prowadziłam kiedyś a teraz ech nie chce mi sie nie mam czasu natchnienia i nie miałam piekarnika przez dłuższy czas więc mało mogłam poszaleć
                teraz jak mam nowy sprzęt to będę testować hehe
                ja właśnie piekę placki
                wieczorkiem masa
                a jutro lukier plastyczny i zabawa w robienie ozdób


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  nie zdjełam obrączki do tłuczenia ciasta i mam odcisk


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Ada a ja się nie dostałm z Olgą do lekarza
                    wczoraj dzwonię to mi mówią ż eod 10-15 zdrowe a potem chore ale dziś nie ma numerków
                    a dziś o 7 już nie było no nic o 19 podjadę i mnie przyjmie jak już dziecko przyniosę - zawsze tak robię i zawsze skutkuje bo idę prosto do lekarki a nie do tych wrednych pielęgniarek

                    a furagina nie zaszkodzi choć powinien z antybiotykiem już dać


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Kurcze, to widze ze nasze dzieciki w glosny i trudny okres wchodza.

                      Ada może teraz dal furagine na doleczenie. Ale bierz do konca zeby to nie wróciło.

                      majajula fajnie ze mozesz z dziewczynkami juz piec i gotowac. Gabi jeszcze za mała.
                      Kurcze, nauczyła si e jesc Kinder czekolade, te mleczne batoniki i stoi tylko przy szafe, głaszcze sie po brzuszki u woła mniam mniam co oznacza- MATKA, DAWAJ BATONIKA. Skubaniec maly, a brokuly poszly do kosza.

                      Ja mam gości w sobote i mysle co by upiec- pewnie moje muffiny czekoladowe zrobie bo na tort to zbyt uroczyćsie, z reszta nie mam czasu i weny. Nigdy jeszcze tortu nie robiłam.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Niunia bo dzieci zresztą jak i dorośli kochają słodycze
                        Olinka też lubi czekoladki ale sama się nie upomina jeszcze za to Maja bierze zawsze i dla Olgi ale oczywiście jej podje po drodze

                        a ostatnio podgrzałam zupke Oldze i pobiegłąm do łazienki wracam a tam Maja karmi Olgę a razej rzuca w nią jedzeniem i weź tu pójdź siku zrób


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          kochana corcia chciała pomóc. Z ta czekolada to niestety tak jest ze niby wszyscy mowia ze dzieci nie znaja smaku nie rozrozniaja ale jak raz spróbuje to koniec. Dziecko głupie nie jest i swój rozum i smak ma. Ja staram sie bardzo rzadko dawac i glównie te kinderki bo mało czekolady maja a ona zatwardza kupke ale raz na tydzień to jej dam,... nie ma sie co czarowac ze nie bedzie jadla.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Niunia gdzieś czytałam jakieś badania na temat smaków dzieci jeszcze w życiu płodowym; i tam było że jak matka jadła słodkie to płyn owodniowy był słodszy i dziecko chętniej go piło niż gdy był słony czy gorzki
                            zresztą naruralne jest że słodkie bardziej smakuje
                            Moja Julka do 3 lat nie jadłą słodyczy a teraz pożera dużó za dużó a zimą to my wszyscy tyle jedmy słodkiego


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Jak już dostałam te leki, to będę je brać, ale nie nadążam za naszą panią doktor
                              Niunia ja do tortów tez nie mam weny. Uwielbiam piec, ale jakoś do tortów nie jestem przekonana, choć zdarza się, że czasem zrobię.
                              Ja na razie Zosi też staram się nie dawać tych wszystkich batoników, ale moje ciasta je. Chociaż pewnie niedługo zacznie je jeść. O tyle mam dobrze, że Zosia raczej wszystkożerna jest i obiadki też je. A mięsko i kiełbaska chyba na pierwszym miejscu





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Hej dziewczyny, nerwy mam bo jakiś baran dzwoni do mnie co poł minuty na domowy telefon i odkłada sluchawke. Teraz już nie odbieram ale nie chce dzwieku wyłączyć bo rodzice beda dzwoic i nie usłysze. No jakie pacany...

                                Musze dzis cos do byłej pracy zrobić i nie wiem kiedy to zrobie bo Gabi ciągle chce sie ze mna bawić, sekundy nie usiedzi sama i tak juz od tygodnia. Jakiś ciezki okres ma i być może zeby bo jak powiem zeby pokazała gdzie ja boli to na dolne dziąsełka pokazuje. Madralka mała.
                                majajula masz racje, ja tez to czytalam. To juz wiem od czego to jest, od tych lodów z karmelem z Maca



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X