Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Nic takiego-po prostu jak kupił auto to pojechał od razu pokazać je sąsiadom zamiast najpierw zjawić się w domu,szczególnie że sąsiady mieszkają za nami i to nie rodzina.Wczoraj u nich był 3razy powoli mam dosyć


    Ja też ćwiczę-siadanie na krześle,podnoszenie tyłka z krzesla,czasami podnoszenie dzieci,podnoszenie kanapek do ust ewentualnie obiadu na widelcu,ależ to jest męczące

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      hehe, podolec to mamy podobne zestawy ćwiczeń
      No to faktycznie ze starego trzeba szturchnąć!!! Nalezy mu sie.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        cześć Mamusie!
        Wygląda na to,że ja dzisiaj pierwsza. Jestem na nogach od 6, obudziłam się znacznie wcześniej, ale jeszcze troszkę poleżałam.
        Nocka kiepska. Iga obudziła się o 1, spała w swoim łóżeczku i znowu ryk, a potem ja ciągle budziłam się. Przeziębiłam się. Czuję się fatalnie.
        Teraz na szczęście już nic nie muszę robić, bo Igusia zjadła już śniadanko, ja poćwiczyłam, toaletę poranną też już mam za sobą.

        Niunia, widać Gabi lubi się bawić w piasku, a kot zabawkami Gabrysi. Super wyszła na tym zdjęciu. Taki mały miś.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Cześ Mamunie

          Myssia Igusia ślicznie śpi i też podobnie jak Matysia tak duża wydaje się na zdjęciach, Niuniakura a Twoja Gabi fajowo wygląda w tym kombinezonie, ja przyznam że jeszcze nie zakładałam Hani, na razie rajstopy, grube spodnie, kurta,szalik, czapa, rękawiczki a jak będzie na minusie to na pewno założymy.

          A my się zbieramy niedługo na szczepienie, oj nie lubimy tego ale trzeba.
          Idę robić kaszę bo maruda stoi,jęczy, zabiera mi myszkę i tak cięzko coś więcej mi napisać..


          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Tylko że on uważa że nic się nie stało

            Ja jak coś już kupię to chwalę się rodzinie a nie sąsiadom,co to ich obchodzi do diabła


            Niunka próbuje robić porządki w szafie ale ja się nie daję

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Mamusie, jakie tutaj pustki dzisiaj! Co jest z Wami?

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Ja jestem, wcześniej byłam ale tylko posty przeczytałam i musiałam znikać bo miałam wyjazd...
                A my dziś mamy 14sto miesięcznicę a mój cykorek dalej sam nie chodzi tylko za palec, ostatnio z mężem stwierdziliśmy że jakby mu nitkę do ręki dać to też by poszedł byleby cos w ręce trzymał wczoraj np. ten jeździk podnosił do góry (czyli trzymał się jeździka, który to był uniesiony) i przestawiał to w lewo to w prawo ehhh ciapuś mój malutki...w ogole mieliśmy beznadziejną nockę mały obudził się nie wiem która była 1? 2? siedział w łóżeczku próbował usnąc ale mu nie wychodziło i ja tak siedziałam przy nim bo jak poszłam się położyc to od razu stał w łóżeczku i wołał po pół godzinie mi się znudziło i wzięłam go do nas i było okropnie skopał mnie aż tak sie kręcił niemiłosiernie no szok spanie do d..y było!

                Myssia a ja wczoraj znowu nie poćwiczyłam- trza się zebrać do kupy i w końcu zacząć to jakos pójdzie...ehh
                Myssia Igulek słodziutka

                Podolec
                buhaha Ty jak coś "powiesz" to ja nie mogę hue hue normalnie ten Twój zestaw ćwiczeń to mnie rozbawił

                Niuniakura
                Gabrysia ślicznie wygląda taka MISIA mała

                Ada Twój mąż coś niepoważny jest zamiast pomóc to ewakuuje się i "mówisz" że BURA nic nie pomogła?

                Agatko co za szczepienie robicie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Beau nic nie pomogło. Zjadł obiad i stwierdził, że musi jechać. Wrócił o 18, to dopiero posiedział trochę z Zosią. Ech już nawet nie mam siły go wyzywać
                  Myssia Igunia śpi jak aniołek
                  Niunia Gabi ładnie w tym kombinezonie. A kotek chyba lubi zabawki
                  Podolec zestaw ćwiczeń super Ale się uśmiałam
                  Moja maruda już płacze Zmykam





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Beau my szczepiliśmy się na odre, świnkę , różyczkę i juz po.Na szczęście tylko zapiskała .Waży 9500, 25 centyl więc ładnie Czy któraś z Was szczepiła na pneumokoki?Zastanawiam się czy nie zaszczepić na to Hanie ale musiała by przyjąć 2 dawki i trochę kosztuję.


                    Usypiam mała bo nie chciała mi zasnąć na dworze a potem zabieram się za obiadek.


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Agatko ja szczepiłam pneumokokami 2 dawkami już a 3cia to w styczniu jakoś płaciłam za 1wsza 280 zł za 2gą 290zł

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        No widzicie chociaż wam humor poprawiłam.
                        No i mam za swoje bo od tych "ćwiczeń"to mnie plecy bolą,w życiu już tak nie będę się nadwyrężać


                        U nas wody brak-było super jak poszłam na siku na dwór-tyłek mi zmarzł

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          A qq a co tu tak pusto???

                          Podolec no wyczerpujące te Twoje ćwiczenia, uważaj na siebie nie przeciążaj się a co to znowu z tą wodą u Was?

                          Zarejestrowałam małego do lekarza bo kaszle mi coś

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Dziś ledwie chodzę to chyba rwa kluszowa-bo boli od dołu pleców na nogi,czyli przewiało.
                            Daj spokój coś przy studniach robią i wody nie było-mamusia by powietrza nie naszło poszla do piwnicy wodę zakręcić-czekam cały prawie dzień kiedy dadzą wodę a ja nie ten zawór w piwnicy odkręcałamsą aż 3 i przez mamusię wody nie było cały dzien a ok6 mąż jak wrócił z pracy wziął puste baniaki po wodzie i do roboty jedził po wodę-u nas na wsi robi-w końcu jak zadzwoniła do sąsiadki co z tą wodą to kapłam że to u nas eh


                            zdrówka malemu Beau

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Witajcie

                              Beau tez zdrówka dla Kubusia a dziś idziesz do lekarza?Ja się bardzo cieszę bo Karolinka już prawie miesiąc do przedszkola chodzi i póki co zdrowa i w związku z tym Hania też oby jak najdłużej bo u nas te infekcje bardzo długo trwają.

                              Podolec ale macie się z tą wodą, dobrze ze Twój m. napełnił baniaki.

                              U nas ładna nocka , jedna pobudka.Wczoraj mężuś wrócił po 20stej więc wszystko było na mojej głowie latałam od jednej do drugiej, w końcu usnęły to odsapnęłamHania do tej pory nie miała gorączki ale podobno może się pojawić po tym szczepieniu nawet do 3 tygodni.

                              A co u reszty mamusiek?


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                podolec to sie baby w domu rzadziły az sobie wode wyłączyły

                                A z plecami wspólczuje, kup w aptece taki duży Capsiplaster i naklej to na 2 dni na plecach. Mnie pomogło na rwe, bardzo piecze i rozgrzewa.

                                Gabryska mi sie z 10 razy budziła w nocy, po smoka, 2 razy na jedzenie, zombie jestem.

                                Annamaja u was jakaś poprawa nockami?

                                agata nie dzialo sie nic u Hani po szczepieniu na świnke/ U nas od 10 listopada na razie nic.

                                ada jak tam postepy Zosi?

                                beau współczuje kaszlu? A katarek tez jest?

                                Myssia cos nas dzisiaj zaniedbałas



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X