Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    o, ada, pisalysmy w tym samym czasie.. kurcze, to kuruj sie kobitko!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Hej mamusie wróciłam! Stęskniłam się za Wami, wpadłam tylko się przywitać bo mam pracy tyle że szok
      po drugie nie jestem na bieżąco z lekturą ale widzę że nowe ząbki doszły Zosi Matysi
      Tak się stęskniłam za Kubusiem a właściwie stęskniliśmy, że z mężem praktycznie wyrywaliśmy go sobie z rąk
      Buziale dla Was mamcie i dla dzieciaczków też zajrzę wieczorkiem cmooook

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Mamunie kochane ja też wróciłam.Wczoraj w nocy, było supperowo, morze bajka takie cieplutkie jak zupa, hotel śliczny wsród zieleni,mieszkaliśmy tam w dwu pokojowym domku, jedzonko pycha,picie ,drinki D, Karola cały czas siedziała w morzu albo w basenie a Hania grzeczniutka w samolocie, spała tam ładnie i też się kąpała w morzu, fotki porobione, tak na szybko opisałam jak było.. więc wszystko się udało... aż się nie chciało wracać.
        Ja też jak Beau się za Wami bardzo stęskniłam
        Muszę nadrobić co naskrobałyście wić mam dużo do czytania.
        Idę robić kaszkę dla Hani a Karola już rano poleciała do przedszkola,wpadnę poźniej, buziaki
        Last edited by agatakul; 13-09-2011, 08:48.


        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          no, nareszcie! już Was nam tu brakowało! piszcie, oiszcie, zdjecia wklejajcie!
          myssia, a Ciebie gdzie "wcielo"? prace dopielas? aha i gratulacje z okazji samodzielnego chodzenia Igi! jaaaa! szok!
          Last edited by annamaja; 13-09-2011, 09:51.

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Jak dobrze, że mamusie wróciły Straszne pustki tu były bez Was.
            Myssia gratulacje dla Igusi!
            Annamaja łóżeczko przystawione, a Matysia śpi na łóżku A jaką fajną pozycję ma do spania
            Agatko dobrze, że wakacje Wam się udały. Wypoczęci i zadowoleni Teraz czekamy na fotki
            Beau Kubuś pewnie też za Wami bardzo stęskniony. A jak zareagował jak Was zobaczył?
            Ja dziś czuję się o wiele lepiej. Mam nadzieję, że jutro już całkiem wrócę do siebie.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Myssia szybko iga zaczeła chodzić. Choć u was za kilka dni roczek. Pierwsza bedzie matysia teraz.
              ada zdrówka zycze. To szaleństo z mezem teraz wychodzi

              Mała poszła spać, wczoraj 2,5 godziny spała Ale leniuchowałam. Ciekawe ile dzis pośpi bo wstała o 6.30



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Nadrabiam zaległości bo Hanulek zasnęła.

                Annamaja , Aduś gratulacje z okazji nowych ząbków..u nas szybko wyrastały ząbki a teraz stop.

                Myssia brawo dla Igusi następna dziewczynka chodzi, super

                Hania na razie chodzi przy meblacha ale do samodzielnego chodzenia to jej jeszcze daleko.

                Gizelko bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy Trzymaj się, kochana jesteś bardzo dzielna..masz cudownego synka, twój największy skarb

                Aduś dzieki wakacje wspaniałe a fotki wstawię jak zgram z aparatu.Ja też życzę zdrówka.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Agata dobrze ze pogoda u nas okazała sie łaskawa bo nie ma takiego szku termicznego Ale wam zazdroszcze, a pewnie bede jeszcze bardziej jak zdjecia zobacze



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Niuniakura pogoda jak na wrzesień fajna tak cieplutko szoku termicznego nie było.. jednak na Rodos sporo cieplej ponad 33 stopni, słońce bez nawet jednaj chmurki na niebie.. ach nie mogę się przestawić, wydaje mi się teraz że tutaj jest jakiś inny świat...


                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      U nas wszyscy po kolei chorzy. Najpierw Zosia, później ja, teraz już prawie doszłam do siebie, a dziś męża złapało. Ale najdziwniejsze, że to przeziębienie tylko dwudniowe. Chyba jakiś taki diwny wirus jest u nas, bo u kuzynki tak samo i też dwudniowe. Ale z tego akurat się cieszę, bo już myślałam, że Zosieńkę będzie męczyć katar dwa tygodnie.
                      Ja dziś odkryłam u Zosi kolejny ząbek. Musiał on wyjść już jakiś czas temu, bo dość spory jest. Nie jestem tylko pewna czy to czwórka czy piątka, ale wydaje mi się, że piątka, bo dość daleko jest. Także mamy już 9 ząbków





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Dzień dobry mamusie!

                        Nie zajrzałam wieczorkiem bo zapomniałam przecież że mieszkam u mamy a laptoka zostawiłam w nowym mieszkaniu w którym jeszcze nie zaczęłam się instalować, na razie ja z Kubusiem u mamy a małż u swoich rodziców którzy akurat teraz są w Chorwacji i mieszka z babcią, dopóki teściowa nie wróci to moja mama wzięła urlop żeby Kubusia pilnować no i stwierdziliśmy że bez sensu będzie codziennie małego wozić jak mogę pomieszkać trochę zawile to wyjaśniłam ale mam nadzieję że zrozumiecie

                        Aduś gratuluję kolejnego ząbka Zosia prowadzi w ilości ząbków, ale Kubuś goni bo chyba też mu dwa kolejne idą znowu zaczął się ślinić jest marudny i wieczorkiem zjadł połowę mleka tylko a dziąsełka jakieś takie pulchne mu się też zrobiły...
                        Agatko też zazdroszczę urlopiku, ja pogody rewelacyjnej nie miałam jak to w Anglii ale i tak fajnie było pojechać...
                        zaraz wracam...

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          no jestem spowrotem...
                          Niuniakura do urodzinek przed Matysią jeden dzionek jest Kubuś czyli jutro roczek obchodzimy zleciałooooooooo, Niuniakura ale fajny ten filmik z Gabusią no słodko drepta mała, Kubosiński chodzi za rączkę ale tak się chwieje jeszcze a jak za dwie rączki go trzymać to i biec próbuje
                          A w ogole musze małemu wloski obciąć bo mu grzywa w oczka wchodzi moja mama mu spinke we wloski zapina małż zabronił zdjęcia robić no i wczoraj mówi babeczka co przyszła wodę zczytywać do mojego taty o Marcelek (mój bratanek) ma siostrzyczkę?!?!?! (aczkolwiek owa pani nie widziała Kubusia ze spineczka bo mial czpuchę na głowie) ehhh za siostrzyczkę lub dziewczynkę biorą mojego Kubusia!

                          Aha co Kubusiowi z noska leci więc kolejny objaw jaki miał przy ząbkach, Aduś mój bratanek i brat załatwili się klimą w aucie obaj smarkaja i gardła załatwili
                          ok wracam do pracy bo się nazbierało wszystkiego jeszcze wrócę mamcie

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Hej,

                            Ja na szybko wstawiam fotki Trochę będzie tego bo cięzko było mi wybrać tyle zdjęć narobiliśmy.
                            Attached Files


                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              A na końcu nowa fryzura Karoli-pamiatka z Rodos
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                beau gratulacje zabków. Instaluj sie szybko i wracaj do nas.


                                agata bajeczne zdjecia, naprawde piekne. Widac ze odpoczeliście. Tylko szkoda wracać do takiej szarej rzeczywistości no ale wszystko dobre kiedyś sie konczy....

                                ada gratuluje kolejnego zabka. Zosia normalnie idzie jak burza.
                                Last edited by niuniakura; 14-09-2011, 09:48.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X