Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Czec dziewczynki, jestem, jestem.

    Mało mam czasu ostatnio bo jak nie pracuje to jestem cały dzien z mała bo mąż sie do poprawki uczy.
    annamaja hihi, ricore na pobudzenie? Powodzenia, tu trzeba normalna kawe wypic.

    Wspołczuje tego remontu ale za to jak bedzie ładnie potem...
    a z tym mlekiem to= szkoda, duzo dzieci bebiko uwielbia no ale próbuj jeszcze jakies.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
      o, aduś, chociaż Ty... u mnie remont, czyli never ending story ale do urodzin matysi bedzie skonczony, dlatego cisne wszystkich fachowcow ile moge
      sprobuje jeszcze inne rodzaje mleka. narazie nan i bebiko ja odrzucaja
      sorry że sie wtrące ale jeśli chodzi o mleko to może spróbuj Enfamil Premium,
      to jest bardzo dobre mleko dostępne tylko w aptekach i samkowo i zapachowo super, nie ma porównania do pozostałych mlek , jest słodkie i pachnace i ma bardzo dobry skład (tak mówiła moja pediatra) tylko jest dosyć drogie tzn ok 30 zł mała puszka

      ja je bardzo polecam bo mój niejadek bardzo je lubił
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Słyszalam o tym mleku i o jego smaku. Ale cena kosmiczna.

        Szczerze mówiac to nie wydaje mi sie zeby u Zosi była tylko kwestia smaku mleka- to jakaś bariera psychiczna ze mleczko tylko z cycusia! U mojej kolezanki corci która jest zarłokiem wszystkozernym jest to samo. Może zjeśći wypić wszystko ale mleko tylko z cycusia.



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          niniakura, ricore pije bo wiesz, przy karmieniu piersia to ograniczam kofeine..
          sprobuje z tym mlekiem co kala8 mowisz, /jak dobrze kobieto, ze sie wtracasz do nas!/ ale boje sie, ze bedzie jak u kolezanki niunikury, bo moja w sumie je wszystko i chetnie - byle z wlasnej raczki!- ale mleko tylko z cyca. mysle, ze tu chodzi wlasnie o to, bo ona nigdy nie zaakceptowala butli ze smokiem...

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            wklejam bohaterke tej dysputy Matylda - cycusiowy głodomor
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              annamaja sliczna bohaterka zamieszania
              A próbowałas podawac mleko z łyzeczki, kubeczka, przez słomke? Nie pamietam własnie czy już rozmowa byla na ten temat? Czy to tulko kwestia smoczka.

              Dziś robie gabi pulpety z królika, wlasnie sie gotuja. mam podsuneła mi ten pomysl na moja mała mięsiarę. Zobaczymy, bo mielone od nas chciała jeść.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                wiesz co, kupilam ostatnio bidon ze slomka, faktycznie - pora go uzyc! z lyzeczki wszystko jest be - chyba trauma po sloiczkowym jedzeniu, ktorego nigdy nie lubila i prawie nie jadla w zwiazku z tym. z kubeczka pije wode ladnie. takze sprobuje tez mleko jej podac. a kroliczek gotowany, pycha! moja tez jest bardzo miesozerna.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Własnie, spróbuj z tym mlekiem co masz z kubeczka albo bidonu.

                  Królik gotowany w kawałku jest niedobry, taki suchy i twardy ale pulpety wyszły rewelacja- w srodku maja koncystence pianki- dzieki bułce.
                  Miesko zdrowe- niech dziewczyny jedza. Moja dzis nie była zadowolona bo jej szyneczka sie skonczyła i nie miała czym kaszki zagrysc.

                  Kurcze, Gabi juz druga godzine śpi- pewnie przez pogode. O!!!! wstała. To lece.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Napisane przez annamaja Pokaż wiadomość
                    wklejam bohaterke tej dysputy Matylda - cycusiowy głodomor
                    annamaja ja was czasmi "podglądam" i podczytuje i zawsze wpadam w zachwyt nad twoją córcią
                    piękana jest i zawsze cudnie wystrojona no i zdjęcia takie profesjonalne - artystyczne wręcz

                    a co do mleka jest naprawdę smaczne tylko faktycznie w przypadku dzieci karmionych długo piersią to winna może byc butla a nie mleko
                    no a może jakis niekapek lub kubeczek albo łyżeczka wchodzi w grę ??
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
                      annamaja ja was czasmi "podglądam" i podczytuje i zawsze wpadam w zachwyt nad twoją córcią
                      piękana jest i zawsze cudnie wystrojona no i zdjęcia takie profesjonalne - artystyczne wręcz

                      a co do mleka jest naprawdę smaczne tylko faktycznie w przypadku dzieci karmionych długo piersią to winna może byc butla a nie mleko
                      no a może jakis niekapek lub kubeczek albo łyżeczka wchodzi w grę ??
                      kala, dziekuje! kocham robic jej zdjecia, wiec biegam za nia z aparatem..
                      no z lyzeczki wszystko jest be, tak ma od zawsze, od pierwszych sloiczkow. sprobuje z kubeczkiem i bidonem. dzieki raz jeszcze. chetnie, jakbys czesciej sie wtracala dziewczyny pewnie to potwierdza bo nieraz juz korzystalysmy z Twojego doswiadczenia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Oj nie miałam czasu dziś zajrzeć wcześniej.
                        U nas też podobnie było jak u Matysi. Zosia długo z cycusia piła i butla była be. Nawet herbatki nie chciała z butli. Potem próbowałam wszystkie próbki mleka jakie miałam i tylko bebiko w miarę chciała pić. Wprowadzałam stopniowo, najpierw przec długi czas jeden raz dziennie, a potem rezygnowałam z pozostałych karmień. Także Annamaja nie załamuj się, dasz radę. Musisz tylko jakiś sposób znaleźć. Może faktycznie spróbuj z tego kubeczka.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Witajcie moje kochane mamusie............długo mnie nie było.....tyle się wydarzyło. Michaś już po roczku i też mieliśmy od razu chrzciny w ten sam dzień(14 sierpnia). Ale dnia 23 sierpnia się dowiedzieliśmy,że moja mama ma raka mózgu-glejak III stopień. W poniedziałek miała operację i niestety są ubytki neurologiczne...,ale żyje. Lekarz powiedział,ze ma max.8-12msc życia,ponieważ rak jest złośliwy. Do tego nie miała ubezpieczenia,ale poszłam do mopsu i pomogli i będą pomagać mamie aż do końca. Mama nie może chodzić,bo ma prawostronny niedowład,potrzebuje opieki jak niemowlaczek....i jeszcze do tego u nas brak kasy,ciągłe kłótnie wygadywanie. Za dużo jak dla mnie,nie mam sił na nic....pracuję na pół etatu ale nie starcza na życie o to jest 515zł.(11dni pracujących)Czasami to żyć się nie chce-bo teściowa nachodzi mnie bym wyjechała za chlebem do Niemiec,ale ja nie zostawię dziecka,m nie wspiera mnie-jest mami synkiem niestety.Ale walczę o nas tylko jak długo ja już nie mam sił...mama odchodzi a oni tego nie rozumieją.........,bo jak nie patrząc jaka była to zawsze mama-w obliczu takiej choroby gdy dni są policzone człowiek wybacza i pomaga i jest przy nim. Dżwigam dużo i jak długo-ciągle pod górkę?
                          Przepraszam,ze tak egoistycznie,ale każdej z was gratuluję sukcesów waszych maluszków,kolejnych ząbków,pierwszych kroczków i pierwszych roczków-zawsze moim sercu jesteście. Pozdrawiam ciepło.

                          Moje największe szczęście

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            gizelko bardzo, bardzo mi przykro. Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak musi być ci ciezko, w dodatku jak nie masz w męzu i tescowej wsparcia. I równiez nie wyobrazam sobie wyjechać i zostawić dziecko. Już raczej maz powinien jechac zeby was wesprzec finansowo. Z jednej strony radość dziecka ale tlumiona taka straszną tragedia....
                            Musisz być silna choć nawet nie musze tego pisac bo widze ze masz mega energie w sobie i dużo siły. Teraz trzeba sie cieszyc kazda chwila z mama zeby jak najlepiej przezyc to co wam zostało....



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Gizelko mi też bardzo przykro. W takich chwilach mąż powienien Cię wspierwać, a nie jeszcze wszystko wypominać. Ciesz się tym wspólnym czasem z mamą i bądź silna.





                              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                gizelko, trzymaj sie dzielna kobieto.. moze mysl o Michalku da Ci sily. jest zdrowy, sliczny... mysle tez, ze jesli jestes wierzaca to w modlitwie znajdziesz oparcie. i ta mysl, ze co nas nie zabije to nas wzmocni. mozesz zawsze nam tu wyrzucic swoje smutki i zale. to niewiele, ale tu zawsze otrzymasz dobre slowo od nas. bo my tak dzialamy troche jak grupa wsparcia, jakby nie patrzec

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X