Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    dziendobry mamunie,
    wspolczuje tych zawirowan uczuleniowych. mam nadzieje ze dziewczynkom szybko przejdzie. a tez tak slyszalam od pediatry, ze 3 dniowka konczy sie wysypka.

    gratulacje dla stawiajacych pierwsze kroczki i za kolejne zabki

    do mnie dopiero dzis fachowcy dotarli. juz nie bede tego nawet komentowac. wazne, ze robia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      U nas pediatrzy mówią by zbijać po 38,5 bo tak organizm sam uczy sie by się bronić.

      Junior jak byłam w ciąży miał tydzień taką ok temperaturę nie większą-ok38 i niczym mu nie zbijalam,i też nie było wiadomo wtedy od czego.
      Małej dopiero zbijam po 38,5 i nie raz mierzylam po parę razy w ciągu godziny i dnia,bo nie raz miała 38,5 potem ciut spadlo,potem ciut wzrosło itp,nie od razu syrop.
      Moja ma potówki na tyłku a raczej już znikają bo już jest chłodniej


      Annamaja-fotka cudna

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        dzieki dziewczyny za komenty do fotki

        Nieniakura, Twoje zdjecia super - mala jak sie zmienila! chyba do taty robi sie troche podobna a goloneczki to az slina mi pociekla po brodzie, choc nie jadam kiedys moja mama upiekla, to faktycznie byly cudne, jak Twoje

        podolec, masz racje zeby nie zbijac, ale w nocy czy w jakiejs panice tez raz zbijalam nurofenem jak miala 38.0

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Niunia,oczywiście,że możesz spytać. Dostałam jakieś z Lidla bodajże, nawet nazwy nie znam.Zachwalane jak nie wiem, a tu proszę. Musiałam trochę kasy wybulić na leki.
          Teraz kupiłam jej Dada, bo mają ten wkład super i nawet jak nie miałam jeszcze tych leków, to krostki robiły się bledsze. Teraz jej te zakładam, bo tetrowych nie chce. Babydream uważam,że też są dobre. Teraz jeszcze wyszły Babydream Eko. Nie wiem czy nie wrócę jednak do Sleep&Play. Zobaczymy jak się Igusi pupka wygoi. Wiadomo, za cenę Sleep&Play mam dwa opakowania Babydream. A co do chusteczek do szału nie ma. Moim zdaniem zbyt suche. Ja najczęściej kupuje Cleanic Kindii.

          Igusia pochodziła godzinkę po polku. Oczywiście ciągnęło ją na jezdnie albo do błota. Chodnik jest be!
          A teraz śpi...

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            z lidla to Toujours - sa dosc sztywne i zbyt miesiste szczegolnie na upaly! moja do niedawna ich uzywala bo mam lidla pod nosem ale w upaly przeszlam na sleep & play i sa o niebo lepsze w takie upaly bo leciutkie i miekkie. chusteczki najbardziej odpowiadaja mi nivea pure & fresh.

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Ja używałam activ baby, ale od niedawna przeszłam na dada. Właściwie, to widzę, że są wzorowane na pampersach. W środku są nawet bardziej miękkie. Jedynie co to mi ich zapach nie odpowiada. No a cena oczywiście dużo mniejsza niż pampers. A chusteczki to różnie, ale przeważnie nivea albo dada.
              Myssia gratuluję pierwszych kroczków.
              Wczoraj zrezygnowałam z ostatniego karmienia. Także jesteśmy już całkowicie na bebiko No i obyło się bez płaczu i przepełnienia piersci. Dobrze jednak tak stopniowo odstawiać.





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Moja siedzi w Dada są tez cienkie-nowe po przeróbce ciut je podrasowali,podobne do sleep&play
                No i cena nie ta,po juniorze mam pakę 5 Dada to niebo a ziemia,tamte grube sztywne a te super.

                Nunulka jeszcze kima,dzieci maja koleżankę,babcia na grzybach

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Annamaja, tak tak, to chyba właśnie te były.
                  Mnie nie odpowiadają. Lekarz właśnie mówił mi, że jeszcze jak takie upały były, to tym bardziej gorzej się goiło.
                  Ja już mam swoje sprawdzone i tych będę używać. Teraz zmieniam Iguni pampersa jeszcze częściej i myję dupkę pod bieżącą wodą. Jak się obudzi, to ją puszczę bez pampersa, chociaż ostatnio zsiusiała się na parkiet. lepsze to niż na dywan.

                  Ada, no widzisz jak sprawnie poszło Ci odstawienie Zosi? Ja jeszcze Igusię karmię w nocy i raz w ciągu dnia.
                  Boję się tylko,że bardzo przytyję jak przestanę karmić.
                  Ja do niedawna kupowałam HiPP Probiotik, ale znów wróciłam do Bebiko i kupiłam Bebiko Smaczny Sen, bo zawiera kleik i nie obciąża brzuszka na noc. Igusia naje się, to i dłużej pośpi.

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    myssia tez sie bałam ze przytyje a tu dopiero bardziej obniżyła sie waga bo jak karmiłam to mialam niezły apetyt. Teraz juz nie.

                    Ada ja tam nie zwraam uwagi na zapach dada bo i tak nie długo on pozostaje, szczególnie jak mala kupke walnie. Ale fakt, ze gdyby one jeszcze za[ach miały ładny to 100% pampersa za cene 2 razy niższa.

                    podolec co do granicy temperatury- co lekarz to inna szkoła. Mój instynkt kazał podac lek bo sie mała męczyla.
                    Zrobiłam dzis małej na obiad mój przysmak z dzieciństwa- makaron z twarozkiem, cukrem i cynamonem. Olała całkowicie....wiec micha była dla mnie. Ale sie ucieszyłam. Chyba sobie ja jutro na obiad strzele taki przysmak.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Hej,

                      Ada dziękuje za gratulacje dla Hani. Jeszcze miesiąc i będą pierwsze urodzinki

                      Myssia, niuniakura życze zdrówka dla dziewczynek.

                      Ada super ze łagodnie udało się odstawić Zosie od piersi.A i gratuluje że Zosia ma 7 ząbek

                      Niuniakura mniam pyszności zrobiłaś.A Gabi urosła i widać ładnie jej ząbki.

                      Annamaja fajowa fotka Matyldzi-śliczny uśmiech

                      A ja dopiero dziś wróciłam od teściowej, i od razu poszłyśmy na dzień otwarty do przedszkola.Teraz jakoś mało czasu mi zostało ,w czwratek mam wizytę z pediatry na kontrolę wagi Hani ale wydaje mi się że nieco przybrała bo jakaś cięzka się zrobiła, w sobotę imprezka urodzinowa Karoli, zamówiłam dziś tort , a w poniedziałek lecimy.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        cześć Dziewczyny!

                        Niunia, zacznę dziś od Ciebie- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA GABRYSINKI Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN!!!

                        Agatko, przeoczyłam,że Hania, że skończyła 11 miesięcy. Spóźnione życzenia dla Haneczki!

                        Za nami ciężka noc. Iga ciągle się budziła, ja nie mogłam zasnąć do 24, a potem budzenie co godzina..

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Hej mamunie wpadam na chwilkę- przeprowadzka już na finiszu praktycznie wsio przewieźliśmy ale teraz mam mega magazyn w mieszkaniu bo oczywiście budowlańcy pokoju nie skończyli i nic nie tykam bo się kurzy a i gratów do tego pokoju nie ma co wnosić, jestem zła bo jutro lecimy (ale mi się nie chce!) no i na kartonach będe mieszkac jak przyjadę, dobrze że chociaż teściowa małego pilnuje cały dzionek...
                          Mamcie ja kupuję pieluszki z ALDIEGO (15,99 za 32 szt.) jestem bardzo zadowolona wydaje mi się że lepsze są niż dada kiedys mój tato je odkrył, ostatnio kupili mi rodzice hugisy z promocji to mi się tez takie sztywne i dziwne wydawały, dada tez czasem kupuję, ale te z Aldika podpasowały mi super, z lidla pampersów nie miałam babydream też nie miałam więc sie nie wypowiadam a te sleep&play to małemu opadają jakoś szybko...a chusteczki kupuję też z dady, pasuja mi, małemu chyba też

                          Agatko spóźniłam się z życzeniami dla Hani buuu wszystkiego najlepszego życzę!
                          Annamaja, Niuniakura córunie śliczniutkie
                          Agatko dogoniła Zosia Kubusia z ząbkami
                          Myssia, Niuniakura jak Wasze dzisiaj dziewczynki się czują?

                          Mamcie mam nadzieję że zdążę się z Wami pożegnać jutro, kompa w domu teraz nie mam bo jeszcze umowy z nowym operatorem nie podpisaliśmy, zajme sie tym po powrocie z Englandu ehhh ale mi się nie chce jechać!

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Cześć dziewczynki.

                            Agata wszystkiego najlepszego dla Karolinki!!! 100 lat.

                            No to dzis mamy pierwszy roczek. Tylko biedna gabi dalej cos kiepsko, już dzis powinno minąć. A tu dalej 37,3 i senna, wstala o 7 i już śpi. Dzis idziemy do innego lekarza na kontrole bo nie podoba mi sie to.

                            Kurcze, w sobote mamy wesele 180km od warszawy ale jak mala tak sie bedzie czuła to nie jedziemy.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Beau, rozumiem, że nie chcesz jechać ze względu na rozłąkę z Kubusiem?
                              Pomyśl sobie tak,że będzie w dobrych rękach, a i Ty troszkę odsapniesz. Może to faktycznie troszkę długo, ale zleci w trymiga.

                              Niunia, też bym nie ciągnęła chorego dziecka w tak męczącą podróż.
                              Mnie też troszkę niepokoją Igi kupki, za często je robi.. 4 dziennie przynajmniej. Nie wiem czy to na ząbki czy jakiś inny powód może być. Sama nie wiem co robić.

                              Agatka, dla Karolinki oczywiście też ślę najlepsze życzenia!

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Ja się przyłączam! Najserdeczniejsze życzenia dla Gabrysi naszej małej solenizantki!

                                źródło: http://parenting.pl/zyczenia-gratula...ek-gabi-2.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X