Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Amsw już tak próbowałam robić ale po rozmrozemiu zmienia sie konsystencja i wcale to nie jest dobre- bez smaku takie i ona ma to gdzieś. mam cieżkli egzemplarz w domu ale robie co moge.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
      Amsw już tak próbowałam robić ale po rozmrozemiu zmienia sie konsystencja i wcale to nie jest dobre- bez smaku takie i ona ma to gdzieś. mam cieżkli egzemplarz w domu ale robie co moge.
      gotowalas te warzywa w wodzie? Bo mi sie tak wydaje. Ja gotowalam na parze i byly super - zadna ciapa po rozmrozeniu, tylko fajne geste i super w smaku.
      No ale jak masz taki "wybredny egzemplarz" to pewnie ciezko bedzie utrafic w jej gust
      A moze jej dopraw to jedzenie - ziola sa ok i troche soli i pieprzu jej tez nie zaszkodzi. Wiem, ze sporo ludzi twierdzi, ze nie nalezy solic jedzenia dla maluchow, ale i tak predzej czy pozniej dziecko zacznie jesc "normalne jedzenie" i nie uniknie sie przypraw.
      pozdrawiam



      Rosne...
      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
      16.11.2009 5620 gr, -
      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
      17.06.2010 9250 gr, -
      06.09.2010 10600 gr, 77cm
      14.12.2010 11600 gr, 81cm
      05.05.2011 11900 gr, 83cm
      20.09.2011 13200 gr, 90cm
      14.01.2012 14300 gr, 93cm
      19.07.2012 15500 gr, 98cm



      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        hellooł Mamunie!
        My już na nogach. Igunia pospała chwilkę dłużej niż ja. Spała tak słodko,że nie mogłam się napatrzeć.
        Łikend minął nam super. Pogoda super, Igusia grzeczna..

        Dziś wybieram się do promotora, więc pół dnia mnie nie będzie.

        Miłego dnia, Mamusie!

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          AMSW dzieku za rady kochana. Jak przyjedziemy od rodzicow to może jeszcze spróbuje, na razie je to co my na z miane ze słoiczkami albo mlekiem. Ale ona już w tym wieku ze powinna zaczynać nasze jedzenie wcinać.

          Dzis jestem dumna z mojej niusi bo siku do nocnika rano pierwszy raz zrobiła i przespała od 19-6 bez jedzenia Tylko o 19 podałam jej miseczke kaszki ze 100ml. Oczywiscie wszystkiego nie zjadła jak to ona ale musze przestać dokarmić w nocy- oczuwiście jak porzadne sniadanie zje.

          U nas lało CAŁĄ niedziele. Dzis jest ładnie, bo weekend sie skonczył. Az trudno mi uwierzyć w to co sie w stolicy działo bo pokazywali inne miasta to słonko swiecilo.



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            hej mamunie melduje się po powrocie!
            co prawda nie mam teraz czasu żeby poczytać co pisałyście no bo masę pracy mam buziaczki dla Was wpadnę potem!

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              beau witaj w domu. Jak sie ogarniesz to czekamy na zdjecia i relacje
              My tu wszystkie trzymałysmy kciuki za wasza pogode. Mam nadzieje ze wystarczyło



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Niuniakura u nas było ładnie. W niedzilę rano tylko popadało, a później ładnie słonko wyszło i było gorąco.
                Beau witamy po powrocie. Mam nadzieję, że będą jakieś fotki
                My dziś byłyśmy na wizycie kontrolnej. Zosia waży 8400 g. Pani doktor trochę się zdziwiła, że Zosia jeszcze nie wstaje i nie próbuje raczkować. Mamy się pokazać, jakby Zosia postępów nie robiła. Właściwie to nie wiem, czy mam się martwić Miała taką tablicę, co dziecko powinno robić, to spełniała wymogi na miesiąc wcześniej, więc stwierdziła, że ok.





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Witajcie mamusie,

                  Beau jak tam po urlopie?Ja też czekam na fotki.
                  Aduś ładnie Zosia ważyA czy lekarka dała Ci skierowanie do neurologa?

                  Niuniakura byłam w sobotę na tym fajnym placu dinozaurów koło Ciebie.Było suuper Myślałam że Karola padnie. A Hania cały czas chciała się huśtać. Zrobiłam fotki to potem wgram.Przeszło mi przez myśl żeby do Ciebie zadzwonić ale długo tam nie byliśmy i nie widziałam jakie masz plany.
                  Zastanawiam się Czy nie chciałabyś kiedyś przyjechać do mnie, poszłybyśmy na ogródek, dziewczynki by się pobawiły, oczywiście musi być pogoda, zapraszam

                  Wczoraj mieliśmy zrobić grilla bo znajomi przyszli z dziećmi ale się rozpadało i nici z tego

                  Idę dziś po południu z Hania do pediatry bo rano okropnie kaszlała i już tydzień ma katar a przy okazji ją zważę.
                  Last edited by agatakul; 11-07-2011, 11:17.


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    Agatko nie dostałam skierowania. Tylko stwierdziła, że jeśli nie będzie robiła postępów, to mam przyjść.
                    Daj znać jak już będziesz po wizycie. Coś często Hania jest przeziębiona, ale to pewnie dlatego, że Karola do przedszkola chodzi.
                    Które mamusie jeszcze karmią piersią? Ja jeszcze karmię, ale w południe daję jej modyfikowane. . Muszę przyznać, że w nocy jest bardzo wygodnie karmić. Chociaż niedługo chcę przestać karmić.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
                      Pani doktor trochę się zdziwiła, że Zosia jeszcze nie wstaje i nie próbuje raczkować. Mamy się pokazać, jakby Zosia postępów nie robiła. Właściwie to nie wiem, czy mam się martwić Miała taką tablicę, co dziecko powinno robić, to spełniała wymogi na miesiąc wcześniej, więc stwierdziła, że ok.
                      wg. mnie nie powinnas sie martwic. Przyjdzie jej czas to zacznie raczkowac i wstawac. Moja Julia miala 8 miesiecy jak pierwszy raz sama przekrecila sie na brzuch! A powinna to robic majac 3-4 miesiace. Nasz pediatra powiedzial, ze widocznie nie ma potrzeby obracania sie na brzuch i dlatego sie nie obraca. A rodzina z PL ciagle mi nagadywala, ze cos z Julia jest nie tak i mam isc do innego lekarza. Nie poszlam tylko czekalam. W koncu zaczela sie obracac, pozniej majac 11 miesiecy raczkowac a 14 miesiecy chodzic. A syn mojej siostry mial 6 i pol miesiaca jak zaczal chodzic! Ktoregos dnia wstal w lozeczku i zaczal sobie spacerki w nim robic Tak ze Ada nic nie nie martw! Dzieci sie roznie rozwijaja - kazde to indywiduum

                      Dobra uciekam, bo Wam tylko watek zasmiecam.



                      Rosne...
                      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                      16.11.2009 5620 gr, -
                      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                      17.06.2010 9250 gr, -
                      06.09.2010 10600 gr, 77cm
                      14.12.2010 11600 gr, 81cm
                      05.05.2011 11900 gr, 83cm
                      20.09.2011 13200 gr, 90cm
                      14.01.2012 14300 gr, 93cm
                      19.07.2012 15500 gr, 98cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        AMSW nie zaśmiecasz watku tylko dobre rady dajesz

                        Aduś widzisz nie musisz się martwić na wszystko przyjdzie czas

                        Aduś tak Hania często przeziębiona niestety wszystko łapie od Karoli. A i nawet mnie coś złapało bo rano się okropnie dusiłam i gardło mnie boli


                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Agata szkoda ze nie dałas znac bo my po 18 tam byliśmy, do południa w lesie Kabackim. Nastepnym razem dzwon!!!
                          A co do odwiedziń- chetnmie ale dopiero w sierpniu bo jade do rodziców i mnie do sierpnia nie bedzie---- i juz za wami tesknie. Musze sobie linki powysyłac to moze bede miała szanse zajrzec u rodziców

                          Ada koleżanka dobrze mówi- wszystko w swoim czasie. Gabi też raczkuje dopiero od tygodnia tak na dobrą sprawe a inne dzieci znajomych od 6 miesiąca raczkowały. Wszystko w swoim czasie. Choć teraz jak chodzi przy róznych rzeczach nauczyła się sama siadac wiec prawie nie trzeba jej pilnowac bo tak uwaza sama. Wie czym to grozi wiec znowu fajny etap w rozwoju.

                          Hihi, Gabi nauczyła sie jak robi osiołek i jak ma chec to na zawołanie : Jak robi osiołek wydaje taki smieszny dżwiek
                          Last edited by niuniakura; 11-07-2011, 14:44.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Niuniakura to następnym razem na bank dzwonie

                            Wróciłam od pediatry Hania waży 7760kg przez 3 tygodnie przybrała 360gram więc w końcu całkiem dobrze Jest trochę przeziębiona , dostała syropy a za kilka dni i mamy wrócić na kontrole.Śmiesznie było bo tak się ruszała że lekarka miała problemy żeby ją w ogóle zbadać.


                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Agata to bardzo ładnie przybrala.
                              Zapomnialam napisac ze w sobote pobieraliśmy malej krew na badania i nawet nie zapłakała. Taka dzielna była a ja za to serce miałam pod gardłem-tak sie stresowalam.
                              Odebralam morfologie- wszystko ok. Hemoglobina 12,6 wiec bardzo dobra. Na wyniki z alergii tydzien musze czekac.

                              Mała z tym chodzeniem i raczkowaniem przechodzi sama siebie. Dzis sie prawie wcale nie musialam nią zajmowac, nie liczac spaceru, bo sama sie bawila. Chodzila po calym domu, wspainala sie, siadala... No nie mogłam wyjść z podziwu. Takie dziecko chce codziennie!!!
                              Uciekam bo mala tata usypia a mnie kot wzywa do zabawy. Milej nocki



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Mamusie, mam totalną załamkę.. Byłam dziś u promotora i mam dopisać jeszcze trzy rozdziały statystyki. Do końca miesiąca! Co chwila będę musiała jeździć do Krakowa. Nie wiem jak to zrobię, bo mnie naprawdę nie ma kto zostać z Igusią!

                                Nic, tylko płakać nad moim losem. Ucierpi na tym tylko moje dziecko, bo jak jeździłam na uczelnie, to miałam takie wyrzuty sumienia,że mnie przy niej nie ma,że za mało czasu z nią spędzam. A jak wracam, to nie mam na nic siły. Jestem już zmęczona i rozdrażniona. Coraz częściej zastanawiam się czy by nie zrobić sobie rocznej przerwy i za rok iść na mgr. Czuję się wypruta z życia.

                                Beau, super,że jesteś!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X