Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    cześć z rana- wreszcie przez poranne mgły przedziera sie slonce i zapowiada sie i u nas ładna pogoda.

    Agata bardzo dobrze ze dali na echo skierowanie, lepiej wszystko sprawdzić ale dzieci do drugiego roku zycia maja mała dziurke w sercu, pozostalośc po tym jak oddychały przez pępowine. Powinno sie zarosnąc bo to daje zazwyczaj szmery. CZasem sie nie zarasta i wtedy robia na to operację- kolezanki córcia miala. Ale to juz ostateczkoćś, na pewno będzie dobrze, to sa nieliczne przypadki.

    Kurcze, mała usneła po 21 a i tak o 7 wstała



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      Ja kiedyś byłam ze starsza u lekarza-miała ok4lata-przy badaniu starsza lekarka stwierdziła szmery w sercu poprosiła na konsultację mlodszą a tamta stwierdziła że u dzieci to normalne.


      Moja kupnych zupek już nie lubi a jak jadła to nie lubiła dyni i pietruszki w zupkach.

      Pogoda taka sobie,pochmurno

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        Ja bym chcialam gotować ale Gabi tak mikroskopijne ilości je ze mi sie po prostu nie opłaca bo nagotuje a ta ma to w nosie!



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Agatko dobrze, że dostałaś skierowanie. Lepiej dmuchać na zimne. Trzymam kciuki, żeby było wszystko ok. Daj też znać ile waży Hania. Ja idę dopiero w poniedziałek.
          Agatko to niedługo Hanusia będzie raczkować
          Niuniakura to nasze dziewczyny mająpodobne preferencje jedzeniowe. To jest jedyny słoiczek, który zje cały w ciągu minuty i jeszcze ma mało
          U nas dziś rano była burza, aż musiałam okno zamknąć, żeby Zosia dłużej pospała. Dziś budziła się tylko dwa razy, więc w miarę się wyspałam
          W niedzielę przyjedża moja siostra z córkami na 3 tygodnie do Polski. Trochę będzie u mojego taty, trochę u mnie i u brata. Zosia będzie miała towarzystwo





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            czesc mamunie, u mnie pada, zeby nie pwoeidziec ze leje. a myslalam o wypadzie nad morze...

            dzis mala w nocy nawet pospala, to i ja z wieksza energia do zycia
            kupilam jej wczoraj basenik dmuchany - u babci na ogrodku bedzie sie kapac

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Ja basen tez kupiłam tylko pogody brak

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                jutro u mnie prognozuja slonce w pelni i 26 st. - mam nadzieje, ze sie sprawdzi

                moja pluje kaszka oczywiscie...
                troche szynki wcina za to i ptyska orkiszowego

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Cześć mamusie,

                  A u mnie piękne słońce więc jak tylko mała się obudzi idziemy na spacerek

                  Ada, niuniakura tak wiem w sprawie serduszka lepiej dmuchać na zimne.

                  Ja w nocy miałam trzy pobudki ale to przez katar bo bidulkę jeszcze męczy.


                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    cześć Mamusie!
                    Ja dopiero wróciłam do domu. Zostawiłam dziś Igę u teściowej i pojechałam na zakupy. Wszystko na spokojnie, ale super! zaliczyłam nawet fryzjera.

                    U nas teraz leje.
                    Idę trochę posprzątam, chociaż mi się nie chcę, bo duchota koszmarna. Iga grzecznie się bawi, bo się wyspała.

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Wróciłyśmy ze spacerku miało być tak fajnie ale zmoczył nas deszczyk i trzeba było wracać


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        Agatko, u nas też polało, burza była jak nie wiem.. No, ale teraz inne powietrze mamy, takie rześkie. Już nie mogłam wytrzymać, taki skwar. A Igusi wychodzą krostki od razu jak pojawi się na słonku, więc dziś słoneczko nie miało do niej dostępu.

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          Agata chyba dopadł nas ten sam deszcz bo poszlismy na ten nasz plac zabaw i przed furtka doslownie tak sie rozpadalo ze wlecieliśmy do jakiegoś bloku bo lklatka byla otwarta, zalożyliśmy małej folie, ja klapki zdjełam bo sie wyslizgiwałam i poszliśmy do domu. Po drodze dostałam ataku śmiechu jakiego dawno nie miałam. W windzie zostały po nas 3 mokre plamy- wszystko było mokre- na szczeście nie było tego duzo bo mało ubrań mieliśmy na sobie. Ale było fajnie, dawno nie byłam taka mokra i nie szłam boso po chodniku. Suuuuper

                          Ps. Dalej leje i to juz nie jest śmieszne....



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Niuniakura, no i to jest najważniejsze-śmiać się do rozpuku i to z byle czego!

                            U nas już się wypogodziło. Byliśmy jeszcze pod wieczór na spacerze. Było tak przyjemnie.
                            Malutka już wykąpana i słodko sobie śpi..

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Witajcie mamusie,

                              Jak co weekend pustki, ja też tylko na chwilkę.
                              Nockę miałyśmy fajną bo tylko jedna pobudka na mleczko a potem znowu spanie.

                              Niuniakura ha to nieźle was zmoczyło, ale musiało być fajnie na boso po deszczu chodzić... ja przezornie wzięłam parosolke i miałam folie. Hania pod folia a Karola pod parasolką więc najbardziej ja byłam mokra.


                              Dziś u nas upał, suuper
                              Miłego weekendu


                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
                                Ja bym chcialam gotować ale Gabi tak mikroskopijne ilości je ze mi sie po prostu nie opłaca bo nagotuje a ta ma to w nosie!

                                Gotuj warzywa, miksuj je, ale osobno i zamrazaj w pojemniczkach do robienia lodu. Wtedy mozesz wycigac kostke ziemniaka, pietruszki, marchewki itd. i komponowac co dzien inny obiad. Jak mala je malo to wyciagasz po jednej kostce np. 4 albo 5 warzywek + kostke lub 2 miesa i masz obiad.
                                Ja tym sposobem mialam w jeden dzien przygotowane obiady na caly tydzien.
                                pozdrawiam
                                amsw



                                Rosne...
                                14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                                17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                                13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                                16.11.2009 5620 gr, -
                                16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                                19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                                17.06.2010 9250 gr, -
                                06.09.2010 10600 gr, 77cm
                                14.12.2010 11600 gr, 81cm
                                05.05.2011 11900 gr, 83cm
                                20.09.2011 13200 gr, 90cm
                                14.01.2012 14300 gr, 93cm
                                19.07.2012 15500 gr, 98cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X