Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

    Ale tu ruch od rana
    U nas dziś znowu piękna pogoda. Wczoraj chyba nawet Zosia się trochę opaliła.
    Annamaja ja też nie używam podgrzewacza, ale tez slyszałam, że Avent i Canpol ma dobre.
    Niuniakura a to badanie krwi, robisz z jakiegoś konkretnego powodu tzn. lekarka kazała zrobić?
    Myssia życzę Ci żebyś miała jak najmniej poprawek.
    Ja już dobry miesiąc się nie wysypiam. Zosia wcześniej budziła się raz koło 5 na jedzonko. A przez zęby budzi mi się co 2 godz Teraz ząbki się już przebiły, a Zosia dalej się tak budzi, chociaż akurat dzisiaj było trochę lepiej.





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

      ada mamy skierowanie na badania na alergie na gluten i białko mleka krowiego ale u nas po skonczeniu roku zlecaja morfologie z zelazem wiec nie chce jej juz kluć za miesiac czy 2 wiec zrobie za jednym zamachem.

      Mala zjadła ze 100ml sinlacu i śpi. Ja sie musze ogarnac bo potem na spacerek.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

        A miała któraś z Was te pampersy?

        Ada, rozumiem Cię świetnie, bo ja też nie pamiętam kiedy się wyspałam. Chyba nie było takiego dnia odkąd mamy Igusię, bo ona wieczorem zasypia po 20, bo jest już taaaak marudna i rano wczas się budzi, a jak ja mam dużo do zrobienia, to kładę się późno.A ostatnio jestem bardzo zmęczona i nie mogę zasnąć.
        Igusi jeszcze się ząbek nie przebił. Czekamy.
        Dzięki Ada, mam nadzieje,że nie będzie tak źle, bo 4 rozdziały odesłałam poprawione po jego modyfikacjach. Tak więc zrobiłam to tak jak on mi kazał zrobić, ale nie wiem jeszcze co z rozdziałem, który napisałam ostatnio i promotor na pewno jeszcze coś wymyśli. Przede mną jeszcze zakończenie.

        Skomentuj


          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

          Myssia nie wiem jak u ciebie ale u mie wstep i zakonczenie były najwazniejsze, w sumie tylko na to patrzyli ci z komisji.Reszte tylko promotor ogladał wiec tu sie trzeba przyłożyc.

          Mała usneła, mam chwilke.\

          babydreamy miałam ale mi nie pasowały bo strasznie papierowe i grube. Ja teraz przyzwyczaiłam sie do Pampers sleep&play, cen afajna- 38 zł za 68 pieluch no i teraz te pampersy niebieskie w fajnej promocji kupiłam. Huggiesów tez już nie kupuje bo w porownaniu z papmpkami blado wychodzą



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

            Ja używałam ale sa grube,teraz Dada z biedronki są cienkie takie jak pampersy slap&pley,cena 30zł-nie pamiętam ile sztuk chyba ok50


            najmłodsze cudo

            Skomentuj


              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

              Podolec piekna laleczka. Musisz wstawić tez pozostałe pociechy żebysmy zobaczyły czy dzieciaki podobne.
              Lecim na dwór



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                Niuniakura, u mnie promotor na wszystko patrzy i wszystkiego się czepia, ale myślę, że masz racę- wstęp i zakończenie pracy chyba najważniejsze. Z drugiej strony myślę, że nawet komisji nie będzie chciało się czytać całej tej pracy, a trochę stron mam. W poniedziałek do niego pojadę, zobaczę co mi powie i tak mówisz- trzeba się przyłożyć.

                Podolec, ale masz ładnego dzidziusia.

                Właśnie wróciłyśmy ze spacerku. Upał u nas jak nie wiem. Znów Igę słonko chwyciło mimo iż ją nasmarowałam, potem już ją przykryłam, parzy jak nie wiem. Iga godzinkę pospała, grzecznie się bawi. Szkoda, że nie mam w domu książek, to już bym coś pisała. Wstawiłam pranie i lecę zrobię sis to, co ma do pracy.

                Ja też używam Sleep& Play albo Huggiesów Premium, są ok, bo Economy nie polecam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                  Podolec śliczna córeczka
                  Myssia u mnie cała pracę czytali. Nawet miałam trudną rzecz do zrealizowania, promotro kazała zrobić to tak, a sprawdzający przy obronie czepił się, że tak nie można. Także bardzo się wkurzyłam, bo przez to mi ocenę obniżyli. Ale teraz to już nie ważne.
                  A to moje słoneczko
                  Attached Files





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                    ada super malutka siedzi sama!!!

                    myssia ja o tym wstepie i zakonczeniu to o komisji mowiłam bo promotor, to wiadomo. od dechy do dechy

                    ada jakie Zosia je słoiczki jak po marchewce ja obsypuje? Bo w kazdym prawie marchew w składzie.

                    Ja ostatnio kupiłam Bobovity obiadki, zupki po 5, 6 miesiacu i musze przyznac ze tansze ale PYCHA. sama wcinam jak mala nie doje sloiczka!!!



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                      Ada,śliczną masz córeczkę!

                      Niuniakura, ja wiem,że promotor na całość patrzy, ale myślę, że właśnie ten wstęp i zakończenie powinny być zrobione ekstra!
                      Iga się troszkę przespała, bo była bardzo marudna. Napstrykałam jej znów zdjęć! Teraz grzecznie się bawi, a ja już taka głodna. Lecę gotować.

                      Aaaa, Niuniakura, mnie też się zdarza podjadać obiadki Igusi. Również kupuje z Bobovity, bo są pyszne, no i jak sama zauważyłaś, tańsze. Jednak bardziej od obiadków wolę deserki Igusiowe!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                        myssia ja do tej pory hipp i gerber bo bobovitam ma w skladzie seler i pietruszke na ktore mała jest uczulona. Teraz kupilam kilka zeby sprawdzic czy jej minęlo.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                          ja tylko na chwilke. adus i podolec - rozkoszne dziewusie macie! Zosia ma super rampersa, lubie takie bombki a Iza super czapeczke

                          bylam w ekologicznym. kupilam kila produktow i poszlo 50 pln... masakra.

                          Skomentuj


                            Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                            Dziękuję w imieniu Zosi
                            Niuniakura ja właściwie gotuję w większości dla Zosi obiadki, ale czasem dam jej obiadek ze słoiczka. Na początku tylko kilka z Hippa było bez marchewki (w tym ulubiony obiadek Zosi - dynia z indykiem). Po 8 miesiącu jest też kilka z bobovity i znowu z Hippa. Także wybór niewielki, ale można coś znaleźć.
                            Annamaja Rampers już właściwie za mały, bo to rozm 68. DOstała go niedawno, więc założyła tylko dwa razy i muszę go już odłożyć. Może drugie dziecko ponosi, chyba że będzie chłopiec
                            My wróciliśmy ze spacerku, wykąpaliśmy małą i już śpi. Zasnęła już przy cycusiu, taka zmęczona była A mnie teraz czeka góra prasowania





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                              Ada dynia z indykiem to nie tylko Zosi ulubiony sloiczek. Gabi tez go lubi i znam dzieciaki które by mogly tylko to jeśc.

                              Ja na szczescie nie prasuje nic, nie mam na to czasu i zdrowia.
                              Ide teraz pobawić sie z kotem bo już placze i ruszyć mi sie nie da.
                              Do jutra.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Jesienne maluszki Wrzesień-Pażdziernik

                                Cześć

                                Wow ile mnie dziś ominęło!

                                Ja dziś dzien u teściówki a potem z Karolą na EKG, z serduszkiem ok ma podobno niewinny szmerek który często występuje u małych dzieci, ale dla czystego sumienia dała skierowanie na echo serca żeby wykluczyć nawet najmniejszą wadę.Jutro ją zapiszę ale uprzedziła mnie że będe musiała czekać 1, 5 miesiąca na wizytę ech ta nasza służba zdrowia

                                Podolec fajnie malutka się buja i słodko wygląda w tym kapelusiku
                                Annamaja widać że Matyldzia lubi się kąpać. Hania to teraz tak bawi się w wanience że potem mam całą mokrą łazienkę
                                Aduś jaka śliczna Zosienka i jak ładni sama siedzi

                                Hania nabrała rozpędu cały czas jest w pozycji do raczkowania i z tej pozycji sama siada.Myślę że niedługo będzie raczkować

                                Aduś napisz po wizycie ile Zosia waży.Jak byłam u teściowej to zważyłam Hanie na wadze i ważyła 7800 czyli widzę podobnie jak Gabi niuniakury ale nie wiem czy ta waga jest dokładna.A na wizytę kontrolną wybieram się z nią w środę.

                                Co do obiadków to ja zaczęłam częściej gotować Hani. I nawet ostatnio jej smakują.A słoiczki to głównie bobovita ale Gerbera też mam.

                                Idę spać bo padnięta jestem, do jutra pa


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X