Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

postępowanie matek...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: postępowanie matek...

    Zachowanie niektórych dzieci jest przerazające.Na plac zabaw obok mnie,gdzie chodzę z córką przychodzi chłopiec który bije,przezywa i popycha dzieci.Ostatnio podarł mojej córce ksiązeczkę której niechciała mu dać bo juz dobrze go zna.Gdy poszła na skargę do mamy tego chłopca to usłyszała-KŁAMIESZ!
    Jak nie pokłócic się z taka mamą?Nie dosc ze nie zwraca uwagi co robi jej dziecko to jeszcze innym dzieciom wmawia kłamstwo...wrrr bylam szczerze wściekła
    Zrobiłam awanturę a co wiecej przyłączyło sie do mnie kilka mam poszkodowanych dzieci.Skończyło sie tym,że Pani z niegrzecznym chłopczykiem zmieniła plac zabaw
    Last edited by marionetka26; 08-08-2010, 16:10.

    Skomentuj


      #17
      Odp: postępowanie matek...

      Niestety często obserwuje się zachowanie dorosłych na poziomie niższym niż ich dzieci, któr powinni wychować... A potem od dzieci wymaga się kultury... :/ Tez nieraz się spotkałam z nieodpowiednią reakcję lub brakiem reakcji ze str rodziców na zachowanie dziecka... Jeszcze jak dziecko chodziło do innego przedszkola (dużego, sieciowego) to spotykałam sie, z dziwnymi czasem, reakcjami rodziców... Ale teraz jestem zadowolona, bo zmieniłam przedszkole na mniejsze, ale ładne, kolorowe, kamerale, ale ludzi mniej i tak jakby bardziej "ogarnięci" :P Że tak to powiem... I mogę polecić w 100% Bluszczykowe jak ktoś jest z Wawy...

      Skomentuj


        #18
        Odp: postępowanie matek...

        wiesz Czacza nie bardzo rozumiem twoje oburzenie, za co cię miała przeprosić? przecież to nie ona uderzyła twoja córkę my też przygodę z piaskiem zaczynaliśmy jak Kuba miał 13 mcy i nie raz się zdarzyło że coś komuś zabrał lub ktoś jemu czy osypał piaskiem ale nikt z tego problemu nie robi i się nie przeprasza, wystarczy zwrócić dziecku uwagę i tyle a nie chodzić i pół piaskownicy przepraszać. Piszesz że przepraszanie się rodziców to normalne zachowanie w gronie matek, to dziwne bo chodzimy po różnych piaskownicach i nigdy nie widziałam żeby mama przepraszała za dziecko. Takie jest moje zdanie ale nie spotkałam się z ekstremalnymi przypadkami jak Marionetka pisała

        Skomentuj


          #19
          Odp: postępowanie matek...

          Szczerze mówiąc ja nie wymagam, żeby jeszcze matka podchodziła i mnie ekstra przepraszała. Jeśli upomniała swoje dziecko, stanowczo zareagowała, to wystarczy.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X