Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

    Ja córce kupiłam wózek dla lalek dzięki temu może wyrobi sobie jakieś nawyki jak się obchodzić z dzieckiem. A poza tym moja córka bardzo lubi lalki więc teraz będzie miała czym je wozić.
    Last edited by disne; 18-06-2020, 12:03. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

      Napisane przez Eizzy Pokaż wiadomość
      Ja córce kupiłam wózek dla lalek dzięki temu może wyrobi sobie jakieś nawyki jak się obchodzić z dzieckiem. A poza tym moja córka bardzo lubi lalki więc teraz będzie miała czym je wozić.
      Ja mam synka i wózka dla lalek nie mamy w domu ale przyznam szczerze, że jak idziemy do znajomych to wózek jest rzeczą po którą sięga od razu ;p
      Last edited by disne; 18-06-2020, 12:03. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

        mój mały raczej nie miał ani lalek ani wózków aczkolwiek jak córeczka dostała od babci lalke interaktywną synek nie odstępował jej na krok cały dzień sie nia bawił

        Skomentuj


          Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

          Czekladka no ja też dla synka nie mam lalek i wózka ale właśnie jak gdzieś idziemy to go bardzo te zabawki interesują Ale za to mam dla niego kuchnię, jeszcze mu jej nie dałam ale myślę że będzie się fajnie bawił w gotowanie

          Skomentuj


            Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

            Dla pięciolatka to polecałabym np. zestaw małego geologa. W gipsie zatopione są minerały, które dziecko musi za pomocą młoteczka i dłuta wydobyć

            Skomentuj


              Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

              Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
              Dla pięciolatka to polecałabym np. zestaw małego geologa. W gipsie zatopione są minerały, które dziecko musi za pomocą młoteczka i dłuta wydobyć
              Dla starszaków super są takie eksperymenty różne. Gry, które nie tylko bawią, ale też uczą i wymagają pewnego zaangażowania.

              Skomentuj


                Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                Dal dziewczynki szycie, lalki, misie różne zwierzaczki fajna sprawa , jest wiele tego na rynku wystarczy popatrzeć na co dziecko zwraca szczególnie uwagę aby trafic w jego gust

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                  Green Shopma w swojej ofercie ciekawe zabawki. Ostatnio kupowałam kilka swojemu dzieciaczkowi i widzę, że przypadły mu one do gustu.
                  Last edited by disne; 18-06-2020, 12:00. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                    Według mnie dobrą zabawą są puzzle. Może nie tyle rozwijają kreatywność co zdolność logicznego myślenia.

                    Skomentuj


                      Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                      U mnie puzzle córka uwielbia szybciej je układa niż ja Zawsze lubi nowe rodzaje puzzli a ja ciesze się, że przez zabawę również sie rozwija Takie zabawki dla mnie są najbardziej wartościowe.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                        Jeśli córka lubi puzzle to zastanów się nad zrobieniem jej radości i wydrukuj dla niej puzzle ze zdjęcia:
                        - jest taka opcja na tej stronie.

                        Jakiś czas temu wydrukowałam dla dzieci puzzle ze zdjęciem naszej rodzinki. Były bardzo zaskoczone ale obecnie jest to ich ulubiona układanka.
                        Last edited by disne; 18-06-2020, 12:01. Powód: link

                        Skomentuj


                          Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                          Każda zabawka rozwija kreatywność, jeśli dziecko się nią bawi na różne sposoby. Ja bym się na pewno zastanowiła nad . Uważam, że takiemu zestawowi dziecko może się poczuć jak prawdziwy stylista fryzur. Same sprawdźcie! Do kupienia w sklepie Urwis.
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 12:01. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                            Puzzle drewniane ! super sprawa. Są nawet dla 12 miesięcznych dzieci. Oczywiście wersja bardzo ułatwiona ale puzzle zawsze dobrze trenują mózg. A oprócz tego klocki drewniane,klocki Lego. Klockami Lego Duplo bawimy się wspólnie i zawsze mamy ciekawy scenariusz zabawy dzięki temu możemy ćwiczyc też mowę dziecka i wyobraźnię.

                            Skomentuj


                              Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                              Ja trafiłam z taką zabawką:co-to-kto-to-cwiczenia-i-zabawy-z-dzwiekiem-seventh-sea. Córce strasznie się ona spodobała, wciągnęła ją na długie godziny. Czasem bawimy się razem i jestem pod wrażeniem np. historyjek dźwiękowych, które rozwijają wyobraźnię i pozwalają na twórczą interpretację dziecka. Mam wrażenie, że korzystnie wpłynęły też na rozwój jej mowy.
                              Last edited by disne; 18-06-2020, 12:02. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Zabawki rozwijające kreatywność - jakie znacie??

                                A co sądzicie o Playmobil? Kojarzycie? Kto nie wie, o czym mówię, niech zajrzy tutaj:- poświęcili tu tym zabawkom trochę miejsca. Mówią, że to klocki, tylko właśnie to nie są klocki, więc nie wiem, kto tu próbuje wprowadzać nas w błąd.
                                Ale w każdym razie wydaje mi się, że jest wiele ciekawych zestawów, tylko ceny są już, no, konkretne. Ktoś kupował? Warto?
                                Last edited by disne; 18-06-2020, 12:02. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X