Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poród i wychowanie rocznik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Poród i wychowanie

    Napisane przez goshee Pokaż wiadomość
    mysle o takim
    http://allegro.pl/item878028399_fish...ropikalny.html
    ale raczej kupowalabym w smyku pewnie wyjfzie mi taniej bo mam jeszcze taki bon na -20%
    A skąd ten bon? Ja też chce !

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Poród i wychowanie

      wiesz trzeba sie zakrecic tu i tam i ma sie bonik
      byl w takiej wyprawce dla malego ktora dostalismy w szpitalu jak rodzilam wiesz mnostwo probek, ulotek, bonow




      http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

      Skomentuj


        #93
        Odp: Poród i wychowanie

        Hej

        Tak sobie Was czasem podczytuje, widzę, że jesteście tu tylko we dwie... ja co prawda mam dzidzie z kwietnia ale zawsze chętnie się przyłączę do rozmowy

        A te bony to faktycznie dawali razem z wyprawką ze szpitala ja już go wykorzystałam...

        Jak się mają Wasze maluszki ??
        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







        Skomentuj


          #94
          Odp: Poród i wychowanie

          Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
          Hej

          Tak sobie Was czasem podczytuje, widzę, że jesteście tu tylko we dwie... ja co prawda mam dzidzie z kwietnia ale zawsze chętnie się przyłączę do rozmowy
          Pewnie, że tak!!
          Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
          A te bony to faktycznie dawali razem z wyprawką ze szpitala ja już go wykorzystałam... : )
          No coś tam było, ale to chyba tylko do końca jakiegoś tam miesiąca (który już minął)

          Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
          Jak się mają Wasze maluszki ??
          Mój Kubolec właśnie wrócił ze spacerku
          Wiecie co dziewczyny?! Jestem nienormalna, już przygotowuje się na następną dzidzię! Tj. fizycznie biorę kwas foliowy i tak dalej, ale też kupuję ubranka haha głupie wiem, mam już dla chłopca taką paczkę
          http://allegro.pl/item873336330_zest..._mexx_h_m.html Podoba się Wam?
          I kilka ciuszków dla dziewuszki też.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Poród i wychowanie

            Carin już przygotowujesz się do drugiej dzidzi, a myślisz, że sobie poradzisz ??

            Jej, no normalnie podziwiam Cię

            W sumie, też bym już chciała, ale nie dość że jestem po cc to jeszcze finansowo nie wiem czy dalibyśmy radę z M...

            To kiedy planujesz ??

            Moja Weronka jeszcze śpi ale zaraz się pewnie obudzi
            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







            Skomentuj


              #96
              Odp: Poród i wychowanie

              a te ciuszki ładniusie mam nadzieje, że moja druga dzidzia to będzie chłopczyk tak do parki
              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







              Skomentuj


                #97
                Odp: Poród i wychowanie

                Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
                Carin już przygotowujesz się do drugiej dzidzi, a myślisz, że sobie poradzisz ??

                Jej, no normalnie podziwiam Cię

                W sumie, też bym już chciała, ale nie dość że jestem po cc to jeszcze finansowo nie wiem czy dalibyśmy radę z M...

                To kiedy planujesz ??

                Moja Weronka jeszcze śpi ale zaraz się pewnie obudzi
                No chciałabym zacząć starania gdy Kubuś skończy rok czyli w sierpniu, ale to też zależy od tego czy mój M dostanie nową pracę w firmie mojego ojca .

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Poród i wychowanie

                  No i chciałabym bardzo dziewuszkę . Ja miałam lekki poród, nie mówię, że nie bolało, bo darłam się z bólu, ale trwało to wszystko 5h i 10 min. Zero nacięć itp. także krocze pozostało całe. Po porodzie czułam się doskonale!

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Poród i wychowanie

                    To super !! tylko pozazdrościć takiego porodu
                    U mnie niestety gorzej, wspominam strasznie, zwłaszcza że po cc nie widziałam Małej 15 godzin.... to dopiero było masakra. Ale kto mógł przewidzieć, że tak to się wszystko potoczy.
                    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                    Skomentuj


                      Odp: Poród i wychowanie

                      Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
                      To super !! tylko pozazdrościć takiego porodu
                      U mnie niestety gorzej, wspominam strasznie, zwłaszcza że po cc nie widziałam Małej 15 godzin.... to dopiero było masakra. Ale kto mógł przewidzieć, że tak to się wszystko potoczy.
                      Ojej, a czemu tak?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poród i wychowanie

                        witam
                        ja znam się z Jamirka ( forum kwietniowe),i szczerze, to dopiero dziś zajrzałam na Wasz wątek, ale nie powiem- również podziwiam za chęc posiadania drugiej dzidzi. tzn, że tak szybko się zdecydowałaś i juz się przygotowujesz.
                        też chcialabym mieć drugą dzidzie-bardzo chętnie dziewczynke, ale o drugiego chłopca się też nie pogniewam. Jednak sytuacja u mnie taka sama ja u Jamirki własnie-1.cesarka, 2.póki co tylko jedna pensja

                        nie zmienia to jednak faktu, że Tobie zyczę powodzenia


                        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                        Skomentuj


                          Odp: Poród i wychowanie

                          Carin bo to taki głupi szpital... nie dość że mnie męczyli przez ponad 1,5 doby to jeszcze przez tyle godzin nie widziałam dzidzi gdybym wiedziała, że tak będzie to w życiu bym tam nie poszła..

                          No ale dość tych smętów drugi poród będzie idealny :P

                          Witam Inka
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            Odp: Poród i wychowanie

                            Cześć, ja też tak sobie poczytuję co u mam sierpniowych słychać.
                            Carin, wiesz co z dwójeczką to wcale nie tak prosto. Nie chodzi wcale o chęci mamy - ja nie mam nic przeciwko zarwanym nockom, ograniczeniu życia towarzyskiego itp., tylko o to,że nie możesz być w 2 miejszach jednocześnie a z 2 małych dzieci czasem powinnaś. Chyba, że masz kogoś, kto Ci pomoże. Ja nie mam nikogo i mimo, że mam dzieci z dużą różnicą wieku wygląda to tak: codziennie muszę między 14 a 15 odebrać starszego z przedszkola a moja panna, chociaż nie powinna czasem o tej porze śpi. Muszę wyciągać ją z cieplutkiej kołdeki, ubierać, pakować do wózka i wychodzić na -15 stopni. Mało fajne. Druga sprawa: choćby szczepienia Zuzi, są o tej porze,że muszę chodzić ze starszym. Dobrze, że jest na tyle duży,że albo czeka przed gabinetem sam albo wchodzi z nami ale wie, że nie może mi przeszkadzać, gadać i nic ruszać. Nie wyobrażam sobie tego jakby miał 2 lata. Z kolei jak on jest chory to muszę iść do przychodni z Zuzią i tylko myślę kiedy jakieś chore dzieci ją zarażą. Nie to, żeby Cię zniechęcać, ale wiesz z mniejszymi dziećmi jest jeszcze więcej takich sytuacji: choćby kogo pierwszego nakarmić po powrocie ze spaceru, gdy oboje płaczą, że chcą jeść a jedno jest na cycu; co zrobić gdy kąpiesz starsze a młodsze się obudziło i płacze?
                            Sama myślę o jeszcze jednym, ale za jakiś czas, żeby Zuzia nacieszyła się trochę mamą, tym, że mama ma czas poczytać z nią, polepić z plasteliny itp.
                            Z drugiej strony wiele kobiet daje radę z 2 małych dzieci, więc czemu nie...

                            Skomentuj


                              Odp: Poród i wychowanie

                              Dziewczyny, ale odzew fajnie, ze piszecie!
                              Inka_R, 111kurczak Wiecie jeśliby się udało to miedzy dziećmi byłaby dwuletnia różnica wieku. Ale do końca nic nie zakładam, tak jak mówiłam uzależnione jest to od tego czy mąż dostanie nowa prace.
                              Jesli chodzi o pomoc to mam naprawde sporo zaprzyjaźnionych osób, które mogłyby mi pomoc (w tym teściową), ale zakładam, że jakoś dałabym radę. Chciałabym urodzić około kwietnia-czerwca, i tak próbować przez 2-3 lata jeśli się nie uda to już byłoby obojętne. Ciężko w tak mroźną zimę z czteromiesięczniakiem...

                              Skomentuj


                                Odp: Poród i wychowanie

                                no prosze ruszyl sie nasz watek sierpniowy
                                Witajcie dziewuszki
                                Moj bon ze smyka jest do lipca 2010 aktualny
                                Jamirka wspolczuje porodu moj w sumie tez do najlzejszych nie nalezal bo 12h rodzilam i w koncu cc sie zakonczylo ale nie narzekam
                                Carin Ty to szalejesz hihi juz wyprawke dla chlopca kupilas do sierpnia jeszcze pol roku : )
                                my to do chrzcin sie szykujemy data juz zalatwiona teraz szukamy restauracji jakiejs




                                http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X