Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poród i wychowanie rocznik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poród i wychowanie

    No wlasnie Jamirka ile spi Twoja mala spi w ciagu dnia??




    http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poród i wychowanie

      Napisane przez goshee Pokaż wiadomość
      No wlasnie Jamirka ile spi Twoja mala spi w ciagu dnia??
      Goshee Weronika wstaje około 8 - 8:30.
      Około 11 idziemy na spacer i wtedy śpi mi tak z pół godzinki - 40 minut. Potem około 15 - 16 śpi około 2 godzin. Czasem musze ją budzić bo by spała i pewnie do 20 kładę ją spać około 21 - 21:30. Ale czasami jest tak że nie chce spać po południu, wiec wtedy idziemy spać wcześniej.

      Chciałabym ją przestawić już na jedno porządne spanie po obiedzie... zobaczymy...
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        Odp: Poród i wychowanie

        Szymon śpi róznie, ale nadal trzymamy się 3 drzemek w ciągu dnia. z tym że są to zazwyczaj 2 drzemki ok 40 min i jedna 1.5-2 godzin nawet. choć zdarzają się dni, że śpi tylko raz przez cały dzień i to tylko godzinkę.


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Poród i wychowanie

          ja tam nawet lubię gotować ale zmywanie naczyń to już tragedia jak dla mnie...


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Poród i wychowanie

            kurcze, ja mam problem z wieczornym układaniem do snu Natana...po kapieli ok 19.30 dostaje pierś i przysypia, spi 1-1,5 godz. póżniej się budzi i szaleje do pólnocy, a czasem i dłużej ale za to śpi do godz 9- 10.00 i za żadne skarby nie umię go przestawić

            Skomentuj


              Odp: Poród i wychowanie

              Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
              ja tam nawet lubię gotować ale zmywanie naczyń to już tragedia jak dla mnie...
              U mnie to samo....

              Skomentuj


                Odp: Poród i wychowanie

                A może spróbuj wyłączyć wszystkie sprzęty przymrużyć światło i śpiewać kołysanki? U mnie skutkuje .

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poród i wychowanie

                  Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                  ja tam nawet lubię gotować ale zmywanie naczyń to już tragedia jak dla mnie...
                  dlatego mam zmywarke :P




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Poród i wychowanie

                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    A może spróbuj wyłączyć wszystkie sprzęty przymrużyć światło i śpiewać kołysanki? U mnie skutkuje .
                    Już próbowałam...to się denerwuje i zaczyna się drzeć w niebo głosy Mam nadzieje,że mu się szybko przestawi z powrotem

                    Skomentuj


                      Odp: Poród i wychowanie

                      Jak Weronika była mniejsza to chodziła spać ok 19 i spała mi do 4... ale po mleczku zasypiała i spała do 7... teraz to się wszystko poprzestawiało.
                      Chodzi spać okolo 21, budzi się około 2... potem koło 5 ale zasypia i śpi do około 8... teraz niestety dziąsła nam dokuczają i już dwie nocki z rzędu budzi mi się koło 3 i nie śpi do około 5... ehh.... tak mi żal tej mojej kruszynki... dobrze, że nie płacze... dzielna dziewczyna

                      Ja tam gotować też lubie, zmywać nawet też ale zmywarkę mam tylko jak mi coś za dużo zostanie to wtedy myje ręcznie tylko coś dzisiaj mi obiad nie wyszedł... nie wiem ciemu.. buu

                      Śpijcie dobrze dziewczynki i Wasze Maluszki też
                      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poród i wychowanie

                        aj u mnie to z gotowaniem jak i ze zmywaniem tragedia jednego ani drugiego nie lubie robic ale coz jak mus to mus
                        Jamirka no u nas podobnie z tym spaniem bylo jak maly byl mniejszy to spal od 19-20 do 5 rano zjadl cycusia dalej w kime do 8 a teraz ehh szkoda gadac jak zasnie o 19.30 to budzi sie ok 23, 3 i 7 na cycka a miedzy tymi przerwami na jedzenie to i wierci sie jak mu smoczek wypadnie i musze wstawac po 100 razy w nocy no koszmar mowie Wamkiedy on znowu zacznie cale noce przesypiac??
                        w dzien natomiast spi 3 razy po godzince - poltorej , teraz sie polepszylo mu to spanie bo wczesniej to spal 2 razy i to po 30 min z zegarkiem w reku




                        http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                        Skomentuj


                          Odp: Poród i wychowanie

                          Jak nocka minęła?! Ja już od 6 na nogach, coś mały nie chciał spać...
                          A tu mój golas wzięty z zaskoczenia Trochę się wstydził na początku.


                          Skomentuj


                            Odp: Poród i wychowanie

                            a u mnie noc jak zawsze matko ja taka niewyspana juz od 2 miesiecy heh
                            fajny Kubus jakie on super minki robi hehe slodziutki jest
                            dobra znowu probuje wstawic zjecie
                            [IMG][/IMG]




                            http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                            Skomentuj


                              Odp: Poród i wychowanie

                              O udało się Od razu linka wstawiłaś

                              Skomentuj


                                Odp: Poród i wychowanie

                                Dzisiaj same golaski widze Kochany maluszek Już raczki zeżera

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X