Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poród i wychowanie rocznik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poród i wychowanie

    Napisane przez m_pat Pokaż wiadomość
    Jak dla mnie ciąża to był idealny czas, żeby chociaż przez jedno lato nie przejmować się figurą i wagą...Całkiem mi się to podobało
    Mi tez, ale skwar był nie do zniesienia, poza tym wymiotowałam prawie do końca ciąży... Tak czy inaczej było cudowniee .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poród i wychowanie

      m_pat A kiedy rodziłaś?

      Skomentuj


        Odp: Poród i wychowanie

        Najważniejsze ,że dalo się przeżyć... Ja nie mogłam narzekać, bo przytyłam tylko 12 kg.

        Skomentuj


          Odp: Poród i wychowanie

          30 sierpnia, trzy tyg. przed terminem. Natan 2700 g. i 49 cm.
          Last edited by m_pat; 15-01-2010, 17:31.

          Skomentuj


            Odp: Poród i wychowanie

            Napisane przez m_pat Pokaż wiadomość
            30 sierpnia, trzy tyg. przed terminem. Natan 2700 g. i 49 cm.
            O a ja 29 sierpnia dokładnie był to 36tydz i 2 dni . Wstaw foto Natanka!

            Skomentuj


              Odp: Poród i wychowanie

              Ale się dziewczynki rozpisałyście no superowo jest co do poczytania.

              Moim marzeniem jest mieć 3 dzieci ale to się wszystko okaże. Dwójkę na pewno. Podobnie jak Inka_R mam 27 lat, ale większość moich znajomych ma już dzieci, bądź są w ciąży. Niektóre to już nawet dwójkę mają.. no cóż. Także Carin jesteś młodziutka więc bierz się do roboty skoro ma być i 3 i 4

              Co do kilogramów w ciąży to ja przytyłam 12kg. Strasznie żałowałam, że nie udało mi się karmić piersią bo raptem 6tyg mi się udało, no ale cóż. Nie czuje się przez to gorszą matką, po prostu nie wyszło.
              Za to w ciąży czułam się super. Żadnych dolegliwości typu zgaga, wymioty itp. Także mój gin stwierdziła że jestem stworzona do bycia w ciąży, szkoda że nie do tego drugiego - porodu... Teraz to w sumie trochę się boję być drugi raz w ciązy bo wiem co mnie czeka :P a w pierwszej to w ogóle się nie bałam. Jak chodziłam do szkoły rodzenia ( tylko miesiąc, bo stwierdziłam, że szkoda kasy) to widziałam te wszystkie panny, które wręcz ryczały ze strachu, bo bały się porodu. Chyba najbardziej to bólu i ew. nacięcia krocza...

              Ale niestety żyjemy w takim a nie innym Państwie... bezrobocie, kryzys, kobiety boją się zachodzić w ciążę bo mogą stracić pracę... niestety wszystko zawsze toczy się wokoło pieniądza... ehh...
              Ale podobno szczęścia nie dają, także myślę że warto spróbować

              Ale się rozpisałam.... chyba jakąś wenę dostałam..

              A Carin co do ubierania to może Kubulek jeszcze lubić ubieranie, przewijanie itp bo jest malutki a jak będzie tak około 9mc ( jak moja Weronika i Szymek Inki ) to się może troche pozmieniać. Ja co prawda mam problem z przewijaniem bo się wierci, wyrywa itp. Po prostu świat stał się bardziej ciekawy i jak już się jest bardziej mobilnym to szkoda czasu na zmianę pieluchy - lepiej "biegać" z gołą pupą
              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







              Skomentuj


                Odp: Poród i wychowanie

                Jamirka a czemu tylko 6 tygodni?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poród i wychowanie

                  Od początku miałam mało pokarmu, robiłam cuda nie wida żeby pobudzić laktację ale niestety... w końcu go zabrakło
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    Odp: Poród i wychowanie

                    Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
                    Od początku miałam mało pokarmu, robiłam cuda nie wida żeby pobudzić laktację ale niestety... w końcu go zabrakło
                    No to faktycznie, ja mam go chyba tak akurat, Kubuś się najada z jednego cycka.
                    Ciekawe od czego to zależy, że jedna kobieta ma pokarm, a inna nie.

                    Skomentuj


                      Odp: Poród i wychowanie

                      Chyba to juz kwestia indywidualna
                      Przy drugim będzie już w porządku
                      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poród i wychowanie

                        Na pewno będzie .

                        Skomentuj


                          Odp: Poród i wychowanie

                          a co już potrafi Twój synek ??
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            Odp: Poród i wychowanie

                            Hm,
                            może od początku:
                            uśmiecha się i śmieje się głośno, czasem, aż się zapowietrza!
                            gaworzy bardzo dużo, właściwie jak nie śpi to ciągle go słychać,
                            łapie przedmioty do rączki i utrzymuje bardzo długo (aż mu się znudzi) im przedmiot bardziej szorstki tym lepiej,
                            przewraca się na boki, oraz z plecków na brzuch i odwrotnie,
                            hmmmm... Co tam jeszcze on umie... A ostatnio nauczył się tak przeraźliwie piszczeć jak mu coś nie w smak . Takie wysokie dźwięki, że uszy pękają.
                            No i idą już zęby, póki co zrobiły się dziurki w dziąsłach .
                            A no i umie juz samodzielnie siedziec!

                            Skomentuj


                              Odp: Poród i wychowanie

                              to szybko ida zabki a jak je przechodzi??




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Poród i wychowanie

                                Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                                to szybko ida zabki a jak je przechodzi??
                                Tragedia, drze się, nie może spać w nocy, sraczkę ma, wkłada do buzi wszystko co chropowate, żele nie pomagają, gryzaki są zbyt gładkie i ich nie toleruje. Najlepiej jak gryzie moje kostki w palcach.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X