Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzieciaczki sierpniowe 2007 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: dzieciaczki sierpniowe

    Aniu to ja pokaże Ci moją Karolcie.
    1 zdjęcie z wakacji i przy kapieli
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: dzieciaczki sierpniowe

      Hej Agatka.
      Sliczna ta twoja Karolinka,blondyneczka z kędziorkami jak moja Emilka
      Co do świąt to w lany poniedziałek byc może ale nie na 100% wpadniemy do mojej mamuski,w niedzielę posiedzimy w domu.6 kwietnia mam szczepienie Izuni,ciekawe ile waży mój glodomorek.W/g wagi domowej w ubraniu wazy 10kg. Niedlugo jadę zamówic torcika dla Izy(1 kwietnia skonczy roczek ale wyprawiamy 10-tego).Muszę napisać meila do cukierni "korona" kiedy powinnam zamówic torta,przez te świeta niewiadomo kiedy zamawiać.
      Trzymaj sie cieplutko,pozdrawiam,pa.

      Skomentuj


        #63
        Odp: dzieciaczki sierpniowe

        Hej Aniu
        Dzięki to widze że niezła imprezka urodzinowa Izuni się szukuje i roczek jej zleciał.
        Ja 2 kwietnia ide na usg miedzy 11-14 tygodniem i juz nie mogę się doczekać ale tez troche się boje.
        Ostatnio naczytałam się że dziewczyna poroniła w tym tygodniu co ja jestem, potem m. zakazał mi czytania takich rzeczy a i jeszcze pamietam że siostra mojęgo męza poroniła w 3 miesiącu. Jestem dobrej myśli,musi być dobrze!
        Ciesze się że pogoda się zmieniła jutro ma być 10 stopni i mam nadzieje że wyjdzie słoneczko
        Pozdrowienia pa.


        Skomentuj


          #64
          Odp: dzieciaczki sierpniowe

          Witam !!![LEFT]
          Bądz dobrej myśli,uwazaj na siebie,nie dzwigaj ani nie podnos rąk do góry(nie przeciągaj się i nie wieszaj firan),a wszystko będzie OK !!! Ja też miałam stresa jak byłam w ciązy z Izunia,Emilka była jeszcze malukta-miała 10mc i wiadomo że chciała na ręce itd.Dbaj o siebie i wypedz te złe mysli bo ci zrobie "aty aty"Byłam w poniedziałek z Emilka u dentysty,znalazłam u niej dwie dziurki(ząbek 3 i 4 na górze),dentystka narazie tylko jej te dziurki zakleiła ale mówiła że będzie trzeba je poborowac Emilka wzięła ze soba maskotke Krecika,dentystka musiała najpierw mu zajrzeć w uzębienie a dopiero potem jej.Było wesoło i mam nadzieję że nastepna wizyta tez będzie taka,14.04 mamy nastepna.
          Z Izunia sie troszkę tez miałam,od tygodnia robila bardzo brzydki kupki i często.Byłam z nią u lekarza,to tylko wirusy i mam jej podawać LAKCID.Już jest poprawa więc kamien spadl mi z serca.
          Last edited by chudagleba; 24-03-2010, 09:15.

          Skomentuj


            #65
            Odp: dzieciaczki sierpniowe

            Zapomniałam napisać dozobaczenia

            Skomentuj


              #66
              Odp: dzieciaczki sierpniowe

              no tak,ty czekałaś na pościk ode mnie to teraz zamiana i ja se poczekam
              Wczoraj byłam na dworzu z dziewczynkami,byla super pogoda,zdobiłam kilka zdjęć.Wstawię kilka to sobie popatrz
              Czekam,czekam,czekam tu na Ciebie.......
              Attached Files

              Skomentuj


                #67
                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                Kochana gdzie się podziewasz.??????????????

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: dzieciaczki sierpniowe

                  Kochana przepraszam, już się tłumacze, rzadko zaglądałam na forum bo cięzki miałam tydzień w pracy i na prywatne rzeczy nie miałam czasu, a o wekendzie to już nie wspomne.., poprawie się

                  Współczuje Emilce z tymi zębami, ja się przyznam nie byłam jeszcze u dentysty z Karolcią ale cały czas o tym myśle i musze po świetach się z nią wybrać.Cieszę się że z Izunią już lepiej. Śliczne zdjęcia dzewczynek i widze że Izunia lubi na rowerku jeżdzić
                  My jestesmy teraz na etapie zapisów do przedszkola.Wybraliśmy trzy przedszkola i mam nadzieje że się do któregoś dostanie.
                  Pochwale Ci się jeszcze że wczoraj byliśmy po raz pierwszy z Karolinką na przedstawieniu i było super. Była wpatrzona jak w obrazek , bardzo jej się podobało i jakby nie było dziecka przez pół godziny. Ogólnie jest jakaś grzeczniejsza i mnie to bardzo cieszyA co u Was?? Pozdrowienia pa


                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: dzieciaczki sierpniowe

                    Aniu wszystkiego najleszego z okazji Swiąt dla Ciebie i rodziny

                    P.S Czemu się nie odzywasz???


                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: dzieciaczki sierpniowe

                      witam witam i o zdrówko pytam???
                      Codziennie zaglądam na forum,jakoś tak wychodzi że nie odpisuję....WYBACZ !!!
                      U mnie ok,wczoraj Izunia miała urodzinki ale wyprawiam dopiero 10-tego,obiadek juz zrobiłam,dwa prania i posprzątałam.Iza śpi,Emilka maluje i ogląda bajki.Więc mam chwilke dla siebie
                      Agatko Wesołych Świąt Wielkanocnych,smacznego jajca oraz mokrego Śmingusa Dyngusa dla Ciebie i Twojej rodzinki!!!Niewiem kiedy teraz zajrze,jutro pewnie będę "w garach",najszybciej we wtorek ale nie na 100% bo mam szczepienie z Izunia i niewiem jaka bedzie "po"....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: dzieciaczki sierpniowe

                        Hej, fajnie ze odpisałaś
                        Dziękuje za życzenia.
                        Byłam dziś na usg takim szczegółowym, wszystko ok z maleństwem
                        Mierzyła główkę, brzuszek, kręgosłup.Mam fajne zdjęcia jak dzidzia pokazuje ręke z paluszkami, widziałam też twarz.Najważniejsze że wszystko jest ok.Plci nie znam bo za wcześnie.Fotki wstawie później bo mój m. zabrał mi usg z opisem.

                        Powodzenia na szczepieniu zeby za bardzo nie bolało Izunie.
                        P.S Mokrego Dyngusa papa


                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: dzieciaczki sierpniowe

                          kochana wybacz!!!!!!!!!!! Odezwę się w niedzielę,Izunia po szczepieniu była bardzo marudna,musiałam dać jej nurofen bo płakała.Jutro muszę upiec 2 ciasta bo w sobotę wyprawiamy Izuni urodzinki,w sobotę muszę ugotować uroczysty obiadek dla całej rodzinki więc też nie znajdę chwilki na ploteczki.Wiem,wiem - winny się tłumaczy ale obiecuję że od niedzieli bedę tu zaglądać i pisać.Ach i się pochwalę - Izuni wyszedł ząbek nr 9 (dolna czwóreczka)
                          Buziaczki kochana i jeszcze raz Cię przepraszam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: dzieciaczki sierpniowe

                            Kochana ja wszystko rozumiem i wiem jak to jest że czasami się nie ma nic czasu, a ile to jest pracy jak się jeszcze szykuje przyjęcie urodzinowe
                            Gratulacje dla Izuni. Jutro ide z Karolcią do dentysty ale ona idzie pierwszy raz i zobaczymy czy w ogóle pokarze ząbki?
                            A jutro też mam urlop i ide na zakupy wiec mam dzień dla siebie, super
                            Do zobaczenia papap


                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: dzieciaczki sierpniowe

                              Hej,ja tylko na chwilkę - spojrzałam na Twój suwaczek - daj znac jak poczujesz pierwsze ruchy !!!!!!!!!!! Ja Izunię poczułam około 16 tyg więc i ty może też............
                              Idę poprasować kreacje na jutro
                              Buziaki,pa.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: dzieciaczki sierpniowe

                                To znowu ja,no i napisz jak tam pierwsza wizyta u dentysty

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X