Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka spania w swoim łóżeczku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja herbatkom mowie stanowcze nie !Zreszta maluch musial by ich wypijac hektolitry.
    Sama napisalas ze maly sie budzi by isc do Was - i sami go tego nauczyliscie.Wstaje prawdopodobnie z przyzwyczajenia, wie juz ze jak wstanie to go zabierzecie do siebie. A wystarczy pare nocek poswiecic i konsekwentnie klasc go gdy wstaje w swoim lozeczku.

    Skomentuj

    •    
         

      ja dawlam malej herbatki w nocy i to byl zly pomysl bo potem sie budzial co chwile bo byla zsikana

      Skomentuj


        No dokladnie. Albo co gorsza zacznie wstawac w nocy by pic

        Skomentuj


          moze to rzeczywiscie przyzwyczajenie, z tym ze wczesniej to zazbyt nie plakal jak budzil sie w nocy a teraz to jest przerazliwy placz, jakby sie czegos bal. Do picia nocnego jest niestety trzeba przyznac przyzwyczajony i jak popije to zasypia - chociaz teraz nawet to nie pomaga;/

          Skomentuj


            goplana tak wlasnie bylo i potem musiala ja odzwyczaic od pici w nocy,troche to trwalo ale teraz jest ok i ladnie spi

            Skomentuj


              Teraz tak placze bo domaga sie byscie go wzieli - tak jest nauczony .
              Radze jak najszybciej oduczyc go tego bo miesjce dziecka jest w lozeczku a nie w lozku rodzicow.

              Skomentuj


                moja corka od narodzin spi sama w lozeczku a ze mna spala tylko 2 razy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tak to jest ze rodzice czesto by pozbyc sie jednego problemu wpadaja w inne.I tutaj jest tam ze mama brala malego do siebie by nie plakal , jednoczescie sprawila ze maly domaga si eteraz wyciagniecia z lozeczk ai spania z rodzicami czego tez trzeba bedzie go oduczac.

                  Skomentuj


                    ja nie zgodze sie z Goplana,chociaz nie wiem jaka sytuacja byla/jest u kolezanki.moj maly od poczatku spal w lozeczku,z nami rzadko,wrecz sporadycznie,ale teraz,a ma 13 miesiecy budzi sie w nocy czasami z placzem i nie chce isc spac.kladzie sie dopiero po ok. 2 godz. i mocnym tuleniu sie albo do mnie albo do taty.wczesniej nie mielismy takich problemow,przebudzal sie tylko jak mu smok wypadl,ale zaraz zasypial.a zaczal sie budzic gdyz mu wlasnie zabki ida,praktycznie 2 naraz.mysle ze to jest wlasnie przyczyna a nie przyzwyczajenie.

                    Skomentuj


                      Dzisiejsza nocka minela spokojnie, jednak mu chyba wychodza zabki oczne;/ posmarowalam mu na noc DENTINOX'em w zelu i cale to jego mymranie jak reka odjal minelo, do tego przed zasnieciem wypil herbatke z koperku i rumianku i spal bez przebudzenia do 5 rano, po czym wypil kaszke i spal dalej
                      chyba to jednak naprawde te zabki....;/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Amelka jak była mała była usypiana do podusi.Lulałam ją , jak skończyła 2 m-ce już sama zasypiała.
                        Jednak gdy skończyła 6, 5 znów muszę ją lulać , trwa to do dziś
                        Macie Mamy jakieś sposoby , czy po prostu to przeczekać
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          moja jak byla mala tez przy cycusiu,teraz przez dzien czasem przy cycusiu,ale zawsze prawie lulanko musi byczadnego innego sposobu nie obmyslilam niestety
                          GABRYSIA:12.03.2008.

                          Skomentuj


                            Asi na razie tylko cycuś może dać sen, to się zmieni za jakiś czas na pewno, ale na razie mama jest najlepsza na sen

                            Skomentuj


                              Moja córeczka ma 6 miesięcy. Najchętniej spałaby przytulona do mnie, ale nie zawsze tak się da Wieczorem po karmieniu kładę ją do kołyski i jeśli nie zaśnie przy cycusiu, to potrzebuje trzymania za rączkę przez jakież 10 minut.
                              happiness is easy

                              Skomentuj


                                przesypianie nocy / ranne wstawanie

                                Witam!
                                Dziewczyny mam problem- mój 5 miesięczny synek przesypiał wcześniej 4-5 godzin w nocy, a od miesiąca budzi się nawet co 1,5 godziny i chce jeść-karmię go piersią-niechce zabardzo pić cherbatek ani wody zamiast mleka, przez 2 dni dawał się nabrać ale teraz już nie jakby było tego mało mój kochany synuś wstaje rano ok.5- 6.30, niewim jak zmienić ten jego zwyczaj...
                                może wy macie jakieś sposoby





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X