Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka spania w swoim łóżeczku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ja moją córeczkę usypiam. zanim zasnie ogladamy ksiązeczkę z obrazami nocy i kołysankami...ma sobie wyvrac 3 kolysanki ktore mama ma zaspiewac. ona slucha mnie z myszką mini potem modlitwa i spanie... i niestety....czasem trwa ono chwileczke a czasem do 2 godzin...
    ARCYDZIEŁEM BOGA JEST SERCE MATKI

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez mamakacpra Pokaż wiadomość
      Dziewczyny jak długo usypiacie wasze 2 latki wieczorem i czy wogóle usypiacie? Kiedy dziecko powinno samo usypiać? Jak jest u was? Ja przyznam się że usypiam jeszcze małego ale pomału mnie to męczy bo czasami zaśnie w ciągu 10 minut a czasami leżę z nim godzinę i jestem cała nabuzowana co przelewa się wieczorem na męża
      Nasz 2 latek zasypia sam tzn. czytamy mu bajkę ok 15-20 min. a później zostaje sam i zasypia raczej nie ma z tym problemu

      Skomentuj


        witam mój synek zasypiał już sam w wieku 15 miesięcy poszło łatwo ,dostał swój pokój,był położony do łóżeczka,wychodziłam i za chwile już spał,ale do czasu kiedy zaczęłam go sadzać w moim łóżku z bajką przed spaniem i czasami się zdażyło że zasnął przy bajce w łóżku, w tej chwili ma 2,5 roku i buntuje się że nie będzie spał w swoim łóżeczku wymysla różne historie że jest mu zimno że boli go głowa że za szafą stoi wilk wyobraznie ma wtedy niesamowitą,z grubsza mówiąc sama mam teraz problem ale jeśli chodzi o dziecko dopiero odzwyczajane to myśle że czas najwyższy im szybciej dziecko nauczy się spać samo tym łatwiej to przejdzie.pozdrawiam

        Skomentuj


          Cześć. Mam na imię Asia i jestem mamą 2 dzieci. Córcia ma 5 lat a synek 2. Nigdy nie miałam problemu z zaśnięciem dzieci (może wyłączając ząbkowanie). Bąble oglądają o 19 dobranockę i idą do swoich łóżeczek. W pokoju przeczytam im ze dwie bajki i o 20 maksimum śpią jak aniołki przez całą noc. Nie ma żadnego usypiania na rękach czy w naszym łóżku. Tak jest praktycznie od samego początku. Pozdrawiam.

          Skomentuj


            Po kąpaniu kładziemy małą do jej łóżka w jej pokoju i wychodzimy, ma zapalony kinkiecik i po 10 min. idziemy ją przykryć i po sprawie śpi jak aniołek.
            Jej łóżko wygląda jak duże łóżko z sypialni, tylko jest w miniaturowej wersji.
            AGATKA 16.04.07r
            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
            W końcu w komplecie
            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

            Skomentuj


              Moja córeczka bardzo przyzwyczaiła się do czytania przed snem bajeczek i teraz jak nie przeczytam jej to nie może zasnąć. Ma nawet swoje ulubione bajki i zawsze mowi mi jaka książkę z bajką mam dla niej przeczytać. Bardzo się ciesze, ze jej tak podoba się czytanie.Pozdrawiam

              Skomentuj


                Sposób na spokojne zaypianie dziecka ?

                Od kilku dni mój 5letni Szymon zasypia przy bajkach ze strony
                www.waszebajki.pl polecam, naprawdę fajne bajki


                Karola

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez beatka244 Pokaż wiadomość
                  Budzi się jeden raz ok. godz. 2 w nocy na jedzenie, Wiesz co ja nie powiedziałam że jest mi lekko, juz teraz waży 12 kg więc jest co ponosic..
                  moj maly tez zasypia tylko na rekach i tez wazy12ale zasypia w 10 minut








                  Skomentuj


                    Moja córcia zasypia sama w łóżeczku. Zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem.
                    Na początku jak ją uczyłam, żeby zasypiała sama to dawała buziaka tatusiowi i
                    robiła papa. Potem gasiłam światło w jej pokoju i robiła papa
                    rybkom w akwarium Gasiłyśmy im światło i mówiłam jej dobranoc i że ją
                    kocham, po czym kładłam ją do łóżeczka. Czasami jeszcze się przytulałyśmy.
                    A teraz moje dziecko daje buziolki mi i tatusiowi, po czym pokazuje
                    paluszkiem na łóżeczko i sama się do niego garnie A ja siadam obok
                    łóżeczka i czekam aż zaśnie.
                    Zasypia sama mniej więcej od czasu zanim skończyła roczek.
                    Last edited by Nusiakova; 19-05-2009, 22:55.


                    Skomentuj


                      u nas tylko buju-buju działa, zaśnie wszędzie byle ktoś byłby przy nim jak najbliżej, ale to przecież normalne u takiego Maleństwa, nie wiem tylko czy ja go za bardzo nie rozpieszczam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mój synek też uwielbia jak się go przytuli, wtedy najłatwiej mu zasnąć.

                        Zawsze się też sprawdza kołysanka "Z popielnika na Wojtusia", ale tylko ta i żadna inna. Czasami się tylko zastanawiam czy to kołysanka go usypia czy ja śpiewam tak fatalnie, że mały już nie może słuchać i dla świętego spokoju woli przespać to moje śpiewanie.


                        Skomentuj


                          hehe ja też śpiewam tragicznie i jeszcze jakoś nie moge sie przemóc żeby Małemu coś zaintonować, bardziej wolę nucić - ale kto wie, może niedługo przestane wysługiwać sie pozytywkami, które powolutku zaczynają zwracać uwage Jonatana

                          Skomentuj


                            ja mojej nigdy nie lulałam, nie bujałam itd.......przynajmniej mam teraz spokój...kładę ją do łóżeczka i zasypia sama...jak będziecie bujać/lulać to potem też bedziecie musiały..bo dzidzia się przyzwyczai...

                            Skomentuj


                              ja to nawet lubie nocki, Mały budzi się zawsze o tej samej porze 2-3 razy, wypije całą butlę i od razu pada jak kawka, ale w dzień to musi być buju-buju szczególnie rano i wieczorem kiedy dopada go mega aktywność i szaleństwo - 2-3 godzinki nie może sie wyciszyć, potem juz jest git

                              Skomentuj


                                Ja synka też nie przyzwyczajałam do bujania i teraz mam z tym spokój. Nawet gdy zostawał u teściowej a ona chciała go ukołysać na rękach to jej płakał. Jaś musi leżeć żeby zasnąć, musi być odpowiednia atmosfera tzn. cisza, żadnej telewizji czy radia w tle i obowiązkowo kołysanka śpiewana przez mamusię.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X