Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nauka spania w swoim łóżeczku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Staramy sie z mezem trzymac dobowy rytm naszego synka( Maxiu skonczyl 13 miesiecy)i kladziemy go ok.9.Kapiel o 8 zazwyczaj ok.20 minut,smarowanko,jedzenie,mycie zebow i do lozeczka.Zasypia roznie raz 5 minut innym razem 25 minut.Najpozniej o 9 20 juz spi.

    Skomentuj

    •    
         

      my kąpiemy mniejwiecej o 19 +/-20 min i ok 19.30 juz dziamga cycusia i wtedy zasypia wiec czesto o 20. juz spi a my mamy wieczor dla siebie, czasem nie ma ochoty spac wiec pobryka po jedzeniu jeszce chwile i 21 to maks o ktorej zasypia.
      a budzi sie 6-6,30 zje i potem jeszcze czasem przysnie do maks 7,30 rano
      Last edited by pieczulka; 27-02-2009, 16:59. Powód: błąd ort.

      Skomentuj


        Syn ma prawie 16 miesiecy i nie ma dokladnej pory spania. Idzie spac gdy jest zmeczony jednak udaje mu sie to zwykle do godz 21:30.Jak jest zdrowy i nie zabkuje oraz ni emial nadmiaru wrazen w dzien to taki scenariusz sie sprawdza. W innych przypadkach jest roznie. Teraz np jest chory ( pierwszy raz w zyciu nie liczac zapalenia uszka ) i no wczoraj padl o 19 ale nocki sa ciezkie stad szybkie zasypianie.
        Jak byl mniejszy zasypial po kolacji czyli ok 19-20 jednak czym starszy tym ma wiecej sily do brykania .

        Mysle ze nie ma co zmuszac wiekszego dziecka do pojscia spac wczesnie, my dzieki temu nie musimy zwijac sie np od znajomych o 17 by o 19 maly mogl juz spac w swoim lozku

        Skomentuj


          Moja niunia ma 23 miesiące zasypia miedzy 21.30 a 22. Dzięki temu śpi do 8 a czasami nawet 8.30.

          My i tak wcześnie nie chodzimy spać więc wszystko gra. Jak się zacznie przedszkole to trzeba będzie się poprzestawiać.

          Skomentuj


            okolo 19tej klade corke spac,spi do 9 rano. ale nie spi juz w dzien.jeszcze niedawno jak miala drzemki w ciagu dnia kladlam o 22giej spala do 8.ma skonczone 21 mies.

            Skomentuj


              Moja coreczka (14mcy) chodzi spac miedzy 20 a 21. Wstaje miedzy 8 a 9. W dzien spi raz przewaznie 2 godziny

              Skomentuj


                Problemy ze spaniem

                Moja Viki od jakiegoś czasu budzi się wieczorami.Usypiam ją o 19.30 i po 20 się budzi i rzadko kiedy zasypia znowu... nie wiem dlaczego tak jest.Zawsze miała taki problem,że się przebudzała ale zawsze zasypiała znowu jak się koło niej kładłam...a od jakiegoś czasu nie zasypia.Tak wiec chodzi gdzieś spać ok 12 .
                Czy to normalne?Córka ma 20 msc.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Wygląda na to, że twoje dziecko urządza sobie drzemkę o 19.30...

                  Moja córka ma 23 miesiące i nie ma mowy o pójściu spać o tak wczesnej porze.
                  Wprawszie słyszałam o dzieciach, które usypiają o 19,30 i spia bez przerwy do rana, ale jeszcze żdanego nie widziałam

                  Może wystarczy opóźnić trochę spanie i wszystko pójdzie gładko

                  Skomentuj


                    A ile mala spi w dzien i w jakich godzinach ? Mysle ze drzemka poprzedzajaca Wasze usypianie nocne jest zbyt pozno stad mala o 19.30 zasypia na chwile. Moze sprobujcie zrobic tak by drzemka byla w ok 12-13 a pozniej postarajcie sie by Viktorii sie nei nudzilo, duzo ruchu i wyglupek, pod wieczor mala padnie ze meczenia

                    Skomentuj


                      myslę że takie duże dziecko nie musi chodzic spać tak wcześnie bo 19.30 to dość wczesna pora
                      mój syn o tej porzejest dopiero kąpany a zasypia między 20.30 a 21.30
                      wtedy spi rano do 9-10
                      przestaw spanie na późniejsza godzine i wszystko bedzie ok
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ona zawsze zasypiała o tej i spała do rana.
                        W dzień usypiam ją o 12.30 i śpi do 14.
                        Wieczorami Mała jest już taka padnięta,że zasypia na siedząco.Ale co z tego jak zaśnie i za godzine sie obudzi.
                        Ostatnie dni nie spała w dzień.Myślałam,że skoro taka zmęczona jest to się nie będzie budzić.No ale i tak się budziła...

                        Skomentuj


                          może potrzebuje chodzic spać później
                          ok do tej pory spała o 19.30 ale weź pod uwagę że jest coraz starsza
                          z moich znajomych JEDNA 2-latka chodzi spać o 20
                          reszta po 21
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            Moj synek pierwsze pol roku spal 5h na dobe wiec masakra.Teraz ma 9miesiecy i w dzien spi 1h czasem 2,idzie spac ok 19-20 i spi do 4-5 ale zdarza sie dosc czesto ze budzi sie po 10razy w nocy.Jedne dzieci to śpiochy,drugie nieśpiochy i za zadne skarby nie da sie ich uśpic,wiem to po sobie

                            Skomentuj


                              Viktoria spała od ok.20 do 8,9 rano...i tak nagle zaczęła sie budzić...

                              Skomentuj


                                a może ma za dużo wrażeń lub coś ją budzi?może jest jej za gorąco?
                                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X