Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Witam

    Cześć dziewczyny!
    Wystawiłam Nacię na taras i sobie słodko śpi, więc zajrzałam
    Mój brat teraz na dniach będzie miał drugie dziecko i właśnie też się zastanawiam jak na to zareaguje jego pierwsza córka - Patrycja. Tym bardziej, że oni raczej ją wychowują bezstresowo i ona robi co chce. Ma 4 latka. Ale o moją Natalkę jak na razie nie jest zazdrosna. Jednak z drugiej strony to one się widzą raz na dwa tygodnie i to 2 godzinki, więc to dla niej bardziej zabawka, a jak będzie miała w domu takie małe dziecko to może jej się nie spodobać. A mama będzie musiała na początku się zająć młodszą córką i mogą mieć bunt w domu
    Kurczak to Kajtuś jest cudownym braciszkiem. Oby tak dalej!
    A co do podawania innych rzeczy niż mleczko Natalce to ja mam zamiar już jej coś podawać, ale chcę to skonsultować z pediatrą. Idziemy w przyszłą sobotę na szczepienie to się zapytam i podzielę się z Wami wiedzą na ten temat
    Miłego dnia!

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Witam

      Kurczak to Ty masz złote dzieci Fajnie, że starszy braciszek taki pomocny!
      Dziewczyny, byłam dziś w odwiedzinach u koleżanki która ma 20 dniową córeczkę i...nie mogłam uwierzyć, że Ignaś też był kiedyś taki maleńki A przecież to było w gruncie rzeczy nie tak dawno...
      Jeśli chodzi o podawanie innych pokarmów to ja w porozumieniu z lekarzem i położną nie daję nic oprócz cycka aż do skończenia 6 miesięcy. Nie mogę się już doczekać a Ignaś może nawet jeszcze bardziej


      Skomentuj


        #93
        Odp: Witam

        Ja też mam wrażenie, że Zuzia nie może się doczekać jakiegoś konkretniejszego jedzenia. Jak widzi, że ktoś coś je, to macha łapkami i jest taka przejęta jakby chciała sama spróbować.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Witam

          Natalcia też uwielbia na mnie patrzeć jak jem, więc może też by chciała spróbować

          Skomentuj


            #95
            Odp: Witam

            Hej dziewczyny, co u Was???
            Ja po prostu wymiękam...mam wrażenie, że cofnęliśmy się z Ignacym do początków naszej "znajomości". Wstajemy w nocy co 2, 3 godziny Zarejestrowałam nas do pediatry bo podejrzewam, że mój synek nie dojada po prostu. Dzwoniłam też do położnej i ona potwierdza, że być może trzeba będzie mu przed snem dawać butlę. Po za tym wczoraj Ignaś przewrócił się dwukrotnie z brzucha na plecy...ale dziś tego wyczynu już nie powtórzył Pomału przygotowujemy się do świąt, prezenty w zasadzie kupione, menu ustalone (no, z grubsza). W przyszłym tygodniu wybieramy się z Ignasiem do mojego taty także nie będzie nas czas jakiś.
            Miłej nocy


            Skomentuj


              #96
              Odp: Witam

              I jeszcze dla Zuzi STO LAT STO LAT


              Skomentuj


                #97
                Odp: Witam

                Hej
                Rany nie zaglądałam tu wczoraj i zapomniałam o życzeniach dla Zuzi.

                Wszystkiego najlepszego maleństwo!!!!

                Szkudka bardzo możliwe że Ignaś nie dojada. Albo to może być jeszcze tzw. skok rozwojowy. Ale jeżeli płacze tylko w nocy to raczej nie to.
                Wczoraj Natalcia pierwszy raz w ogóle nie płakała na rehabilitacji Uśmiechała się do pani rehabilitantki i pokazywała jej język
                I była tam też taka dziewczyna z 3-miesięcznym Wiktorkiem. No i trochę pogadałyśmy i mówiła mi że miała zespół HELP. Masakra po prostu. Na necie o tym trochę poczytałam. A jeszcze ta dziewczyna opowiadała, że mały miał operację. Takie maleństwo i już operacja. Ale to mu uratowało życie. Przy porodzie dostał 1 punkt...a teraz już jest wszystko ok. Nawet sobie nie wyobrażam przez co ta dziewczyna musiała przejść Dobrze, że już jest wszystko w porządku...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Witam

                  Dzięki dziewczyny za życzenia! Ale ta miarka trochę czasmi niedokładna (mam wrażenie, że ma problem z tym, że raz miesiąc ma 30 a raz 31 dni). Zuźka z 11 jest, więc spoko obie zdążyłyście. Ja tak szybko, bo Młody coś chory, zadzwoniłam do lekarki a ona też chora muszę coś mu innego poszukać!

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Witam

                    Właśnie tak mi się zdawało, że nie wczoraj, ale doszłam do wniosku, że suwaczek nie kłamie
                    Teraz niestety okres przeziębień więc wszyscy chorzy. Oby Kajtuś szybko wyzdrowiał!

                    Skomentuj


                      Odp: Witam

                      Na szczęście to tylko jakaś infekcja wirusowa. W nocy przestraszyłam się czy nie angina, bo płakał, że nie może przełykać śliny, z drugiej strony temperatury nie miał jakiejś zabójczej. Wyszło, że nic wielkiego, ma parę dni w domu posiedzieć i tyle. Szkoda mi go bo taki smętny snuje się po domu. On ma astmę i często zapalenia oskrzeli, bo w tym wieku taką najczęściej postać astma przyjmuje. Już się przyzwyczaiłam, że kaszle i kaszle, zawsze jadnak przy tych oskrzelach jest "normalny" - nie ma gorączki, je normalnie, humoru i energi pod dostatkiem, a dziś taki klapnięty. Czasem myślę, że ma ADHD, więc jak go takiego widzę, to aż nie mogę poznać mojego łobuza.
                      Zuźka dziś dostała kawałek jabłka. No nie mogłam wytrzymać tych 6 miesięcy, ale jak wstała to stękała i stękała, więc stwierdziłam, że chyba ma problem z kupą. Jabłka było mniej więcej łyżeczka. Nie bardzo potrafiła jeść, nie wiedziała co z językiem zrobić, sporo się namęczyła, bo wszystko jej z buzi uciekało. Nawet nie wiem, czy jej smakowało, bo bardziej skupiałyśmy się na technice jedzenia niż na odczuciach smakowych
                      Może nie jest jeszcze gotowa...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Witam

                        Oj to my dzisiaj wprost przeciwnie - nie było żadnych problemów w kupką, bo były aż cztery
                        No i dzisiaj pierwszy raz królewna się obróciła z brzuszka na plecki, a jaka była zdziwiona i jeszcze pierwszy raz tak się głośno zaśmiała - jak jej uszka czyściłam. Tak coś pomrukiwała więc myślałam że zacznie płakać a ona się śmieje w najlepsze

                        Skomentuj


                          Odp: Witam

                          Gratulujemy Natalii przewrotów, oby ich było coraz więcej
                          A dla Kajtka duuuuużo zdrówka i dobrego humoru
                          Właśnie położyłam Ignasia, ale nie na długo bo coś stęka....
                          No więc muszę lecieć....


                          Skomentuj


                            Odp: Witam

                            U nas już dziś lepiej, ale oczywiście przedszkola jeszcze nie będzie. Szkoda, bo nawet jak Zuzia śpi to nie mam "wolnego".
                            Misia, uśmiałam się z tych uszu, niezła metoda na rozśmieszenie Natalki.

                            Skomentuj


                              Odp: Witam

                              Ale dzień, Zuźka właśnie obudziła się po 3,5 godzinnej drzemce. No tak to ja mogłabym mieć codziennie. Wczoraj śmiała się na głos, tak hi, hi, hi. Rozśmieszyliśmy ją z Kajtkiem chrząkając jak świnki, niezbyt to mądre, ale bardzo zabawne.

                              Skomentuj


                                Odp: Witam

                                Kurczaku, mądre niemądre najważniejsze, że daje radość
                                Ignaś dziś też pospał całkiem sporo w dzień ale dlatego, że od 6 na nogach. Jak dla nas to środek nocy
                                Poza tym nocki jak były czyli wstajemy 2, 3 razy. Rozmawiałam z koleżanką która ma 10 miesięcznego synka i mówiła, że przeżywali to samo na przełomie 5-6 miesiąca. W każdym razie 23 grudnia idziemy do lekarza 6to wypytam o wszystko.
                                Pozdrowienia


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X