Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Witam

    dotka238 no tak są inne wątki, ale ja miałam nadzieje pogadać z mamuśkami które mają dzieci w tym samym wieku co moja i dowiedzieć się rożnych ciekawych rzeczy. Jak się rozwijają takie tam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Witam

      Witaj nefry
      Masz rację z tą ciszą,chyba wina ładnej pogody.Wszyscy pewnie na spacerkach.
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        Odp: Witam

        Hej
        Napewno to sprawka pogody. Uwielbiam zresztą gdy świeci słonko, bo ta zima to mnie przytłaczała.

        Zapomniałam napisać czegoś o sobie bo czytając poprzednie posty każda mówi cos o sobie.

        Mam córkę Karolinę. Urodziła sie 15 lipca. Ma 2 ząbki dolne. I od kilku dni raczkuję po całym pokoju. Tzn raczkowaniem tego bym nie nazwala bo nie potrafi skoordynować nóżek ale nazwałabym to pełzaniem. Siedże z nią w domu bo nie pracuję i póki co nie zamierzam. Może jak małą mi skończy 2 latka to o tym pomyśle. Pomagam za to m. w pracy, wiec na brak zajęć nie narzekam. A wasze dzieci jak sie mają?

        Skomentuj


          Odp: Witam

          Cześć mamuśki!

          Mąż właśnie karmi i usypia małą, więc mam czas dla siebie...

          Oj dawno mnie tu nie było, po pierwsze z powodu braku czasu, a po drugie z powodu braku kompa zasilacz do laptopa mi się zepsuł i musiałam poczekać na nowy. Ale nowy już dotarł i obiecuję poprawę

          Witam nową mamusię! Nasze córcie urodziły się w ten sam dzień a miałaś poród naturalny czy cesarkę? Moja mała też już pełza na całego, ale raczkowaniem tego nie można nazwać (podobnie jak u Ciebie). Moja nadal cały czas nawija tata, baba, papa, dada i nie chce jej się mówić mama. Jak jej mówię, żeby powiedziała mama, to robi buziaczka cmoczka
          nefry napisz jeszcze skąd jesteś?

          a co u Was mariolajko, szkudko i kurczaku (dawno Cię nie było)?

          Skomentuj


            Odp: Witam

            Hej

            U nas cały czas wesoło,Majka rozrabia jak zwykle.Piloty,latarki i telefony najlepszymi zabawkami.Zaczęła mowić tata,nawet na mnie mówi tata.Coraz częsciej stoi sama krótką chwilkę.Niestety dużo marudzi,ponieważ idą cztery ząbki naraz.Nie chce jeść ostatnio z lyżeczki,wszystko wcina łapkami.Mamy z tego powodu trochę więcej sprzątania.
            pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Witam

              Misia84 moja tez dużo gada, ale jak dla mnie to nasze dzieci jeszcze świadomie nie mówią mama baba tata. narazie to jest ich sposób mówienia bo inne sylaby trudne są do wymówienia.

              Wczoraj Karoli udało się wstać. nie wiem jak ona to zrobiła ale stanęła przy kanapie. Używacie chodzików?! W sumie to pytam z ciekawości bo ja czegoś takiego nie stosuje bo zwolennikiem nie jestem, tak samo jak tych wszystkich skaczących huśtawek

              Jeszcze pytanie skąd jestem?! Jestem z Olkusza, jest to województwo małopolskie

              Skomentuj


                Odp: Witam

                nefry ja się zgadzam z Tobą co do użytkowania chodzika. Uczy złych nawyków i rehabilitantka Natalci też mi mówiła, że nie poleca czegoś takiego. Lepsze są te tzw. chodziki pchacze.
                Skoro jesteś z Olkusza to mamy do siebie niedaleko, bo ja jestem z Dąbrowy Górniczej znaczy teraz mieszkam w Zawierciu, ale w Dąbrowie jestem średnio raz na dwa tygodnie u rodziców w weekendy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Witam

                  My też nie korzystamy z chodzika,mała i tak radzi sobie bardzo dobrze z przemieszczaniem.Sama drepcze przy meblach i przy wszystkim czego można się złapać.Starsza córa też nauczyła się chodzić bez chodzika.Miała wtedy niepełne 9 miesięcy gdy zaczęła sama chodzić.

                  Skomentuj


                    Odp: Witam

                    nefry pochwal nam się swoją córcią

                    Skomentuj


                      Odp: Witam

                      Misia Ja w Dąbrowie Górniczej mam koleżankę i wogóle rodziny trochę

                      mariolajkamojej przyjaciółki córka tez szybko chodzić zaczęła i tez bez chodzika

                      Co do zdjęć to nie potrafię sie obsługiwać aparatem tzn żeby zgrywać zdjęcia Umiem to z telefonu robić ale kabel zostawiłam u znajomych. Ale jeszcze w tygodniu zamieszczę jakieś. A możecie mi powiedzieć jak suwaczek zrobić? Wiem ciemna masa ze mnie ale ja dużo bieglejsza w innych sprawach jestem a nie komputerze

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Witam

                        Cześć dziewczyny,
                        Przede wszystkim witam nową mamusię Super, jest nas coraz więcej!
                        Nas też długo nie było i też z powodu komputera.
                        Zaczęłam odstawiać Ignasia od piersi i przestawiać na mleko modyfikowane. No cóż...nie jest to najłatwiejsze. Kilka dni było super (a w zasadzie kilka nocy) a potem coś się synowi odwidziało i przypomniał sobie, że bez cycka nie zaśnie. Od wczoraj nie chce pić mleka modyfikowanego z butelki więc macham łyżeczką. Ale przynajmniej nauczyliśmy się spać każdy w swoim łóżku A to już wielki postęp.
                        Poza tym Ignaś dalej "nieruchawy". Nie siada samodzielnie, nie mówiąc już o wstawaniu Porusza się wokół własnej osi odpychając się rączkami i pełza do tyłu. Pediatra dała skierowanie do neurologa, chociaż byliśmy już na dwóch wizytach i za każdym razem wszystko było ok. Teraz zarejestrowałam Ignasia do jakiejś dobrej lekarki w Gdańsku ale oczywiście dopiero na czerwiec
                        Nadrabia za to gadulstwem. U nas to przede wszystkim mama, bab, dada ale tata nie idzie.
                        Pozdrawiam Was serdecznie


                        Skomentuj


                          Odp: Witam

                          nefry ja się postaram, ale nie wiem czy napiszę to zrozumiale
                          Najpierw musisz stworzyć suwaczek, np. na stronie suwaczek.pl Jak go stworzysz to na końcu pojawi Ci się link do skopiowania i wkleisz go potem tu na stronce, już Ci piszę jak
                          Jak się zalogujesz na górze nad napisem "Lipiec 2009 Dzieci urodzone w lipcu 2009 roku" masz niebieski pasek, na którym po lewej pisze "Ustawienia". Wejdź sobie tam i po lewej masz "panel użytkownika" i tam troszkę niżej jest "edytuj podpis" - klikasz na to i wklejasz linka, który Ci się pojawił przy tworzeniu suwaczka

                          Mam nadzieję, że pomogłam

                          szkudka witaj!
                          Ranu z tym czekaniem na lekarza to jest jakaś masakra. A nie myślałaś, żeby iść do niej prywatnie? Bo to jeszcze dwa miechy a to kupa czasu dla takiego malucha!

                          Skomentuj


                            Odp: Witam

                            Chyba mi się udało. Zresztą okaże się jak wyśle tego posta. Później spróbuję jeszcze ze zdjęciem to zobaczycie moją mała

                            Dzisiaj u nas cudna pogoda więc zmykam na spacerek. No i jeszcze mam nowinę. Wstałam rano i do małej mówię chcesz kupkę? Idziemy na nocniczek? A ona zaczęła patrzeć i go szukać. Posadziłam ją i zrobiła kupkę. Normalnie szok. Wcześniej to zawsze nasłuchiwałam jak zaczynała stękać i ja sadzałam a dzisiaj sama zakomunikowała. Może szybko nam sie uda mała odzwyczaić od pampków

                            A jak tam święta? Gdzie spędzacie. Bo my śniadanko mamy u sobie a później do moich rodziców a w drugi dzień do teściów jedziemy wiec nic szykować nie muszę. Tylko pasztecik upichciłam i mazurka zrobię ale to jutro dopiero. A wy co przygotowujecie?

                            Szkudka ja moja jeszcze karmię cycem. A w nocy śpi mi ładnie. A co do ruchliwości to przyjdzie w swoim czasie, chyba nie musisz się tak przejmować, Córa moje koleżanki zaczęła raczkować jak miała 10 miesięcy a wcześniej nawet nie pełzała. Jak zaczęła raczkować to chwile później wstawać
                            Last edited by nefry; 01-04-2010, 13:34.

                            Skomentuj


                              Odp: Witam

                              nefry udało Ci się

                              U nas wczoraj też było fajnie i spacerowałyśmy praktycznie cały czas, ale niestety dzisiaj to się nosa nie da na zewnątrz wystawić jest tak nieprzyjemnie, zimno i mokro, że aż człowiekowi się nic nie chce.

                              My Święta spędzamy u jednych i drugich rodziców. Jutro po południu jedziemy do moich, a w poniedziałek rano wracamy do teściów.

                              Co do pichcenia to ja tylko pomagam, bo w kuchni za bardzo nie porządzę ze względu na brak umiejętności w tej dziedzinie

                              Dziewczyny życzymy Wam z Natalcią Wesołego Alleluja
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Witam

                                Cześć dziewczyny

                                Pogoda koszmar,u nas dzisiaj lało i sypało,w dodatku trzebabyło zrobić ostatnie zakupy świąteczne.Padło na mnie.
                                My w święta mamy gości w domu,jak co roku w każde pierwsze święto,a w drugi dzień idziemy do mojej siostry .Mieszkamy z teściami i schodzi się rodzeństwo męża i moi rodzice i siostra.Oczywiście większość przygotowań spada na mnie,wiec od dzisiaj siedzę już w kuchni.Dzisiaj zrobiłam pycha bigosik, upiekłam szynkę i kuleczki kokosowe dla moich łakomczuchów,a jutro będę robić ciacha.
                                Pozdrawiam serdecznie i życzę ZDROWYCH WESOLYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH,MNÓSTWO PREZENTÓW DLA DZIECIACZKÓW.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X