Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie styczeń 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamusie styczeń 2010

    No dziewczyny, cała oferta ciuszków dla Was Co u Was? Jakieś dzidzie się już urodziły??

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamusie styczeń 2010

      cześć dziewczyny!

      ja urodziłam 6 stycznia. I pomimo że to moje dugie dzieciątko czuje sie jakbybylo pierwsze. nie wiem czy tez tak macie ze strasznie sie o Wasze dzieciaczki martwicie? a ze glodna, a ze przejedzona, a ze brzuszek boli?

      u naas raz lepiej raz gorzej. jednego dnia miałam nawał pokarmu, za trzy dni nie mialam prawie wcale pokarmu. a nastepnego znow mialam duzo.
      teoretycznie mala powinna jesc okolo 10 min i tak bylo do czasu. teraz je gora 5 min, po czym smacznie zasypia, ale spi tylko 2 h. Synka tez karmilam na lezaco, ale z corcia juz tak prosto nie jest. strasznie polyka powietrze. i nawet jak zasnie i ja poloze, a nie odbije to sie zaraz budzi i placze. placze tez jak ja bączek meczy. a do tego jej starszy brat jest chory i chyba zarazila sie katarkiem (chociaz mam nadzieje ze to co innego). strasznie cos jej charczy w nosku, ale zadnych "bab" nie widac. wkraplam sól i odciagam, ale niewiele to pomaga. i przez to tez nie moze spac.

      Wiec jak widzicie mam caly arsenal watpliwosci. czy ktoras z Was ma podobnie? czy tylko moje dziecko jest takie problemowe?
      Antoś 24.01.2008r


      Julianka 06.01.2010r


      Moje dwa łobuzy

      Skomentuj


        Odp: Mamusie styczeń 2010

        Hej dziewczyny ja dzis wrocilam ze szpitala bylam tydzien ale jeszcze z malutkim w brzuszku od piatku lekarze mysleli ze juz sie zaczela akcja porodowa natmiast ze do dzis nic sie nie stalo to mnie puscili ale powiedzieliz e niedlugo napewno wroce poniewaz mam rozwarcie 2 na 3 cm

        Skomentuj


          Odp: Mamusie styczeń 2010

          No to się pewnie naczekałaś, a tu nic Ale pewnie już niedługo. Może to lepiej że w domu czekasz, zawsze większy relaks. Jak się czujesz? Żadnych skurczy?

          Skomentuj


            Odp: Mamusie styczeń 2010

            Hej wszystkim Ja tez nadal w dwupaku.. codziennie mam jakies skurcze ale nic regularnego i zaraz przechodza,pewnie to maly sie pcha tak bardzo..juz bym chciala aby ta akcja porodowa sie zaczela bo najgorsze to czekaniezostalo mi dokladnie 10dni do terminu porodu wiec mam nadzieje ze juz niedlugo sie naprawde zacznie..czekam na odejscie wod plodowych i tego czopu sluzowego ale sama nie wiem czy to np.wody czy moze maly tak naciska na pecherz i dlatego jestem tak czesto w toaleciepozdrawiam wszystkie mamusie

            Skomentuj


              Odp: Mamusie styczeń 2010

              Co tu tak strasznie pusto?? Dziewczyny rodzicie?? Dajcie znać co u Was.

              Skomentuj


                Odp: Mamusie styczeń 2010

                Hej ja urodziłam 31 stycznia synka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamusie styczeń 2010

                  Kasia - GRATULACJE!!

                  Napisz coś więcej. Jak było? Jak sobie teraz radzisz? Podobno to niesamowite kiedy widzi się dziecko pierwszy raz... Buziaki dla synka

                  Skomentuj


                    Odp: Mamusie styczeń 2010

                    Napewno rodzi sie nesamowita wiez, to jest cos nie do opisania.. Niezwykla milosc. Po wielkim wysilku jeszcze wieksza ulga w sumie rodzilam ok 4 godzin, sam porod ok 30min. Do przezycia dziewczyny moj maluszek sie urodzil 3,600 i 55cm wiec nie taki maly Jest cudowny. Od samego poczatku karmie piersia. A moj skarb je i spi.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamusie styczeń 2010

                      To fajnie, jeszcze raz gratuluję i bardzo się cieszę, że wszystko dobrze u Ciebie. 4 godz to dość szybko Ci się udało. Fajnie. Ja też tak chcę! Już się nie mogę doczekać kiedy moją niunię zobaczę, ale też się trochę boję porodu... Mówię sobie, że będzie dobrze, ale strach przed nieznanym troszkę jest...

                      Trzymaj się i zaglądaj tutaj czasem jak malutki śpi. A w ogóle to jak ma na imię? Nie wiem czy pisałaś, a ja nie pamiętam...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamusie styczeń 2010

                        Witam wszystkie mamuskiJa rowniez juz urodzilam,nasz malutki synus urodzil sie 3 lutego, waga 4078 i 52cm dl. Porod trwal 17 godzin,bylo ciezko ale dalam rade,nie chcialam znieczulenia i choc bol byl niesamowity to jestem sama z siebie dumnaRowniez karmie synusia piersia,a mamy malego lakomczuszka bo ma dopiero tydzien a zjada po 100-120ml.Pozdrawuiam i zycze milego czekania na dzieci a mamusiom powodzneia i zdrowka dla maluszkow.

                        Skomentuj


                          Odp: Mamusie styczeń 2010

                          Witajcie mamusie.
                          Mam do sprzedania niemieckie kropelki na kolkę Sab Simplex ( nieużywane ) za 30 zł + 8 zł przesyłka.
                          Jeżeli Wasze dzieciątko cierpi z powodu kolek, to służę pomocą.
                          Zainteresowanych proszę o kontakt na priw.
                          Pozdrawiam i niech dzieciaczki zdrowo rosną.
                          Fajne i niedrogie ciuszki. POLECAM!!!!
                          http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9510214
                          http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/61vB/

                          Skomentuj


                            Odp: Mamusie styczeń 2010

                            witam. prosimy o głosiki http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/9785 jak się zalogujecie na portalu to będą dodatkowo 3 głosy, jesli nie to 1, można codziennie głosować. tylko nie dawajcie linków do innych stron -jak chcecie to prześlijcie mi na priva ja chętnie zagłosuję pozdrawiam




                            Skomentuj


                              Odp: Mamusie styczeń 2010

                              Hej mamusie jak tam Wsze pociechy ??? Moj synek rosnie jak na drozdzach duzo sie smieje i gaworzy miedy jedzeniem i spaniem juz niemoge sie doczekac jak bedzie siedzial i bawil sie zabawkami Pozdrawiam!

                              Skomentuj


                                Odp: Mamusie styczeń 2010

                                No wreszcie się ktoś tu odezwał Ja też już mam swoją dzidzię

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X