Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czerwiec 2010.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • abrakadabra
    replied
    Odp: Czerwiec 2010.

    Ja też mam nadzieję, że na forum będzie wrzało

    Leave a comment:

  •    
       

  • abrakadabra
    replied
    Odp: Czerwiec 2010.

    Witam! Mam na imię Renia mam 29 lat i termin mam na 19 czerwca - disnejova, nie jesteś sama.

    Aha - jestem mamą 10-letniej Dominiki i 8-letniego Marcina Jak narazie, moje dzieciaki przechodzą BUNT.!

    Może akurat dzidzia będzie prezentem na urodziny Dominiki;D

    Leave a comment:


  • anet2202
    replied
    Dziewczyny jak przechodzicie początki ciąży bo ja fatalnie. W pierwszej ciąży żadnych dolegliwości, objawów no po prostu nic, a teraz zupełnie inaczej bóle podbrzusza, mdłości, senność i ciągłe zmęczenie.

    Leave a comment:


  • anet2202
    replied
    Hej Dziewczynki.
    Jestem Aneta i jestem w drugiej ciąży. termin porodu mam na 12 czerwca, ale samopoczucie fatalne. Mam nadzieję, że stworzymy ciekawe forum.

    Leave a comment:


  • disnejova
    replied
    Odp: Czerwiec 2010.

    Witajcie! Ja jestem Karolina i termin mam na 19 czerwca. jak na razie - najpóźniej

    Leave a comment:


  • szycha69
    replied
    Odp: Czerwiec 2010.

    Witajcie.Nazywam się Magda i również w czerwcu będę rodzić, daj Bóg jak wszystko dobrze pójdziea musi!!to moja druga ciąża i mam nadzieję, że tym razem nasze maleństwo za kilka miesiecy bedzie z namitermin mam na początku czerwca a dokładniej 2.06.2009.Jutro wybieram się na USG, już nie mogę się doczekaćpozdrawiam

    Leave a comment:


  • Katya_1988
    replied
    Odp: Czerwiec 2010.

    Hej! Według miesiączki (obliczyłam kalkulatorem na internecie) mam termin na 16 czerwca. Starałam się o dzidzię 3 lata! W końcu się udało (chociaż to jeszcze nie potwierdzone ). Trzymajcie kciuki!

    Leave a comment:

  •    
       

  • Carin
    replied
    Napisane przez AgaiKacper Pokaż wiadomość
    Witajcie dziewczyny.
    Jestem Agnieszka i mieszkam w Bydgoszczy. Jestem mamą cudownego dwulatka Kacperka (22 czerwiec 2007) i obecnie jestem znowu w ciąży Termin porodu mam na 13 czerwca 2010r. Mam nadzieję że wszystko dobrze pójdzie. Życzę nam wszystkim spokojnej ciąży...
    Hehe i znów czerwiec? To będzie 3 lata różnicy . Super! Może urodzisz w ten sam dzień co Kacperka?

    Leave a comment:


  • AgaiKacper
    replied
    Witajcie dziewczyny.
    Jestem Agnieszka i mieszkam w Bydgoszczy. Jestem mamą cudownego dwulatka Kacperka (22 czerwiec 2007) i obecnie jestem znowu w ciąży Termin porodu mam na 13 czerwca 2010r. Mam nadzieję że wszystko dobrze pójdzie. Życzę nam wszystkim spokojnej ciąży...

    Leave a comment:


  • Wisniaa
    replied
    Witajcie mamusie! Ja jestem Ewelina, mam 25 lat i to będzie moja druga dzidzia. Zwariowana, my nad imionami jeszcze nie myślimy, ale coś nam Majka (nasza starsza córka) wymyśli. Pozdrawiam Ewelina
    Last edited by Wisniaa; 03-10-2009, 18:09.

    Leave a comment:

  •    
       

  • gosia83
    replied
    zwariowana - gratuluję ciąży widzę, że zgodnie z planem to teraz jeszcze oczekujesz na córę

    Leave a comment:


  • Zwariowana
    replied
    Witaj! Ja jestem Marta i mam 23 lata mam 2-letniego synka Nikodema Myślisz już nad imionami?

    Leave a comment:


  • Sloneczko8
    replied
    czerwiec piekny miesiac zycze przyjemnej ciazy i jeszcze lepszego rozwiazana

    Leave a comment:


  • anulkapi
    replied
    Cześć przyszłe mamusie.

    Wy to pewnie dopiero dowiedziałyście się o Waszych ciążach, a ja za dwa tygodnie mam termin porodu. Zobaczycie jak szybko zleci Wam okres oczekiwania, chociaż z dnia na dzień czas będzie się dłużył. Mi najbardziej dłuży się końcówka tak bardzo chciałabym już mieć swojego synka ze sobą.
    Życzę Wam wszystkiego dobrego.

    Leave a comment:


  • Verona
    replied
    Witam
    Jestem Weronika, mam 22 lata i córeczkę Polę, i termin mam chyba na 1 albo 4 czerwca

    Ale tak dokładnie nie wiem, ponieważ sprawdzałam na maluchy.pl i edziecko.pl
    Pozdrawiam

    Aha, pochodzę z Poznania
    Last edited by Verona; 27-09-2009, 18:35.

    Leave a comment:

       
Working...
X