Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Dzięki dziewczyny, że się tak zmobilizowałyście co do listy zakupów. To nam wiele ułatwi przy planowaniu
    Doświadczone mamuśki piszcie czy było coś, co kupiłyście niepotrzebnie lub się nie sprawdziło.
    Mnie zastanawia kwestia poduszki-rogala, co to i w ciąży można na niej spać a potem karmić. Miała któraś z was, czy rzeczywiście taka rewelacja? Ostatnio nie mogę się ułożyć w łóżku i być może sobie kupię, choć jestem trochę sceptycznie nastawiona do takich wynalazków.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Ja rodzę na Madalińskiego w Wawie. Chodzę do gina z Madalińskiego i tam tez wybieram się do szkoły rodzenia. Niestety w Piasecznie nie ma szpitala , choć to całkiem niemałe miasto.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Jak fajnie przeczytać tak dobre wieści od Karolci, myślę że to podniesie ją na duchu a mężowi doda sił po operacji.

        Daria ciesze się że u Ciebie ok, jeszcze sporo czasu maluch na pewno się odwróci. A poznałaś może płeć??

        Mi dziś przyszedł materacyk do łóżeczka dziecięcego no i czekam jeszcze na zamówioną pościel i kocyk. Wybrałam Drewex Hippo bo bardzo mi się podoba kolorystyka i wzór. Złożyłam dziś choinkę i zrobiłam trochę porządków, teraz mały relaks

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Asia, jak urodzisz przede mną to Cię odwiedzę Jak będę miała siłę się przyturlać

          Ja chcę taką małą poduszkę-rogal, w zasadzie tylko do karmienia. Kosztuje na allegro 30parę złotych. Kuzynce się sprawdził. Takiej dużej (długiej) nie kupuję. Ja sobie pomagam jaśkiem między kolanami, też jest wygodnie

          Dziewczynki, my jesteśmy szaleni... nie dość że szpital sobie zmienimy (na 90%) to chyba lekarza też. Warszawa dofinansowuje dodatkowe badania dla kobiet w ciąży - i z takiego programu można skorzystać w tym nowym szpitalu. Właściwie wszystkie te badania, które ten prywatny mi robił i zlecał można zrobić bezpłatnie, szkoda że nie wiedziałam wcześniej. No i nie będę się tak bała że lekarz będzie chciał mnie widzieć co 2 tyg!! a pod sam koniec np co tydzień. Dzisiaj idziemy na drugie zajęcia ze szkoły rodzenia to jeszcze wypytamy położnej co i jak. No i plus, że będę miała lekarza ze szpitala w którym będę rodzić.. zawsze to raźniej. Ale to jeszcze Wam napiszę co i jak:-)

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Witajcie dziewczyny! Mam na imię Aga i właśnie z myślą o Was prowadzę swój blog http://www.mamaglamour.blox.pl na bieżąco zamieszczam w nim notki o tym jak dbać o urodę, modę oraz dobry nastrój podczas ciąży, pokazuję również stylizację swoich ciuszków ciążowych wystawianych na Allegro. Zapraszam, sporo ciekawostek do poczytania przy herbatce ! Pozdrawiam aga.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Jak fajnie się czyta dobre wieści od Karolinki. Oby tak dalej, to szybko wyjdziecie do domciu

              Daria cieszę się, że z dzidzią ok.

              Olu, może warto skorzystać z takiego programu. Brzmi zachęcająco, tym bardziej, że liczy się każdy wydany grosz.

              Co do naszej listy, to może jeszcze:
              - ręcznik z kapturkiem,
              - ceratka do ochrony materaca przed zmoczeniem.

              Dostałam poduchę długiego rogala. Na razie używam jej do spania, sprawdza się przy spaniu na boku. Szwagierka była z niej zadowolona, lepiej jej się karmiło i otulała nią dziecko by się nie sturlało z łóżka.

              Też miałam dzisiaj wizytę u lekarza. Dzidziuś się prawidłowo rozwija i jest zdrowy. W końcu dzisiaj się dzidziuś pokazał - będziemy mieli synka Antosia
              _________________


              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                No fajnie. Ja też się cieszę że z maludom jest dobrze. Troche niebyłam zadowolona po tej wizycie z dwóch powodów. Raz to to że dziecko jest ułożone poprzecznie ale to juz napisałam a dwa: powiedział mi że on wie że niechce znać płci dziecka przed narodzinami ale to musi mi powiedzieć. Zacytuje: "Pani Dario, ja pani współczuje. Czterech dziadów na głowie. Przekichane". Ja odebrałam to tak że będę mieć trzeciego syna. No i marzenie o córeczce sie niespełni ale ważne że wszystko jest dobrze. Oby maluszek był zdrowy a wtedy i ja będę szczęśliwa.
                DAMIANEK 04.06.2007R
                BARTOSZEK 21.05.2008R
                NATANEK 30.04.2010R
                OLIWKA 17.02.2012R

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Justyna super że i u Ciebie jest wszystko z Dzidziusiem w porządku, no i oczywiście gratuluję Synka

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Daria ja dobrze zrozumiałam będzie kolejny Synek-gratulacje?
                    Najważniejsze to to żeby nasze Maluchy były zdrowe a czy chłopczyk czy dziewczynka to nie ma różnicy. I tak i tak to są nasze Dzieci i przecież Kochamy i pokochamy je najmocniej na świecie.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      No i jeszcze jedno. Corka miała być Nataszka ale jeśli ma być synek to będzie Natanek
                      DAMIANEK 04.06.2007R
                      BARTOSZEK 21.05.2008R
                      NATANEK 30.04.2010R
                      OLIWKA 17.02.2012R

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        No to super dziewczyny że dzieciaczki zdrowe no i jak Ola uzupełni listę to już będzie komplet bo Gosia83 już do nas nie zagląda.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          iwtam dziewczynki ! ciesze sie ze u karolinki wszystko okDarunia stysia gratuluję synków no i chyba lista nam sie zapelniła,ja od dwuch dni chodze i sprzątam dom po mojej nieobecności ,zauwazyłam tez ze moj maz zaczoł mi wiecej pomagac i stał sie jakoś bardziej naodpiekuńczy ,córcia tez mnie na krok nieodstępuje

                          dzis zrobiłam liste zakupów wcale tak dużo nie mam do kupienia jak myślałam do pielęgnacji pępka i na potówki polecam waciki nasączone spirytusem LEKO naprawde są świetne

                          miłego wieczoru

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            heja fajnie że u was dobrze i bąbelki też zdrowe. ja rogala nie miałam więc się nie wypowiadam. co do kosmetyków to tez słyszałam że j&j uczula i na początku miałam nivea ale później skusiłam się jednak na j&j ten na dobry sen lawendowy i Kubulek cudnie po nim pachniał miałam też hippa też dobry. j&j lawendowy właśnie mocno pachnie więc nie polecam na początek bo wiadomo że kosmetyki bezzapachowe no ale później jest ok ja go uwielbiam. ręcznik z kapturkiem też super. co do kąpiel z oliwką i smarowanie to kąpieli to oliwka w kąpieli wystarczy bo za dużo to pory zatyka a póżniej to i tak lepszy balsam. takie jest moje zdanie i tak czytałam w różnych źródłach

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Hej dziewczyny.

                              Mam do sprzedania 57 ubranek w rozmiarze od 56 do 62. Mój synek nosił je do 3 miesiąca życia. Wszystkie są w idealnym stanie. Niektóre z nich miał ubrane tylko kilka razy. Dodaję skarpeteczki, łapki niederapki, śliniaczki, czapeczki i mięciutkie maleńkie paputki
                              Podaję linka do aukcji. Może któraś z Was będzie zainteresowana.

                              http://allegro.pl/item886762560.html

                              Pozdrawiam Ania





                              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Kochane Brzuchaczki!!
                                Jesteśmy juz w domku. Wczoraj miałam badanie i Franek podgonił różnicę. Nie wiem jakim cudem z -11 dni zrobiły się +3, badania miałam robione zawsze na tym samym sprzęcie i zawsze badali to samo. Lekarz sam powiedział, że to niesamowite, że dziecko u którego stwierdzono hipotrofię i słabe przepływy w pępowinie nie cofnęło się jeszcze bardziej tylko dogoniło swój wiek płodowy. Przepływy utrzymuja się cały czas na tym samym poziomie a to dobry znak
                                Wypisano mnie oczywiście z zaleceniem ciągłego leżenia na lewym boku, regularnym braniem leków, dietą małosolną, kontrolą ciśnienia. Przy tym internista powiedział, że mam jeść wysokocukrowo i węglowodanowo - ja przytytyję więcej, ale dziecko będzie "podtuczone".
                                Powiem Wam, ze tyle złych rzeczy się naczytałam i nasłuchałam o tym szpitalu w Bytomiu a to wszystko nieprawda!! Szpital odnowiony, pielęgniarki WSZYSTKIE były super, położne pomagały-nawet mnie otoczyły opieką jak miałam momenty załamania. Lekarze jak to lekarze - różnie bywało, ale większość dobrych specjalistów. Nasłuchałam się porodów bo pokój miałam przy porodówce, ale dziewczyny, ktore rodziły były badzo zadowolone z pomocy - za to deklarowały "nigdy więcej"
                                Rozpisałam sie bo teskniłąm za wami moje brzuchatki.
                                Witam nowe formumowiczki!!!!
                                Aaaaaaaa i mój Franek ma już narzeczoną - Zuzię, która urodzi się w lutym!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X