Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Cześć dziewczyny.
    Fajnie, że podglądają nas doświadczone mamusie - w razie czego, to będziemy liczyć na Waszą pomoc
    Śliczne macie dzieciaczki

    Też słyszałam o tym, że niektóre szpitale zabraniają noszenia majtek, ale kobiety i tak zabierają.
    U mnie w szpitalu też są wymagane podkłady i dodatkowo pieluchy jednorazowe (zakładane zaraz po porodzie do największego krwawienia).

    Podobno niektóre kobiety zabiera ze sobą taką poduszkę z dziurą lub dziecięce kółko do pływania. Wygodniej się karmi na siedząco i nie boli tak pozszywane krocze.
    Czy może któraś z doświadczonych mam z tego korzystała?
    __________________


    Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      stysia ja byłam po cc więc nie miałam potrzeby ale słyszałam że wielu kobietkom to pomaga, i może być takie koło do pływania dla dzieci albo na allegro są takie specjalne poduszki właśnie z dziurką

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        witajcie mamuśki,
        Karolcia cieszę się tak bardzo, że unormowalo ci się to ciśnienie. I wiesz co myślę, że wcale nie będzie konieczności, żebyś rodzila wcześniej. Myślę, że uda Ci się donosić ciążę. I trzymam za to kciuki, bo maluszkowi w końcu najlepiej u Ciebie!

        Witam doświadczone mamusie. Ja niby też doświadczona, ale rodzilam tak dawno, że już chyba zapomnialam jak to naprawdę jest

        Moja mala ostatnio przechodzi samą siebie. Fika niesamowicie. I zauważylam, że zawsze w samochodzie wierci się przeokropnie. Więc albo to lubi, albo wręcz przeciwnie.

        Dziewczyny a jak z tymi skurczami przepowiadającymi. Mnie się one zdarzają bardzo często i trochę mnie to martwi. Pójdę chyba wcześniej do lekarza. Praktycznie przy każdej zmianie pozycji brzuch robi się twardy.




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Witam wszystkich,
          Karola dobrze, że Ci się ciśnienie unormowało, mi też się wydaje, że urodzisz w terminie. tylko oczywiście dbaj o siebie i maluszka.
          Ja żadnych skurcz nie odczuwam, więc nie podpowiem. Może to te przygotowawczem ale jak masz sie martwić, to lepiej idź zapytać lekarza, w końcu od tego są.


          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Dzień dobry Dziewczynki

            Chyba godzina "zero" zbliża się już wielkimi krokami, ze dwa miesiące temu na forum było o jedzeniu i innych takich, a teraz to tylko o ciuszkach dla dzieci, przygotowaniach i porodzie

            A propo ciuszków, to druga partia już sucha na suszarce, więc kolejne prasowanie czeka. Tamto już ładnie posegregowane, w torebkach i podpisane, w razie gdyby np coś musiał mi dowieźć mąż. No i mi będzie łatwiej pakować się do szpitala. A jak dzidzia mnie nie zaskoczy wcześniej, to sobie wypakuję z torebek.

            Ja chcę kupić taki rogal do karmienia. Podobno też się sprawdza jako poduszka na pierwsze dni po porodzie. Specjalnej poduszki z dziurką w środku nie przewiduję, no chyba że jakieś koło ratunkowe dostanę za bezcen

            A na temat tego wietrzenia to ja słyszałam różne opinie, łącznie z taką że nie jest to dobre. Ja się nie będę wypowiadać, bo lekarzem nie jestem, ale ja jestem za złotym umiarem - ja majtki jakieś zabiorę... pewnie kupię te jednorazowe, no i jakieś bawełniane - "babcine" też kupię ze 3-4pary. A propo majtek - dziewczyny czy Wam już rosną tyłeczki? Bo na mnie majtki robią się ciasne... Nie myślałam że jeszcze majtki przed porodem będę zmieniać... No i pewnie bluzeczki też będę musiała jakieś kupić, bo mi większość podwija się na brzuchu... pewnie jakieś takie zwykłe "męskie" koszulki kupię

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Kochana tyłek to mi już dawno temu poszerzał, ale teraz utrzymuje się w normie, mam nadzieję, ze tak zostanie.
              a tak z innej beczki, ładnie nas zasypało prawda? wczoraj u nas na prkingu, to pospolite rusenie było, mój mąż to ze trzy godziny odśnieżał. Szkoda że ja nie mogłam, bo lubię. Ja z synkiem zajęłam się odśnieżaniem samochodu. fajnie tak fizycznie popracować, od razu człowiek lepiej się czuje.


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Odnośnie tych skurczów, to można brać no-spę. Mojej kuzynce lekarz kazał brać, ale lepiej idź i zapytaj swojego. Ja raczej nie mam, choć czasem czuję tak dziwnie w brzuchu, czasem leciutko zaboli, ale nie umiem określić co i jak, nawet nie umiem określić w którym miejscu. Jak pójdę za tydzień to mu powiem, niech mnie dobrze obejrzy - dokładnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  No zasypało... my mieliśmy w weekend jechać do Gdyni, do mojej kuzynki po wózek, ale nie pojechaliśmy, bo zaufaliśmy prognozom pogody - i dobrze zrobiliśmy. Wczoraj mąż poszedł odśnieżać samochód, a po godzinie nie było widać że odśnieżony

                  No ja też się źle czuję jak nic nie robię... jak nie mam nic do roboty, to chociaż spacer, prasowanie też pomaga

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Cześć dziewczynki
                    Ja dziś już się obijam miałam z pracy jeden dzień wolnego do wybrania a wieczorem mam wizytę u lekarza i już biorę zwolnienie więc zaczęło się u mnie wolne Wyspałam się i fajnie się czuję w związku z tym że nic nie muszę
                    Wprawdzie trochę się obawiam że będę jak teraz miała za mało ruchu to poród będzie cięższy ale co do tego też chyba nie ma reguły. Postaram się oczywiście nie leniuchować całymi dniami.
                    No a od rana tworzę listę potrzebnych rzeczy tzn tego czego jeszcze nie mamy co trzeba kupić do szpitala i do domu dla naszego synia. No i jest tego dużo cześć pozamawiam z allegro a te drobniejsze rzeczy to na jakiś dużych zakupach się zrobi.
                    Strasznie niecierpliwa jestem najchętniej zapadłabym w jakiś zimowy sen obudziła się w kwietniu i poszła rodzic, dłuży mi się to czekanie.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Acha no i wspomnę że mój tyłek też się powiększył i to już dawno a tych skurczy narazie nie czuję.
                      Pozdrowionka dla Was a szczególnie dla naszej dzielnej Karoli !! Trzymamy dziś kciuki za Twojego męża i czekamy na dobre wieści

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Właśnie Karolcia - duże kciuki dla Męża!!
                        Beatko - w domu jest tyle rzeczy do zrobienia że nie będziesz miałą kiedy wyleżeć. Ja planuje pomyć wszytkie szafki w kuchni, zrobić przegląd w szafach, oddać, to co od lat nie było noszone itd itp, jak sobie pomyślę, to nie chce mi się do tego zabrać, jeszcze nie zdążyłam się wynudzić na zwolnieniu, a ten czas leci jak głupi.
                        Właśnie posegregowałam ubranka wielkością.


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          U mnie też dużo tych rzeczy do kupienia Fajnie że masz wolne, lepiej iść na spacer niż do pracy - jeśli chodzi o ruszanie się

                          Przekażę pozdrowienia Karolince

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Witam.
                            Rozmawiałam z mężem i stwierdziliśmy że w przyszłym tygodniu jedziemy na Poznań do Auchan na zakupy dla dzidziusia. No i musimy kupić nocniczek bo ten mój starszy synek ni z tąd ni z owąd zaczął sam z siebie wołać na nocniczek. Ten młodszy widzi starszego na nocniczku i go wygania bo tez chce usiąść no a mamy tylko jeden więc trzeba kupić drugi.
                            No a jeśli chodzi o mnie to mam bóle brzucha. Jak się okręcam z boku na bok albo jak gwałtownie wstaję.
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Cześć dziewczyny.
                              Zgadzam się z Gosią. W domu jest masa rzeczy do zrobienia. Zawsze coś się znajdzie, a jeśli dopadnie Cię nuda, to zawsze można wyjść na spacer

                              Co do tych bólów, to ich nie odczuwam, więc nic nie doradzę. Może to nic złego, ale lepiej zapytać lekarza i dmuchać na zimne.

                              Trzymamy dzisiaj kciuki Karolinko i czekamy na dobre wieści
                              _______________


                              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Ja ide do lekarza w czwartek wiec mu bede mowic o tych bólach brzucha, może to niedobrze ale mam jeszcze bóle w okolicach serca a może i to nawet serce mnie boli. zdarzyło mi sie to dwa razy ale mimo to może to być zły znak. Oby bylo wszystko dobrze.
                                DAMIANEK 04.06.2007R
                                BARTOSZEK 21.05.2008R
                                NATANEK 30.04.2010R
                                OLIWKA 17.02.2012R

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X