Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    a powiedzcie mi Dziewczynki w które miejsca Was Maluszek kopie? Bo ja zawsze dostaję bardzo nisko.. najwyżej to gdzieś tak z 5 cm pod pępkiem..


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Monika, mnie też jakoś tak nisko. A najchętniej to jak mi się chce siku to w pęcherz

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        A mnie mój łobuziak kopie wysoko często po żołądku tak jakby leżał sobie w środku główką do dołu.
        Jutro w dzieńdobry tvn mają mówić jak planowac płeć dziecka - bo podobno w Polsce rodzi się coraz mniej dziewczynek.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          No u nas na wątku tego nie widać... ale u dziewczyn z października i listopada to same chłopaki... aż w szoku byłam jak kiedyś popatrzyłam. Ciekawe jak to jest, że to się w skali kraju nie wyrównuje...

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Melduję się jako pierwsza w mroźny wtorkowy poranek.
            U mnie za oknem prószy śnieg czyli powtórka z wczorajszego dnia.
            Wiecie że mój Dzidziuś tez mnie jakoś tak nisko kopie pod pępkiem. Mam wrażenie że na wysokości właśnie pęcherza moczowego.
            A co do brzuszka to i ja zauważyłam (wczoraj) że on z dnia na dzień coraz większy, normalnie rośnie w oczach. Ale jak czytam to w tym okresie to chyba normalne no...w końcu jesteśmy w ciąży

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Dzień dobry wszystkim w ten pochmurny poranek.
              Rolka wrzuć na luz, bo będziesz miała nerwowe bobo, teraz, to to jest najważniejsze, bo przed nim całe życie.
              Przez ostatnie lata chyba rodzi się więcej chłopców, jak rodziłam w 2004r., to na sali było 4 chłopców i jedna dziewczynka. Będą mogły przebierać.


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Tak, u nas zdecydowanie pochmurno dzisiaj. Wczoraj z tym prószącym śniegiem było ładniej. Idę dziś po południu na warsztaty z Pawłem Zawitkowskim o pielęgnacji noworodka - są w empiku. Mam nadzieję że nie będzie dzikiego tłumu. (Noemi a Ty byś nie chciała wpaść? Chociaż domyślam się że skoro jesteś od rana na necie to jesteś w pracy to jest o 15.30) W każdym razie jak wrócę, to zdam Wam sprawozdanie co i jak. A wcześniej jadę z babcią oglądać dywany, bo się uparła, że chce sobie kupić, a ja znam taki fajny sklep, to ją zabiorę tam.

                Miłego dnia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Żeby Wam umilić ten wtorkowy poranek, wklejam kilka zdjęć z netu. Prawda, że śliczne?

                  (Po kolei: 21, 24, 25, 26 tydzień)
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Dzięki Olu za zaproszenie, masz rację jestem w pracy do 16:00, ale w piątek mam wizytę w związku z powtórzonym badaniem z glukozą i Pani doktor obiecała dać mi zwolnienie, więc liczę na to że dotrzyma obietnicy i będę mogła zająć się świątecznym sprzątaniem. Jak myślicie, dotrzyma?
                    a miałam pytać dziewczyn które są po USG, jak są ułożone wasze dzieciątka, bo moje poprzecznie, ale jest jeszcze dużo czasu i mam nadzieję że zechce się przekręcić łaskawie. Ale Pani doktor zwróciła na to uwagę no więc ja swoją również.


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Cześć Brzuchaczki!!
                      Moje maleństwo kopie mnie często w okolicach pępka - tak 1 cm obok lub poniżej a czasami wierci się w całym brzuchu. Straszny z niego akrobata. Zwłaszcza wieczorem i około południa. Ożywia się też jak wypiję sok ze świeżych warzyw i owoców no i po chlebie z nutellą I widzicie - to nieprawda z tym, że słodkie na dziewczynkę bo ja od początku ciąży wszystko na słodko i dużo nabiału jem, i mleko uwielbiam z miodkiem. Powiem wam, że mimo wszystkiego co się wokół mnie dzieje ten dzidziuś to taka iskierka poprawiająca mi zawsze humor. Po tym relanium jestem znacznie spokojniejsza. Od początku ciąży śmiałam się, że będzie Franuś albo Kundzia/Melania. No i dopóki nie padną inne propozycje imion dalej mówię do malucha Franuś. Może już tak zostanie... W sumie też fajne - Franio, Franuś, Franek, Frank, Franciszek...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Noemi- mój dzidziuś też poprzecznie - buźką do dołu. Ale chyba tylko jak śpi bo na usg to fikał koziołki w każdą stronę

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Moje było główką do dołu, co mnie kompletnie zaskoczyło, bo ostatecznie dziecko się chyba później układa, no i się zastanawiałam jak jej tak wygodnie do góry nogami ale pan doktor powiedział że jeszcze się będzie przekręcać bo jest jeszcze malutka. Więc się nie martw. Pomarudź lekarce na bolące plecy i ogólne zmęczenie i niech Ci da zwolnienie. Też musisz odpocząć... teraz ślisko na dworze i zimno Najgorsze to te dojazdy do pracy, ja tak nie lubię jeździć w tym tłoku autobusami. Unikam godzin szczytu jak mogę, tłok, kichanie, smarkanie i takie tam.... zawsze się boję, że coś złapię. Tylko jak Ty będziesz miała zwolnienie, to już nie będziesz do nas tak często zaglądać i będziemy tęsknić

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Karola - Franek ładnie teraz jest popularne dla dzieci a jednocześnie nie takie oklepane jak ta moja wcześniejsza Oliwka

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Mam nadzieję że się dzidzia jeszcze pokręci.

                              Mój synek chce Franka, no ale póki co jest Martyna.

                              A zaglądać będę, bo jak byłam w listopadzie na zwolnieniu, to przymusiłam chłopa żeby zainstalował w końcu internet w domu więc juz mogę śmigać od jakiegoś czasu więc będę zaglądać


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                A ja nie wiem jak mój maluszek jest ułożony - lekarz nic nie wspomniał na tym badaniu prenatalnym ale za tydzień mam wizytę u mojego prowadzącego zrobi usg i zapytam bo mnie zaciekawiłyście, wydaje mi się że główką do dołu bo kopie bardzo wysoko.
                                Co do imienia Franek - bardzo mi się podoba ale mój szwagier tak nazwał syna więc niestety odpada. Noemi a na to zwolnienie wybierasz się już do końca ciąży? Bo ja po nowym roku biorę i już nie zamierzam wracać do pracy. Zresztą z tego co czytałam lekarze zalecają aby nie pracować dłużej niż do 26-28 tygodnia ciąży nawet jeżeli ma się lekką pracę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X