Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    hehe następna kiełbaskę wcina

    a z tym zaklejaniem pępka to sama jestem ciekawa czy działa ja tam też w takie niekonwencjonalne metody nie wieżę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      No ona uwielbia kiełbachę i ogólnie mięso. Ale myślałam że się posikam jak se wyjmowała z torebki szybko po aparat poleciałam. Może dlatego że kiełbasa ma intensywny zapach i dziecko czuje to idzie za zapachem... jak Rokford za serem - taka bajka była z naszego dzieciństwa, że takie serowe ręce zapachu go przyciągały

      No i laski - mój mężuś wraca za tydzień w czwartek! Jakoś zleciało i dałyśmy rade!

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        no to Olcia pewnie odliczacie dni do przyjazdu waszego mężczyzny

        a miałam wam sie pytać bo w moich kręgach jest taka tradycja ze dziecku na roczek sie wróży kładzie sie różaniec .pieniądzi kieliszek i co dzidzia wybieże tym będzie(oczywiście traktuje sie to z przymróżeniem oka jak każda wróżbę zresztą)pamiętam ze Alicja wybrała różaniec że niby zakonnica zostanie narazie nie widzę u niej takich zapędów prędzej bym powiedziała ze kocha wszelkiego rodzaju koraliki a jak to u was jest ???

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          a tu znalazłam pewien artykuł na ten temat i po jego przeczytaniu trochę inaczej patrzę na tą wróżbę
          http://ebobas.pl/artykuly/czytaj/547...rwszego-kroku-

          no ijak mi sie podoba tozdanie Najdłuższy marsz zaczyna się od pierwszego kroku
          Last edited by MiiCiiA; 13-04-2011, 23:10.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            U nas też się daje, Robert wyciągnął kieliszek i długopis, jakoś tak w dwie rączki złapał.


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Hej
              No Olcia zdjęcie daje radę!! Mój też tylko kabanosy, parówki i kiełbacha... bez chleba i żadnych dodatków... no chyba że ketchup

              A jak Oli mąż przyjedzie to forum już całkiem padnie... bo nie bedzie miała czasu pisać, tak się będą witali

              a myśmy na roczek nie wróżyli... jakoś zupełnie zapomniałam co oznacza ten kieliszek i długopis?? długopis, że będzie naukowcem/pisarzem... a kieliszek? No i jak tam przygotowania dziewczynki??

              Itka - ja też tak zatęskniłam za nauką, że poszłam znów do szkoły... a teraz ponownie się zarzekam, że już nigdy więcej... Matko kochana jak mi beznadziejnie henna brwi wychodzi.... a to przecież podstawa... kosmetyczka, która nas uczy to aż oczy wybałuszyła... i teraz siedze i ćwiczę robienie henny na sobie... oczywiście przy pomocy kakao, żeby sobie oczu nie wypalić
              a tak wogóle to mnie jakieś choróbsko zbiera... chyba przez tę paskudna pogodę

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Mikusiu życzymy Ci miłości wielkiej jak ocean,radości z podskokami do nieba,nowych odkryć,zdróweczka,uśmiechu na słodkim pysiu i abyś był dumą dla swoich kochających rodziców!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Od cioci Gosi też dużo dużo zdrówka szczęścia i miłosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  Karola ja odczytałam jako pisarz alkoholik - oby nie!!!


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    aaaaaa racja dzisiaj 14:04

                    Mikołajku kochany życzymy Ci żebyś zdrowo rósł, był zawsze zdrowy i żebyś ładnie w nocy spał a Tobie Moniko dużo cierpliwości, radości i miłości!! Tysiąc buziaków :*:*:*:*!!

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      100 BUZIACZKÓW DLA MIKUSIA !!!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ja również dołączam się do życzeń i życzę dla kolejnego Roczniaka dużo zdrowia miłości i wszystkiego naj... naj... najlepszego !

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Justyna z Antosiem właśnie jadą do domu!!!!

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Ola super ze mezus wraca-moj tez moze nawet we wtorek juz bedzie)
                            Rolka-ale sie nasmialam z tego kakao heheeh dobre alez Ty tworcza jestes
                            ciesze sie bardzo z powodu Antosia i Justynka tez lepiej jak w domu z malym bedzie buziaki dla nich
                            Mikuś!!sto lat od forumowej cioteczki i dzieciakow duzo zdrowka i usmiechu na buzi







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              moja szwagierka też uczyła sie robić hennę kakaem

                              no to bardzo się cieszę ze Antoś wraca do domciu bo już sie martwiłam o niego

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Jesteśmy ponownie w szpitalu. Antoś dostał w domu silnego uczulenia (chyba na antybiotyk), wysoka temp, cały się trząsł, ręka po wenflonie spuchła jak balonik. Pozdrawiamy wszystkie mamy i dzieciaczki. Najlepsze życzenia dla dzisiejszego Solenizanta:*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X