Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Dzień dobry!
    Czy mi się wydaje czy dziś nasz kolejny Bobasek ma wielki dzień?

    Filipku życzę Ci dużo zdrowia i szczęścia, dużo uśmiechu na twarzy i wszystkiego naj... naj.. najlepszego!!!

    Muszę się pochwalić mój Syn dziś pobił rekord ... wstał o 6 to jak dla nas to późno

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Filipku STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM.....dużo zdrówka szczęścia i miłości dla Filipka i rodziców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Sto latek i cudownego niekończącego sie dzieciństwa dla Filipka od Janka i ode mnie oczywiście:* i buziaki dla Ciebie Mamusiu:*:*

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Filipku życzymy ci sto lat dużo szczęścia i wszystkiego co najlepsze :*

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            100 lat dla Filipka, dużo zdrówka i spełnienia wszystkich dziecięcych, kolorowych marzeń. Słodkie buziale od cioci

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              I my również życzymy Filipkowi wszystkiego najlepszego, zdrówka i radości na codzień


              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                No ja 5 minut przed północą zdążyłam...
                Filipku kochany sto latek i zdrówka dużo od cioci Karoliny i Frania!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Chyba już cały facebook obeszły... ale może nie widziałyście

                  http://www.facebook.com/video/video....29558237100637

                  http://www.youtube.com/watch?v=m8TxXjCQCtc

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Filmiki suuuper, ale się uśmiałam


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO FILIPKU, ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA I SPEŁNIENIA MARZEŃ!!

                      DAMIANEK 04.06.2007R
                      BARTOSZEK 21.05.2008R
                      NATANEK 30.04.2010R
                      OLIWKA 17.02.2012R

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Dziękujemy wszystkim za życzenia. W wolniejszej chwili napiszę coś o moim kochanym roczniaku.

                        Póki co mam straszne problemy rodzinne. Muszę się jakoś ze wszystkim uporać. Będzie ciężko.


                        Buziaki.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          my równiez życzymy Filipkowi 100 latek i mnóstwa radości na co dzień

                          Marlenko, to trzymam kciuki za Ciebie, żeby wszystko się jak najszybciej poukladalo.




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Hej dziewczynki!!
                            I jak tam u was??
                            Piękna pogoda to pewnie na spacerkach jesteście
                            A u nas koszmar ząbkowania biedulek jest na samym mleczku...
                            Alinko pytałaś o rowerek - moje dziecko wybrało sobie najbardziej kolorowy jaki był - rowerek -ufo, świecie i wydaje przeraźliwie głośne dźwięki!! no ale jak chciał... w sumie to on będzie nim jeździł hehe - wklejam Ci zdjęcie, żebyś zobaczyła sobie

                            Marlenko to ja też trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie spraw

                            No i zaraz jak mały sięobudzi to wybywamy na spacerek...
                            Attached Files

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              a u mnie dzisiaj pada
                              no i pogoda popsuła mi plany bo miałam dziś iść zapisać Alicję do zerówki ale w takiej sytuacji to kicha

                              Marlenko życzę szybkiego rozwiazania problemow

                              a moj Julka wczoraj zasmakowała w piasku byliśmy na podwórku i wystarczyło ze sie na moment odwróciłam a ona gnala do piaskownicy urwis maly

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                To Justynka najbardziej na placu zabaw lubi brykać przy własnym wózku A piach pcha do buzi

                                Alinka pytałaś o moją teorię na temat wysypek.... Otóż ja tak sobie myślę... dzieci miewają różne wysypki i lekarze wszystko zaraz podejrzewają że to AZS. Ale chyba nie wszystkie te wysypki są tym prawdziwym AZS i z sporej części dzieci wyrastają. Więc wydaje mi się że nie ma co panikować... Czy mleko dla niemowląt czy z apteki? Trudno powiedzieć. To dla niemowląt jest dość dobrze przetworzone... ale to z apteki jeszcze bardziej... to jakiś specjalny sposób usuwania tych alergenów i podaje się je nie tylko w przypadkach ustalonej skazy białkowej ale także (przepisuje z opakowania): postępowanie diagnostyczne w wykrywaniu alergii na białka pok., postępowanie profilaktyczne przed rozwojem alergii pokarmowej i jej różnych postaci, kolka, przewlekła biegunka i inne. Nie przepisuje wszystkich. Tak więc to mleko (preparat mlekozast. ściśle ujmując) ma wiele zastosowań i chyba nie warto lekarzy winić że go przepisują. Z mlekiem o tyle lepiej że łatwo je zastąpić takim preparatem. No i przede wszystkim dbać o skórę. Mi się wydaje że to bardzo ważne, jak tak patrzę po Justynce. Nie wysuszać! Policzki ma ładniejsze po tej maści ale jeszcze całkiem nie zlazło... Ja tam czekam spokojnie. Zobaczymy co będzie dalej. Pogadam jeszcze z lekarką jak pójdę w przyszłym tyg na szczepienie. Bo szczerze mówiąc to nie wiem czy małą spowrotem przestawiać na normalne mleko czy nie... Mogłabym jej Bebiko dawać... ale sama nie wiem... Mnie to np dziwi że ten dermatolog powiedział że to niby skaza białkowa... ale skąd skaza białkowa jak ona od 3 mies pije B. Pepti na receptę a krowi nabiał widziała może 2 razy w życiu???? Na razie czekam... dietę urozmaicam, ale bez nabiału, cytrusów i czekolady...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X