Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    A no i dzisiaj Martyna kończy 11 mcy, więc zdajęrelację: ma juuuż dwa zęby, potrafi pokazać co chce (kontaktowa sie zrobiła), mówi nie i kiwa głową i to znaczy nie, mama tata niunia obu (Robert), papa, tak i tam róznie po swojemu, zaczyna sama chodzić, takze jeszcze parę dni i będzie śmigać. Kłóci się z bratem jak ten jej zabiera zabawkę to jest wrzask, no i najlepiej u mamci na rączkach, myślałam, ze szybciej z tego wyrośnie. Co do jedzenia, to je to co my, chyba że z braku uzębienia nie da rady. No i dzisiaj wywaliła mi z szafki miski szklane, na szczęście tylko dwie się potłukły.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Lutek-na mleczko sama trafilam ale pani dermatolog mi poradzila natluszczac i raz jeszcze natluszczac.do kapieli kilka kropel oliwy z oliwek i raz w tygodniu tez smarowalam te suche miejsca oliwa,ale juz nie trzeba mleczko wystarcza w zupelnoscii nie jest drogie butla500ml okolo17zl w rossmann najtansze trafilam







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        no to Gosia widzę ze już masz straty w naczyniach najlepszego dla Martynki i innych solenizantów

        ja też miałam problemy z tymi liszajkami ale jak wam pisałam to od wszystkiego co ma w nazwie malinoweu Alicji też miałam ten problem i smarowałam oliwką ale pani doktor nam powiedziała ze oliwka tylko natłuszcza a nie nawilża no i poleciła nam Dermobaze http://www.i-apteka.pl/product-pol-7...lusty-25g.html naprwade rewelacyjna bardzo nam pomogła u Julki też ją używam i pomogła nam też maść linomag http://www.i-apteka.pl/product-pol-8...-masc-30g.html
        w zapachu nieprzyjemna ale skuteczna

        a co do chrostek wokół bużki to to od śliny jak dziecko zabkuje to ta ślina tak drażni buźkę
        Last edited by MiiCiiA; 19-03-2011, 11:46.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Aśka nasza też kiedyś o Babydeem pisała, że dobre kosmetyki, ale nam nie podeszły... kupiliśmy kiedyś płyn do kąpieli i chyba bardziej sucha po nim skóra niż po nivei, którą prawie od początku używamy... A z tą oliwą z oliwek to chyba dobry pomysł... i dużo taniej niż te wszystkie emoliaty... bo te choć dobre to bardzo drogie...

          A Justynka bardzo mało jest teraz na rączkach... właściwie to głównie jak ją gdzieś przenoszę, no i usypia mi na kolankach... tego też nie wyeliminowaliśmy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            No a oliwa z oliwek to i na zmarszczki dobra, wklepuje się w kurze łapki i podobno pomaga


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Buhahaha jeden produkt a tyle zastosowań to z racji tego że jesteśmy teraz czytane przez szerokie zacne grono czytelniczek, to w całym kraju zabraknie na półkach oliwy z oliwek

              A chwaliłam się wam że jestem na diecie?? Już ponad tydz. i 2 kg poleciały - juppi

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                ola-ja prosze ta diete bo cwicze cwicze i nic...i gratulacje ogromne.
                a co do wklepywania tej oliwii to nie slyszalam,ale bede sie od dzis nia klepac-moze akuratdzieki noemi







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  No co wy nie słyszałyście, przecież dobrze trzymające się gwiazdy - (teraz celebryci)wklepują oliwę z oliwek, dlatego zmarszczek nie mają.


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    no zacofana jakas jestem hehe musze poczytac troche w sieci roznych o takich eliksirach mlodosci hehe







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      kurczę, nie wpadlam na tę oliwę. Może faktycznie. A co krochmalu, jak byla Alusia maleńka tez coś ją wysyplao i krochmal pomógl. Ale jakoś teraz się zastanawiam czy on czasem nie wysusza? Jakoś tak mi się wydaje, że skrobia ma takie wysuszające dzialanie, ale może się mylę. A oliwę zakupię.
                      Marietka my tez dermobazę używaliśmy poprzednio, teraz kupilam alantan plus i wydaje mi się, że ta szyjka już lepiej wygląda.
                      Olcia gratuluję wyników. Ja chyba dzięki karmieniu ważę fajnie. 2 kg mniej niż przed ciążą. Moglyby jeszcze 2 spaść, ale nie ma tragedii. Tylko cycki mam straszne. Jak starownika. Skóra tak okropnie rozciągnięta, że strach.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        acha, Olcia pytalaś o tę dietę...kazala malej wstrzymać wszystko co mleczne i ja tez mam rezim. Ale jak pisalam na razie go nie wprowadzę. Zobaczę jak będzie.




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Zawsze możesz wprowadzić taki reżim na 2 tyg. Po 2 tyg będzie już raczej widać czy od tego czy nie A ja pierniczę. I chlebek dziś dostała i jajko też... jak nie pomaga odstawianie to nich je.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            cześć,
                            u nas dziś znó troszkę slonko przyświeca.
                            Mala już lepiej. Nie wiem czy to magia krochmalu czy alantan, ale plecka ma juz o niebo lepsze. Są blade i gladsze. Szyja też lepiej wygląda.




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Przyznam, że ja też pierwsze słyszę o tej oliwie. No i po co te wszystkie drogie super kremy na zmarszczki, jak wystarczy zwykła oliwa z oliwek

                              Alinka - dziewczyny to masz identyczne - fajnie wyglądają z tą kiełbachą

                              Olu - powodzenia w diecie

                              My dzisiaj rano zaliczyliśmy spacer. Słyszałam, że w tym tygodniu znów ma świecić słońce i będzie ciepło. Już się nie mogę doczekać...


                              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                A my dziś na placu zabaw byłyśmy... a jak będzie cieplutko to będziemy w kółko tam łazić a co

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X