Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Dzień dobry!
    U nas weekend jak to weekend minął bardzo szybko. Ja również dołączam się do życzeń dla Frania i Natanka a przede wszystkim to życzę dużo zdrówka dla Dzieciaczków chorujących-wracajcie szybko do zdrówka bo wiosna idzie

    Ola dziś Twój wielki dzień, więc życzę Ci samych pogodnych dni, mnóstwo uśmiechu na twarzy, dużo zdrowia i czego tylko sobie zapragniesz. Wszystkiego najlepszego!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Właśnie miałam też pytać o obiadki, bo zrobiłabym coś nowego. ostatnio robiłam kebaba, ale wszystko swoje, pite też upiekłam z pełnoziarnistej mąki, było pyszne. Dzisiaj zrobię ruskie pierogi, bo chodzą za mną od jakiegoś czasu.
      A u nas dzisiaj mija dwanaście lat jak poznaliśmy się z mężem, kiedy to przeleciało???


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        najlepszego dla chlopaków

        Olcia życzę tobie zdrówka spełnienia marzeń pociechy z Justynki no i jak najkrótszej rozłąki z mężulkiem wszystkiego dobrego

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Bardzo dziękuję Jak miło

          Ja to ostatnio spagetti robię Mielone mięsko, warzywka, sos pomidorowy i dużo bazylii, oregano ew tymianku Jutro też chyba będzie...

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Hej kochane
            Ja tylko na chwilkę...
            Woreczek z kamieniami znowu się odezwał i dziś idę do szpitala na laparoskopię... także trzymajcie Wasze magiczne kciuki.
            Rozłąka z Franiem ciężka, ale nie aż tak bardzo bo wiem, że jutro wrócę do domu
            A co do Frania to urwis rozbrykany jest strasznie. Tylko głupoty, tańce i zabawy mu wymyślać... niekiedy to mu szkoda czasu na sen. A w nocy dalej pobudki 3 czasem 4 a czasem pół nocki zarwane...
            No nic śmigam, a ze strachu to mi aż żołądek ściska...

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Olu, również życzę Ci wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości z Justynki, szybkiego powrotu męża oraz spełnienia marzeń

              Karolcia, trzymam kciuki - będzie dobrze

              Właśnie patrzę na dzień dobry tvn i pokazywali testy słoiczków i kaszek dla dzieci. Wynik taki, że lepiej zrobić samemu obiadek dla dziecka, ugotować kaszkę, itd. Wieczorem będzie to już na str. http://dziendobrytvn.plejada.pl/

              U nas super świeci słonko i chyba w południe wybierzemy się na spacer.


              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Cześć.

                U mnie szpital w domu. Kamila obustronne zapalnie oskrzeli, a u Filipa zmiany osłuchowe z prawej strony i gorączką 38,5 i nie mogę jej jakoś zbić.
                Dostał antybiotyk KLACID, którego nie jest w stanie przełknąć. Ma odruch wymiotny. Dawała to może ktoraś?
                Jestem z dzieciakami do piatku w domu.

                Olu - wszystkiego najlepszego. Aby ułożył się wszystko po Twojej myśli. Aby mąż już nie musiał wyjeżdzać, żebyście mieli pieniążki no i w przyszłości Karolka

                Karolina - trzymam kciuki.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  hej kobitki.
                  Dziękuję za życzenia dla Natanka.

                  Odezwe sie później teraz tylko chciałam napisać ze wyprowadziłam sie od męża w niedziele.
                  DAMIANEK 04.06.2007R
                  BARTOSZEK 21.05.2008R
                  NATANEK 30.04.2010R
                  OLIWKA 17.02.2012R

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Olu-wszystkiego naj naj najlepszego
                    Karolinka bedzie dobrze-trzymam kciuki
                    Daria-gratulacje-to super ze sie udalo
                    u nas dzis pieknie slonko swiecilo cieplutko nawet chwilami bylo dlugi spacer zrobilismy..
                    mialam pytac czy sa wogole na forum jakies mamy z poznania lub okoloic?
                    oprócz Micii-oczywiście bo to wiem heeh
                    milego wieczoru dla wszystkich i mniej pobudek nocnych dla Franusia







                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Cześć dziewczyny piszecie o bucikach to pamiętam jak na naszym wątku rok temu się nad tym zastanawiałyśmy i wyszło tak że buciki zakłada się dziecku które już samo chodzi, a wcześniej wystarczą skarpetki żeby stopa mogła się swobodniee rozwijać i kształtować. Buty powinny mieć usztywiony zapiętek czyli nie sztywny ani twardy i nie żadne profilowane wkładki chyba że ortopeda sam zapisze takie i bucik musi być na tyle większy żeby można było włożyć palec między buta a pięta dziecka,powinny mieć luz w paluszkach i powinny mieć elastyczną podeszwę i podobna najlepsze buciki z odkrytymi palcami. Generalnie po dywanie dziecko może biegać bez butów bo ma wtedy masaż stopy ale po płytkach czy panelach to już buciki wskazane. Mam nadzieje że wam nie namieszałam w głowach i troche pomogłam
                      Dużo zdrówka dla dzieciaczków i wytrwałości dla Was

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Proszę poczytajcie. może Wam pomoże http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...highlight=buty

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Cześc dziewczyny
                          Wiem rzadko bywam teraz z Wami ale mam chyba najgorętszy okres z biurem. Nie jest lekko ale już coraz bliżej otwarcia biuro urządzone teraz walczę z biurami o umowy agencyjne.

                          Oluś spóźnione wszystkiego najlepszego:*

                          Dla jubileuszowych dzieciaczków oczywiście buziaczki.

                          Daria będzie dobrze, trzymam za Ciebie kciuki.

                          Marlena ja podawałam Klacid Dawidkowi w grudniu jak mi się pochorował, też był problem z wmuszeniem w niego tego paskudztwa musieliśmy mu zatykac nosek w trakcie wtedy połykał ale niestety ta drastyczna metoda kończyła się za każdym razem histerycznym płaczem. Ale 10 dni i Dawidek był już całkiem zdrowy, Zdrówka dla Twoich dzieciaczków.

                          U nas nocki też fatalne, 3-4 pobudki. Idą ząbki bo Dawidek się nie ślini jemu się wręcz leje z buźki i do tego katar.

                          Karolcia współczuję, oby szybko było po wszystkim.

                          Ola Monia Alinka i Gosi cudne zdjęcia Waszych dzieciaczków na NK, aż miło popatrzec.

                          Buziaki dla Was wszystkich

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Justyna, nie mogę obejrzeć tego co dałaś linka, albo nie umiem

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              czesc Kochane!
                              Ja jestem chyba w takiej samej sytuacji jak Ty BEatko w ogole nie mam czasu zeby tu zagladac, i tak mi teskno do naszego forum. ale praca wrze, juz na samym finiszu, pierwsze zamowienia za mna. mam tylko maly poslizg w zwiazku ze strona, ale mysle ze w ciagu dwoch tygodni wystartuje.
                              pozatym szukam niani..boszz, dziewczyny, az mi sie serce kroi jak pomysle, ze bede musiala zostawic Janeczka na 8h! ciezko bedzie zaufac komukolwiek, ale mam kilka kandydatek na oku. znalqazlam je na portalu niania. w przyszlym tygodniu pewnie sie umowie na spotkania, od nich wszystko zalezy.
                              co do bucikow to nasz ortopeda mowil, ze dzieciaczek powinien je nosic jak tylko zaczyna wspinac sie po meblach. kupilismy butki ortopedyczne, z usztywnioną zapiętką i tym smiesznym obcasem,ale powiem wam szczerze ze...janek ciagle je sciaga a ja go jakos specjalnie nie gonie. i zabronil mi chodzenia z jankiem za raczki-powiedzial ze kości nózek sa jeszcze za slabe i beda sie krzywic. dopiero jak sam zacznie chodzic to znak, ze jego organizm jest juz gotowy do takich treningow.
                              u was tez taka cudna pogoda"???? az chce sie zyc!!!) w szczecinie 6 stopni

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                hej
                                ja równeiz witam po dluuugiej przerwie!
                                Najlepszego dla Oli i gratki dla Darii za zdane praweko.
                                dawnie mnei ty nie bylo, kurcze myslalam ze to tylko u mnie ten brak czasu, ale widze ze u Was to samo! mała ostatnio strasznie marudna bo ida jej zabki i niemoga sie przebic:/
                                ja nareście pracje w wekendy i jeden dzien w tygoniu a co za tym idzi ekazda wolna chwile musze spedzac z mala bo biedna czeka na mame po pracy i nie zasnie jak nie ma mnie w domu :/



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X