Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    dziewczynki dzięki za wyczerpującą odpowiedź

    poszperalam troche w necie i znalazłam jak liczyć miesiące

    1-4 tydzień-1 mies.
    5-8tydzień-2mies.
    9-13tydz.-3 mies.
    14-17tydz.-4 mies.
    18-22tydz.-5 mies.
    23-27tydz.-6 mies.
    28-31tydz.-7 mies.
    32-35tydz.-8 mies.
    36-40 tydz.-9 mies

    a teraz idę na kolację bo mężulek zrobił

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      O jejciu! to według wyliczeń przedstawionych przez Micię to ja już jestem w 5 m-cu ciąży jakoś tak do mnie to nie dochodziło... ale teraz czas leci do przodu jak szalony. Ale to chyba przez to że mi pierwsze 4 miesiące to strasznie sie ciągnęły a teraz...kurczę zaraz już trzeba będzie się przygotowywać do porodu.
      Tak czytam i czytam i widzę że większość z Was już ma ciuszki dla Dzidziusiów. Cyba i ja zacznę coś kupować powoli (w sumie to już nie mogę się doczekać pierwszych zakupów).
      Ja też czekam na relację z wizyt u lekarza.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Micia, dzięki za rozpiskę tych miesięcy... Mi już 6 stuknął... szok!

        Ja mam ciuszki, ale w sumie to nic jeszcze nie kupowałam, wszystko po kimś. Szukam teraz malutkich czapeczek, takich cienkich - jak myślicie ile takich czapeczek trzeba mieć? My też musimy po mału zacząć kompletować rzeczy... jeszcze długa lista: rożek do szpitala, łóżeczko, fotelik samochodowy, aspirator do noska, itd... muszę zrobić sobie listę, żeby nic nie zapomnieć

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Ja tez powoli kompletuję ciuszki mam juz też wanienkę - uparłam się na tą Akwarium z Fisher Price bo moja przyjaciółka bardzo zachwalała - no i myslę że będzie nam łatwiej kąpać maluszka dzięki temu leżaczkowi w środku. Ale takie już poważniejsze zakupy po nowym roku jak przygotujemy pokoik bo jak narazie nie mam gdzie trzymać tych rzeczy.
          Ja już jestem w pracy ale tylko do 13 później uciekam na długo oczekiwane badanie prenatalne - mam lekki stresik no i odliczam godziny.
          Mąż idzie ze mną, na prenatalnym w 12 tygodniu też był i jak oglądał dzieciątko w 3D miał oczy jak pięciozłotówki otwarte (dobrze że ust nie otwierał) i jak mi później powiedział połknął gumę do żucia z wrażenia

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Betiii, Lutek - wszystko będzie dobrze. Niecierpliwię się razem z Wami i czekam na relację!! Wszystko będzie dobrze na 1000000%
            No ja już jestem w połowie 5 m-ca - aż strach się bać.
            Byłam wczoraj na zakupach, ale niewiele kupiłam - były w promocji body i śpiochy na 56 i 62 kupiłam po 2 sztuki w kolorze beżowym z jasnobrązowymi misiami. Ciężko tak kupować jak się nie zna płci!! Wszystko albo pod dziewuszkę, albo pod chłopczyka. Mało co nadaje się dla obydwu. Kupiłam też ładne cienkie beżowe kocyki z misiami. Idealne na lato. A resztę jak już będziemy wiedzieli co. Myślałam, że łatwiej mi te zakupy pójdą Kupiłam też gazetę z płytami dla najmniejszych i okazało się, że to nie kołysanki tylko normalne bajki dla kumających dzieci. Ale ze mnie niedouczona matka

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              witajcie, ja dziś jestem tak podekscytowana, że nawet nie wiem co i jak pisać. Dlatego tylko się przywitam, a wieczorem zdam relację. DZIĘKI, ŻE JESTEŚCIE!!!




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Wiecie, ja też się muszę mocno powstrzymywać, żeby nie kupować, bo tak szczerze mówiąc to częśc mam po synku, tylko muszę pościągać od koleżanek, a część od koleżanek i siostry więc ubranek zebrało się ze dwa wory, musze tylko przebrać. Ale te ubranka są takie śliczne....
                POWODZENIA na wizytach, trzymam kciuki i czekam na relacje!!!
                Ja też jestem już w piątym miesiącu, to już połowa zleciała.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  No i ja już jestem po!

                  Zacznę od tego że WSZYSTKO z dzieckiem jest w jak najlepszym porządku rozwija się zdrowo, pan doktor bardzo szczegółowo sprawdzał każde z organów (widziałam i słyszałam bijące serduszko wszystkie prawidłowo pracujące cztery komory, nerki, żołądek, pęcherz, kręgosłup po prostu wszystko) Uspokoił mnie dzieciaczek jest zdrowy i to jest najważniejsze
                  Znam już też płeć. Będziemy mieli syna ogromna radość moja i męża - bo mimo iż płeć była nam obojętna to jakoś tak fajnie już wiedzieć - a widać było dokładnie.

                  Prawie podskakuję z radości!! Niesamowite uczucie

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    A i wspomnę jeszcze nasz synek waży już 307g! (podobno sporo jak na 19 tydzień) Jak to lekarz ujął "kawał chłopa"

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Betiiii, słoneczko!! serdecznie gratuluję!!!! nie dziwię się, że jesteś szczęśliwa!! Zwłaszcza, że masz już pewność, że dzidziuś jest zdrowy!!!!Byłaś na tym prenatalnym?? jak długo ono trwało?? Jak ochłoniesz napisz cos wiecej jak to wygląda bo mnie to też czeka...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        cześć, ja też już po. Lekarz po prostu rewelacja. Miły, kompetentny, dokładny. Matko i są jeszcze tacy lekarze!!!
                        Dokładnie sprawdził stan dzidziusia. Też mierzył, oglądał. Sprawdzał wszystkie organy, patrzył czy nie ma rozszczepu wargi i kręgosłupa. Moje maleństwo jest duże, silne i zdrowe. I to DZIEWCZYNKA!!!! Paula rozanielona, skacze pod niebiosa. Mąż też się cieszy, bo będzie miał dwie królewny, a ja wreszcie będę mogła kupić jakąś słodką sukieneczkę.
                        A więc nie sprawdziła się teoria z owulacją. Ale pan doktor powiedział, że aby zwiększyć szanse, trzeba przed nią zachować wstrzemięźliwość przynajmniej 5 dni. A u nas tak nie było

                        Tak więc, Olu, możesz dopisać do listy kolejną panienkę!




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Lutek bardzo się cieszę że Twoje maleństwo też jest zdrowe pewnie dziś chodzisz rozanielona jak ja. Daj znac czy lekarz podał Ci wagę córeczki.

                          Tak Rolka to było badanie prenatalne. Trwało ok 15-20min lekarz dokładnie opisywał wszystko co widział na ekranie, wszystkie narządy dziecka mierzył a na koniec dostałam wydruk na którym jest kilka zdjęć, biometria płodu i opisy narządów dziecka. Przeczytałam to już z 20 razy

                          Jak narazie tylko ja spodziewam się syna bo z listy wyjdzie nam 3:1 ciekawe jak się potoczy dalej

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Beatko, moja maleńka waży 337 g. Jedyne czego nie widziałam to rączek, tak jakoś chowała. Ale lekarz uspokaja, że to normalne, bo się wierciła. On najpierw badał mnie przez powłoki brzuszne, a potem żeby potwierdzić swoje podejrzenia co do płci, to zrobił usg przezpochwowe.




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              cześć Wam Dziewczynki
                              Ja też zostanę Mamą w kwietniu.. mam planowany termin dokładnie na 14 kwietnia 2010 z noszę pod Serduchem syneczka - Mikołajka Ostatnimi czasy kręci się jak szalony


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                pewnie wszystkie już czekacie na swoje Skarbki Małe ja też nie mogę się doczekać
                                I powolutku kompletuję wyprawkę ubranek mam już sporo.. są też przewijaki, terrmometry wanienka itp nawet mam upatrzony wózeczek i łóżeczko Ale to kupię dopiero po Świętach


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X