Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    oj, to super sprawa, polecam. ja pisze taki dziennik od poczatku ciazy, i teraz jak do niego zagladam to az mi sie plakac chce ze wzruszenia bo mam wszystkie te wazne i te dziwne wydarzenia zwiazane z caiza, a teraz kontynuuje oczywiscie juz losy Janka w tym dzienniku. chce mu to sprezentowac na 18 mam nadzieje ze doceni. no jak bedzie mial juz swoja dzidzie i bedzie mogl sobie porownywac to napewno doceni co ja bym za takie notatki mojej mamy dala..

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Aniu, te orzechy to naturalny produkt do prania. Hodowane są w Nepalu i zawierają naturalną seponinę (dodaje się ją so wszystkich detergentów), dlatego mają wlaściwości piorące i czyszczące. Zainspirowala mnie Reni Jusis w DDtvn. Ona zyje teraz eko
      Postanowilam spróbować. Zwlaszcza, że jak się sprawdzą to będzie rewelacyjna alternatywa dla proszku. Nie uczulają, są eko i wychodzą o niebo taniej.




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        to daj znać Alinko koniecznie jaki efekt a co, mamy tu w szczecinie jakies zagębie Nepalskich orzechow dzisiaj tylu naciagaczy probuje szczescia sprzedaza w necie, ze dosc sceptycznie podchodze do takich nowinek,ale trzymam kciuki zeby okazaly sie skuteczne!
        Asiu, no to ja definitywnie po wykonczeniu mojej spirzarni i tego co w niej zgromadzilam biore sie za samodzielnosc w kuchni. ciekawe czy gotowanie tych papek sprawi mi tyle frajdy co normalne gotowanie ktore ubóstwiam

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          http://www.e-salem.pl/p372,orzechy-p...nie-tylko.html

          możecie poczytać. Jak zrobię próbę to dam znać czy warto.
          A firma ze Szczecina, bo mieli tanio




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            spytam kolezanki, napewno to zna bo jest eko od stop do glow. uzywa eko pieluch i generalnie jest mocno ekonakrecona

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Alinka a kupowalas cos jeszcz w tym skleie?? nawet nie znalam go wczesnijea maja duzo fajnych rzeczy. ja uwielbiam takie naturalne mazidla do ciala gdybym miala za co, to bym sie tam niezle obkupila

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Aniu ja znów za gotowaniem nie przepadam i zarzekałąm sie ze nie będę Jankowi gotować tylko będzie jadł słoiczowe jedzonko, ale jak wczytałam się w składy i popróbowałam słoiczkowego i mojego jedzonka, to tak jak wspomniałam - słoiczkowe jest po prostu słodkie. A mój brokuł o niebo smaczaniejszy niz słoiczkowy choc oba bez dodatków.
                A gotowanie dla malucha jest b. proste - kroisz w kostke składniki, zalewasz gorąca wodą, jak zmieknie miksujesz i już. Zadnych przypraw, zabielania, obsmażania, zbierania szumów, panierowania i całej tej dosrosłojedzeniowej babraniny. No i jednogarnkowe. Dla mnie bomba

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  W końcu udało mi się wejść na kompa. Zostało mi na dzić 15kg tej cebuli no i musiałam po niej posprzątać a to też zajęło trochę czasy bo te obierki to wszędzie latały. A siedzialam do 1 w nocy. Tak mnie krzyż boli że masakra. Oczy szczypały pierwsze kilka cebulek. A potem już było ok. A jak sobie pomyślę że dzisiaj mi przywiozą drugie tyle cebuli co wczoraj.

                  100 LAT DLA ALUSI.

                  Ja jestem w 100% za prywatnym forum bo ile mozna... wiadomo o czym mówię.
                  Wczoraj mi napisała wiadomo kto na priv że powinniśmy sprzedać auto a mąż pieszoo musiałby chodzić do pracy 23km (głupota), albo autobusem (wyszłoby drożej niż autem), żeby tylko kupić Natankowi mleko modyfikowane. A cała reszta co mi napisała to aż strach czytać.

                  Chciałam coś jeszcze napisać ale mi wyleciało więc jak sobie przypomne to napisze bo za chiny ludowe nie mogę teraz sobie przypomnieć. Miłego dnia.
                  DAMIANEK 04.06.2007R
                  BARTOSZEK 21.05.2008R
                  NATANEK 30.04.2010R
                  OLIWKA 17.02.2012R

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Asiu ja mam książkę kucharska z przepisami jednogarnkowymi. Same pyszności.
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Asiu, no faktycznie e sloiczki sa ochydne!!ja czesto jem sobie nieprzyprawiane rzeczy, dostalam parowar i robie wszystko na parze przez co maja duuuzo wiecej smaku niz po gotowaniu w wodzie. takze bede robic w tym parowarze warzywka..bo jak musze sprobowac sloiczka zeby ocnic jego temperature, to za kazdym raziem mam odruch i zal mi tego biedaka, ze musi jesc takie paskudzwo
                      Daria-podziwiam Cie, twardzielko! pewnie biedna po wszystkim nie bedziesz mogla patrzec na cebule..a komentarzami naprawde sie nie przejmuj. wiem ze Cie to wku#@$%, ale olej to ,to szybciej to utniesz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        no fakt to jedzonko ze słoiczków jest słodkie i nie ma to jak samemu zrobić no i ja uważam że mimo słoiczki sa przeznaczone są dla niemowląt to i tak jest w nich chemia a przemawia za tym skład jak i długie terminy ważności no i nie oszukujmy sie niektóre te sloiczki poprostu są niesmaczne a ja jestem taka że jak mi coś nie smakuje to dziecku nie dam

                        Daria ja cie podziwiam z ta cebulą nie wiem czy bym sie podjeła takiego zadania jeszcze troche to chłopaki bedą z tobą obierać

                        a natemat tego co pisze kala to nie będę sie wypowiadała bo ręce opadają no ale cóż jest to forum publiczne i każdy ma prawo wyrazić swoją opinię

                        Alina bardzo mnie intrygują te orzechy do prania daj znać jak sie sprawdzają

                        no i chciałam spytac jak tam naczyniaczki waszych pociech bo u Julki nie widzE poprawy

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Napisane przez N-a-n-a Pokaż wiadomość
                          .a komentarzami naprawde sie nie przejmuj. wiem ze Cie to wku#@$%, ale olej to ,to szybciej to utniesz
                          Daria Ania ma rację

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Tak wiem. Olewam po prostu tą sprawę. napisałam jej no Kali że niechcę wojny i tyle. Koniec.
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Mały uciął sobie drzemkę, ja piję kawę i oglądam debatę w sejmie i.... ręce opadają....

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Napisane przez Daaruniaa Pokaż wiadomość
                                W końcu udało mi się wejść na kompa. Zostało mi na dzić 15kg tej cebuli no i musiałam po niej posprzątać a to też zajęło trochę czasy bo te obierki to wszędzie latały. A siedzialam do 1 w nocy. Tak mnie krzyż boli że masakra. Oczy szczypały pierwsze kilka cebulek. A potem już było ok. A jak sobie pomyślę że dzisiaj mi przywiozą drugie tyle cebuli co wczoraj.

                                100 LAT DLA ALUSI.

                                Ja jestem w 100% za prywatnym forum bo ile mozna... wiadomo o czym mówię.
                                Wczoraj mi napisała wiadomo kto na priv że powinniśmy sprzedać auto a mąż pieszoo musiałby chodzić do pracy 23km (głupota), albo autobusem (wyszłoby drożej niż autem), żeby tylko kupić Natankowi mleko modyfikowane. A cała reszta co mi napisała to aż strach czytać.

                                Chciałam coś jeszcze napisać ale mi wyleciało więc jak sobie przypomne to napisze bo za chiny ludowe nie mogę teraz sobie przypomnieć. Miłego dnia.
                                no cóż nie zamierzałam nigdy więcej pisać na tym wątku ale mnie sprowokowałaś więc :

                                nic takiego nie napisałam za ty napisałaś że masz nadzieje że miedzy nami wojny nie bedzie i co znowu zaczynasz

                                napisałam ci tylko że skoro piszesz że 400-500 zł wydajesz na benzyne miesiecznie to można pomyśleć że aż tak sie wam źle nie wiedzie, więc nie kłam

                                widocznie nie rozumiesz co czytasz, zresztą nie po raz pierwszy , z sugestii o tym że mleko krowie nie jest zdrowe dla niemowlaka zrobiłaś niezłą aferę,
                                z tematem twojej sytuacji finansowej w roli głównej

                                strach czytać to wklej tu tą wiadomość a może ja napiszę co tam napisałam, i uważaj bo tym razem to ja sie zrobie "nerwowa" cytując ciebie

                                więc napisze tu to co napisałam ci na priv skoro tak bardzo chcesz :

                                to jest twoja decyzja i twoja sprawa że zdecydowałaś sie na 3 dzieci mając taką sytuację finansową jaką masz, to teraz ponoś tego konsekwencje a nie jęczysz i oskaraższasz innych o to że im sie lepiej wiedzie i że cie nie rozuzmieją bo nic ci do tego

                                ja pracuje na 1,5 et i mój mąż też po to żeby oprócz miłości i ciepłego domu zapewnić dzieciom coś więcej, bo mimo że miłość i poczucie bezpieczństwa jest dla dzieci najważniejsze, to sama miłością sie dzieci nie wykarmi, nie wykształci i nie pokaże świata i takie mam zdanie

                                a jak sie powołuje dzieci na świat to trzeba myśleć co dalej, czy będzie mnie stać na mleko czy nie itp



                                i powiem ci jeszcze że większość osób na tym forum w kwestiach które tu opisywałaś pewnie myśli podobnie jak ja tylko przez lojalność w stosunku do ciebie tego nie napiszą

                                i z łaski swojej odczep się ode mnie, bo mam przyjemniejsze rzeczy do roboty niż dyskusja z kimś takim jak ty

                                i proszę inne dziewczyny o nie komentowanie tego postu bo to jest post tylko do darii i tym razem to ona jakoś nie może skończyć tematu
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X