Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Kurcze Natan mi zasnął o 16 i śpi do teraz. Niewiem. Minęła mu godzina kąpieli. coś czuję że będzie ciężka nocka dzisiaj.
    DAMIANEK 04.06.2007R
    BARTOSZEK 21.05.2008R
    NATANEK 30.04.2010R
    OLIWKA 17.02.2012R

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Alinko, te ukłucia jakoś mi przeszły..masowałam piersi i polewałam je ciepłym prysznicem i przez jakiś czas było całkiem dobrze, ale znów bolą tyle, że już same brodawki i tylko na początku karmienia. Nie wiem co to..spróbuje tych ciepłych okładów..Kurcze, myślałam, że z cycuchami są problemy, ale tylko na początku...no ale niestety..:/

      A moje słonko od jakiegos miesiąca budzi się na jedzonko raz w nocy około 3 - 4, potem około 6 - 7 znów zje, no i śpi jeszcze z godzinkę i wstajemy..Nie jest źle, ale bywało juz tak, że przesypiała całutka nockę i w sumie o 10-11 wstawałyśmy..było bosko...może jeszcze kiedyś se wrati ..

      Zmykam spać, bo za jakieś 3 godz. pobudka...

      Słodkich snów dziewczynki


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Witam w słoneczny letni poranek (12 stopni za oknem).

        Wczoraj byliśmy na dniu otwartym na naszym nowym osiedlu. Za miesiąc powinniśmy mieć już klucze. Nie mogę się doczekać, acz kolwiem za dużo kasy na urządznie nie mamy Powoli się zrobi. Dotąd wydawało mi się duże, a wczoraj jak weszliśmy, jak sa tynki i pomalowane ściany to jakieś małe sie wydawało (90m).

        Daria - a zaszczepiłaś się przeciwko żółtaczce?
        Tu masz linka. Poczytaj zanim się zdecydujesz. Nawet taki mały tatułaż może oznaczać zachorowanie na chorobę z ktorą będziesz się zmagać do końca życia. Nie warto ryzykować. Wygląd salonu to nie wszystko.

        http://www.lineacorporis.pl/centrum_..._potem_usunie/

        Miłośc do dzieci możesz okazywać na codzień. A pieniądze które miała byś wydać może odłóż i pojedzcie za rok na króciutke wakacje np. nad morze. Od Was to blisko i prosta droga. Chłopcy bedą pamiętali ten wyjazd do końca życia.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Ja też uważam że tatuaż nie pasuje do sukienki, więc nie zdecydowałabym się na niego w widocznym miejscu, a w niewidocznym trochę bez sensu wydać kasę, wytrzymać ból i nawet się oka nie nacieszy.

          U nas pogoda fatalna nadal a w ddtvn pokazują w Warszawie czyściutkie niebo i słoneczko. Zazdroszczę dziewczyny. Przyślijcie nam troszkę słońca tu na Śląsk.

          Marlena super takie mieszkanko 90m to już coś ja mam tylko połowę tego. Ale i tak najprawdziwsze powiedzenie "ciasny ale własny" i to się liczy

          Marietta wszystkiego najlepszego
          Attached Files

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Wszystkiego najlepszego Marietko.
            DAMIANEK 04.06.2007R
            BARTOSZEK 21.05.2008R
            NATANEK 30.04.2010R
            OLIWKA 17.02.2012R

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Też się dołączam do życzeń - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO My już w domku, droga kiepska - dość mocno padało i dostaliśmy mandat za włączone halogeny Ale grunt że dojechaliśmy, Justynka trochę się kręciła, ale w końcu usnęła i spała do Warszawy

              Miłego dnia

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                U nas ładne słoneczko już chyba 3 dzień. Fajna taka pogoda ale kilka stopni cieplej mogłoby być chociaż nie narzekam na razie.
                DAMIANEK 04.06.2007R
                BARTOSZEK 21.05.2008R
                NATANEK 30.04.2010R
                OLIWKA 17.02.2012R

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  dzien dobry

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Dzień Dobry - zobaczymy czy będzie dobry. Mąż pojechał na kontrolę do Skarbowego.

                    Ja idę z Kamilą do lekarza. Ponownie. Przez weekend miało jej się poprawić a jest gorzej.

                    I zepsuł mi się laktator. Dostałam go w spadku. Myślałam ostatnio że mam coraz mniej pokarmu bo udawało mi sie ściagnąć 50 ml z jednego cyca. Aż wczoraj mnie podkusiło, (czytaj wkurzyłam się) i pozyczyłam Aventu ręczny od koleżanki i lecie z jednego 150 ml.
                    Muszę kupić coś na szybko, tylko nie wiem jaki. Możecie jakiś polecić?

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      dzień dobry

                      dziekuje za zyczenia

                      Marlena za duzo ci nie pomoge bo nie karmie ale pamietam ze pani położna w szpitalu specjalistka od laktacji polecała laktatory ręczne tylko nie z tą pompką bo jak stwierdziła one sie do niczego nie nadają i dziwiła że są jeszcze produkowane

                      mam na myśli takie
                      http://allegro.pl/najnowszy-model-la...202124650.html
                      http://allegro.pl/laktator-philips-a...204441956.html

                      miłego dnia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ja mam ten z pompką i uzywałam go u wszystkich chłopców i całkiem dobrze się sprawował.
                        DAMIANEK 04.06.2007R
                        BARTOSZEK 21.05.2008R
                        NATANEK 30.04.2010R
                        OLIWKA 17.02.2012R

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          witajcie,
                          dolączam się do życzeń dla Marietki.

                          My wczoraj zaliczyliśmy wizytę w aqua parku. Byliśmy w Tarnowskich Górach. Trochę się obawialam, wzięliśmy bilet na 2 godziny i nawet nie wiem kiedy ten czas zlecial. Mloda byla zachwycona. Początek byl trudny, bo wzięlam ją do brodzika i tam woda nie za ciepla, dzieciaki pluskaly. Ale potem w dużym basenie plywala w kóleczku, siedziala z mamą w jacuzzi, a gdy weszliśmy do solanki, to już w ogóle raj. Super bylo się tak wymoczyć. I nawet lepiej w nocy spala, bo obudzila się tylko o 2 i 5.

                          Marlenka, avent ma chyba jedne z lepszych laktatorów. I u nas w szpitalu tez polożne polecaly ręczne (choć nie wiem do końca dlaczego)




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Ja też mam taki z okrągłą pompką i nie jestem z niego zadowolona. Odziedziczyłam go po kuzynce, więc innego nie kupowałam, jest dobry jak się chce odrobinę sciągnąć, np jak się ma nawał, to tak tyle żeby cycki nie bolały. No i kiedyś ściągałam w nocy jak się obiadłam pod wieczór czekolady:-D Żeby więcej i regularnie ściągać to ja uważam że jest kiepski. Podobają mi się takie co Marietka wkleiła - moja koleżanka ze szpitala ma taki Aventu i fajnie jej się sprawuje, wiem że też ściąga na wieczorny posiłek. A co do elektrycznych to się nie znam...

                            My wczoraj próbowaliśmy kaszkę:-D Taką bardzo rzadką zrobiłam, na spróbowanie. Mała tak wsuwała, że byłam w szoku:-D No i dało radę przez 4 aventu. A nocka - średnia, łyżeczka kaszki do mleka cudu nie uczyniła. Justynka obudziła mi się 2 razy, trochę później niż zwykle, no ale też nie było baletu - zjadała i szła spać, najwyżej ją polulałam w łóżeczku trochę... Jak się normalnie dziś załatwi to dam jej dziś troszkę więcej tej kaszki i zobaczymy. Co do wstawania w nocy, moja teściowa twierdzi, że w nocy trzeba dawać dzieciom herbatę a nie mleko (tak między 24 a 6 rano) i że po tygodniu już dziecko nie wstaje w nocy, bo żołądek robi sobie przerwę. Miała dziesiątkę dzieci - więc skoro jej się to sprawdzało, to może warto spróbować ja się tylko boję tych pierwszych nocy, bo na pewno lekko nie będzie i dlatego jakoś mam opory zacząć taką kurację, no bo jak zacząć to już trzeba być konsekwentnym.

                            Marlenka - mam do Ciebie pytanie (mam nadzieję że nie będzie 'wścibskie') To mieszkanie to będziecie mieć w stanie surowym czy już coś zrobione w nim będzie? Pytam, bo coś pisałaś o pomalowanych ścianach. Męża brat kupił mieszkanie chyba na tym samym osiedlu i stan surowy, wszystko sami robili. No i zazdroszczę Ci że będziesz miała śliczniutkie i nowe Ja też chcę...

                            A i u nas zimno już okropnie. W domu też - jak w psiarni Jak wróciliśmy z gór to było 19 st. Teraz jak się trochę chucha, gotuje i czasem dmuchawą podgrzeje to tak 20 jest a nawet 21 A Justynka nie wiem czy nie ma lekkiego katarku i kaszelku. Z tym drugim to nie wiem, bo czasem się zakrztusi i czasem udaje i trudną ją tak do końca rozszyfrować... ale obserwuję ją. No i dziś nigdzie nie łazimy w związku z tym... zresztą pada... A i piorę jej kombinezon. Lepiej mieć, jeszcze śnieg spadnie

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Cześć Alinka - nie widziałam Cię

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                A co do tatuażu, to mi się podobają takie delikatne tuż nad tyłeczkiem Fajnie i seksownie to wygląda, a i przy wieczorowej kreacji nie widać Ale ja nie mam tatuażu i nie będę miała, nie poświęcę się aż tak. Nie lubię cierpieć nawet w imię piękna - jedyne co znoszę to depilacje nóg i brwi No i taka ozdoba to na całe życie i trzeba się zastanowić czy za 30 lat będzie chciało się ją nosić. Teraz to słodko że masz synków i będziesz miała ich imiona, ale za 30 lat, jak to będą chłopaki o głowę od Ciebie wyżsi? Czy też taka słodka ozdoba na łańcuszku z serduszek będzie Ci odpowiadać? No i za 50 lat jak to będzie wyglądać na starczej skórze - ja dlatego się nie decyduje na coś takiego Wyobrażam sobie siebie jako babcię z takim tatuażem i jakoś nie podchodzi mi to

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X