Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    A na rozstępy używam i używałam całą ciąże Kremu Elancyl dla kobiet w ciąży. Po póki karmimy tylko takie mozemy używać bo inne zazwyczaj zawierają kofeinę i karnitynę.
    Póki co żadnego nowego rozstępu!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      witajcie, ja po udanym weekendzie u mamy, ale za to bez męża. Wrócil wczoraj o 2 w nocy. A rano znów do pracy. Masakra.
      Gratuluję ci Marlenka figury. Ja to raczej bikinie też nie zalożę. Chyba, że nagle odechce mi się slodyczy, a ćwiczenia przyniosą efekt.




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        A my odebraliśmy pesel wreszcie... oczywiście metodą znaną od ciąży "na Justynkę" - czyli bez kolejki... 10 osób to za dużo żeby czekać Wasze pesele też się zaczynają 1024...?? Myślałam że będzie 1004...

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Tak Filipa PESEL też tak się zaczyna. Podobno stary sposób został wykorzystany i teraz nadają takie.

          My po USG - wszystko w porządku. Trawało to 3 min. Całe szczęście że nie musiałam płacić, bo w tej przychodni kosztuje to 150 zl. Masakra.

          Czy Wy też jesteście manniaczakimi Allegro? Ja już jestem zła sama na siebie, że tyle czasu tam spędzam. Szukam, szperam i marnuje czas. Zamiast np. poprasować.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Marlena ja tak samo już się listonosz dziwnie uśmiecha no i ciągle bym coś kupowała taki szperacz ze mnie mąż się śmieje a na koncie tylko pieniędzy ubywa.
            Może znajdzie się dla nas jakiś odwyk

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              To i ja na ten odwyk! Ostatnio to jakaś mania mnie ogarnęła z tym Allegro

              My na wakacje jedziemy w tym roku do rodziców, moi maja działkę za miastem w niedaleko Kotliny Kłodzkiej, a teściowie mieszkaja w domu jednorodzinnym, więc ogród pod nosem. Jak na razie wystarczy nam taka alternatywa do lata w stolicy Na 1 etap wakacji wyjeżdżamy w środę, jesli wyzdrowieje, bo na razie walczę z uczuleniem na antybiotyk... wysypało mnie dookoła ust, piecze i nie wyglada za dobrze. No i katar, kaszel - standardowy zestaw :/

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                To ja też na ten odwyk sie pisze dzisiaj właśnie skożystałam z waszej rady i kupilam nosidełko na allegro

                no i u nas pesel też zaczyna sie od 1024 zresztą już jak Ale urodziłam w peselu była dwójka...a Julka cała w cętkipodobno ten trądzik to do 3 miesiąca życia utrzymywać tak mi dziś powiedziała położna była ostatni raz no i jak położna poszła tak mi Julcia nie śpi nie mam czasu posprzątać po wczorajszych imieninowych gościach z ledwością obiad zrobiłam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  A ja nierobię zakupów na Allegro. Sprawdzam tylko ewentualne ceny i gdyby coś okazało się z przesyłkom tańsze niż normalny zakup w sklepie to wtedy kupuję, ale tak to nie.

                  na wakacje też się niewybieram. Marzy mi się wyjazd za granicę. Nigdy niebyłam nad polskim morzem ani w górach a co dopiero za granicą. Chciałabym odwiedzić Holandię Włochy albo Chorwację. Ale to tylko marzenia nie do spełnienia.
                  DAMIANEK 04.06.2007R
                  BARTOSZEK 21.05.2008R
                  NATANEK 30.04.2010R
                  OLIWKA 17.02.2012R

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    A jeśli chodzi o spodnie to ja korzystam z pasków a te co przed ciążą trochę mi brakowało do zapięcia teraz są idealne
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Daria kiedyś pojedziesz - zobaczysz

                      O Wy nałogowcy!! Ja to jestem nałogowcem forum a nie allegro - a mój odwyk nazywa się Justynka Więc jak Wy macie teraz czas szperać po allegro to szczerze podziwiam, bo ja nie wyrabiam Ale jak mam przepłacać w sklepie - a u nas jest dużo drożej, to chętnie korzystam z allegro, albo teraz te puzzle - nie mam kiedy jechać do marketu, bo z małą nie chce, zwłaszcza że nie mam nigdzie blisko, a mąż późno wraca i nie chce mi się tak późno jeździć i stać w kolejkach... więc na allegro tanio i prosto do domu - a mnie listonosz też już zna, dostałam ostatnio paczkę bez numeru mieszkania i mi przyniósł

                      Aśka - to jak w Kotlinie Kłodzkiej to może się tam gdzieś spotkamy, bo my też do Kotliny jedziemy, tylko że na początku sierpnia.

                      Dobrej nocki:*

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Daria - marzenia się spełniają. Jeszcze pozwiedzasz.

                        Ja właśnie szukam żeby było coś taniej. Bo w sklepach ciuszki dla dzieci sa dużo droższe. A najbardziej sie wkurzam jak ktoś mi coś gwizdnie z przed nosa.

                        Miłej nocki.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          To ja raczej kupuję na Kup teraz... licytowałam chustę, bo babka dużo taniej wystawiła, ale własnie ktoś mi gwizdnął i w końcu poczekałam aż wystawi troszkę taniej niż zwykle i wzięłam od razu.

                          Wszystkiego dobrego dla naszych dzieciaczków z okazji DNIA DZIECKA


                          w tym roku jeszcze nieświadomie, za rok półświadomie, a potem to już będzie szał

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            ...no i nie chce się wierzyć, że to już czerwiec, może przez tą pogodę tak się nie czuje. Słyszałyście że ma znów w tym tygodniu padać??

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Wszystkiego najlepszego dla naszych kochanych dzieciaczków!

                              Co do wakacji, to w tym roku nigdzie nie jedziemy bo odkładamy na samochód

                              Ta pogoda jest beznadziejna. Myślałam, że częściej będę jeździć na spacery, a tu ciągle trzeba siedzieć w domu. Podobno w przyszłym tygodniu ma już świecić słonko.


                              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH NASZYCH FORUMOWYCH KWIETNIOWYCH DZIECIACZKÓW I DLA WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH

                                Co do pogody to zgadzam się jest naprawdę fatalnie a ja się cieszyłam że w takiej fajnej porze roku urodzę a teraz nawet na spacer ciężko wyjść
                                Moje dziecię coś nie zamierza zasnąć a cała suszarka czeka do prasowania, pralka do rozwieszenia, włosy do wyprostowania no i podłogi wołają o umycie ale to już chyba na jutro zostanie.

                                Z tym allegro to ja i kup teraz i licytacje zależy czy mi się chce licytować. A co do naszego forum to oczywiście też jestem uzależniona ale na żaden odwyk w związku z tym się nie wybieram Tak się z Wami zżyłam że nie wyobrażam sobie nawet jakby to było bez moich kwietniówek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X