Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Dziewczynki to dla Was:
    http://oblejmnie.pl/k,T2xhfDE=
    Last edited by ola1981; 05-04-2010, 12:31.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Tak na prawdę szybko mi poszło tylko dzięki tej piłce którą mi zaproponowali, robiłam tak jak kazali podczas skurczów i dlatego tak szybko główka zeszła. Gdyby nie to pewnie trwałoby to dłużej. I upewnijcie się jak to będzie z tym znieczuleniem bo ja miałam dostać ale usłyszałam od Pani ordynator że dam radę sama i znieczulenie nie jest mi potrzebne, okropna baba...



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Daria, to jak masz 37 skończony to dobrze No i fajnie, że do tego lekarza zadzwoniłaś, zawsze to człowiek spokojniejszy.

        Magda, to faktycznie dobrze Ci poszło. Oby wszystkim nam tak poszło

        Gosia a na mnie plemniki też nie działają Chyba że to trzeba codziennie... ale nie wiem czy z takim brzuchem wyrobię taki maraton A swoją drogą, to człowiek nabiera motywacji do seksu, jak pomyśli, że później przynajmniej miesiąc (jak nie półtora) abstynencji

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          No to faktycznie na babsztyla trafiłaś. A gdzie Ty rodziłaś? Bo nie pamiętam skąd jesteś? Z nad morza chyba... tak?

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Dostałam smsa od Karolci:

            Hej! Jutro mnie wypisują! Nareszcie mogę pojechać i zobaczyć Frania. Moja mama mówi, że jest bardzo spokojny, grzeczny i żarłoczny strasznie. A i pojawiło mi się mnóstwo pokarmu - nie nadążam ściągać!

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Jestem z Gdańska i rodziłam na Klinicznej... Ogólnie było w miarę ale ta kobieta była chyba nie na tym miejscu na którym być powinna. Mój mąż był lekko mówiąc zdziwiony, ale porównując porody na zaspie i na klinicznej to lepsza jest właśnie kliniczna. Mają bardzo dobrych pediatrów aczkolwiek jedną miałam ochotę udusić jak zaczęła mi wymyślać że moje dziecko nie może iść do domu bo ma za małe oczka... Każdego dnia wymyślała coś nowego, ale widać było że chodzi jej o jak najlepsze zajęcie się każdym maluszkiem.



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                No ale ważne że już w domu jesteście Jak radzisz sobie z maluszkiem? Zupełnie inne życie co? Mój mąż się ze mnie śmieje, że ja to będę siedzieć i patrzeć cały dzień jak mała będzie spać w łóżeczku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Mamy już córeczkę 3 letnią więc to takie przypomnienie jak było jak się urodziła szczególnie że Kubuś jest kropka w kropkę jak Amelka, czasem się łapiemy na tym że mówimy do niego Amelka albo jak do dziewczynki Mam już kilka sprawdzonych sposobów na kolki itp więc nie jest tak źle, ale co prawda napatrzeć się na niego nie mogę i mąż jest zupełnie inny teraz pewnie dlatego że to po prostu synek



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Witam!
                    U mnie już sie uspokoiło z tym bólem dzięki Bogu, bo chyba bym nie wytrzymała! Wczoraj cały dzień na leżąco z wyjątkiem pójścia do kościoła, wieczorem jak zasypiałam to tak mnie bolały plecy, że sie poryczałam ztego bólu... w nocy kilka razy bardzo silne skurcze brzucha, no ale dziś już spokojniej i nie boli tak bardzo. Najwazniejsze, że ruchy małego sa w porządku. Zaliczyłam dzis godzinny spacer a teraz nabieram sił. Ola ty tez nie przesadzaj z tymi wyczynami, siły jeszcze będziesz miała gdzie spożytkować. Wiem, że to frustrujące tak czekać, ale co możemy więcej...? Poza tym z tego co pamiętam chyba mówiłaś, ze na którymś z usg wyszedł ci inny termin niz na 1, jakoś później chyba- dobrze pamiętam?

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      kurcze Asia. Dobrze że ci przeszło. No ja niestety niemam tak dobrze. Najgorsze jest to że te bóle nienarastają i niestety to nie bóle porodowe. Gdyby narastały to było by inaczej bo bym wiedziała że wkrótce się skończą.
                      DAMIANEK 04.06.2007R
                      BARTOSZEK 21.05.2008R
                      NATANEK 30.04.2010R
                      OLIWKA 17.02.2012R

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ola czyli u Ciebie też plan jest taki, że jak Mała nie wyjdzie tydzień po terminie to idziesz na kroplówkę?


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Tydzień po terminie do szpitala i dopiero tam zadecydują. Jeśli z małą będzie wszystko dobrze, to raczej będą czekać. Ale to też chyba od lekarza zależy. Zauważyłam, że niechętnie wywołują jeśli nic się nie dzieje. Jutro idę do ginki, zobaczymy co powie. No i wcale nie szalałam dzisiaj, nie chciało mi się łazić po tych schodach... a po południu rozpadało się i nie poszliśmy na spacer. Czuję takie dość mocne skurcze... no ale... już takie czułam, więc jak to mówią: na dwoje babka wróżyła A i owszem z pierwszego usg miałam późniejszy termin... więc tym bardziej mogą mnie trzymać bez wywoływania...

                          Ale podobno skurcze po wywoływaniu gorzej bolą... więc ja się tam pod kroplówę nie pcham
                          Last edited by ola1981; 05-04-2010, 18:58.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Wywoływane skurcze są nie do zniesienia. Jak Damianek się rodził to skurcze same się ruszyły po odejściu wód a jak Bartoszek to mi musieli wywołać bo niechciały sie ruszyć. To miałam ochotę krzyczeć, wrzeszczeć i co ino tylko. Miałam dopiero 5 cm rozwarcia a już nie mogłam sobie poradzić z bólem. Przy Damianie nie było źle. Taki ból jak u Bartulka przy 5 cm to z Damianem miałam już przed samymi skurczami partymi. Więc naprawdę nie życzę wywoływania porodu nikomu.
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              ----()."".()
                              -----( 'o', ) ...Dzień
                              ----()("¦")() ..Dobry!
                              ----("')'v'("')
                              ¦((, »*—*«*»*—*«,))
                              ((»*—*«¦!|!¦»*—*&#171)
                              ¨ ..¨ ´´ ,-"""-,
                              ¨ ¨ ¨ ¨ /¨ ¨ ¨ ¨ \
                              ¨ ¨ ¨ ¨ \ ¨ ¨ ¨ ¨/
                              ¨,-"""-,-`,- .- . . } _
                              /¨ ¨ ¨ ¨ _,-\.()()_/
                              \ ¨ ¨ / ¨ ¨ `......`|
                              ¨'-..-| ¨ \-.,___,¨ /
                              ¨ ¨ ¨ \ ¨ `-.__/ ¨ / -Chyba
                              ¨ ¨ ¨ ¨/ `-. __.-\´ -wszyscy o
                              ¨ ¨ ¨ / ¨/|¨ ¨___\ -tym wiecie
                              ¨ ¨ ¨( ¨(.|..-"` ¨ `\-co najdro-
                              ¨ ¨ ¨ \ ¨\/ ¨ {}.{}¨ |-ższe jest
                              ¨ ¨ ¨¨\|¨ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨ / -na świecie,że
                              ¨ ¨ ¨ ¨\¨ ¨ ¨ ¨ ¨ , / -nie złoto
                              ¨ ¨ ¨ ¨(.__`;-;'__`) -i diamenty
                              ¨ ¨ ¨ ¨ ¨`/ /'` ¨ `| |-lecz przyjaciel`
                              ¨ ¨ ¨ ¨ _/ /¨ ¨ ¨ ¨| |-uśmiechnięty...
                              ..-"-._,(__) ¨ ¨ ¨ (__).-""-.
                              / ¨ ¨ ¨ ¨ \¨ ¨ ¨ ¨/ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨\
                              \ ¨ ¨ ¨ ¨ /¨ ¨ ¨ ¨\ ¨ ¨ ¨ ¨ ¨/
                              .`'-------` ¨ ¨ ¨ ¨ `--------´
                              DAMIANEK 04.06.2007R
                              BARTOSZEK 21.05.2008R
                              NATANEK 30.04.2010R
                              OLIWKA 17.02.2012R

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                ja też nikomu nie życzę kroplówki ból straszny ,Olcia a ty zachowuj energię na poród

                                miłego wieczoru

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X