Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    kurde czytam i nic nie rozumiem z tym plynem...Mi przy Pauli też odeszly wody. Ale tak konkretnie chlustnęlo i potem jeszcze trochę. Jak przyjechalam na porodówkę to tylko powiedzialam, że odeszly mi jakiś czas temu wody. I tyle. Nikt mi tam nic nie badal, ani nic. Ale w końcu to bylo 7 lat temu


    Olusia, dobrze, że Justynka chce jeszcze trochę zaczekać. Wiesz z tego co ja slyszalam to te ruchy trzeba liczyć w okresie aktywności dzidziusia. Czyli kiedy nie śpi, wiesz, że zacząl się ruszać, sprwadzasz czy jest ich ok 10. Tak mi to kiedyś polożna tlumaczyla. Chyba, że znów coś uleglo zmianie.
    Moja jak ma okres aktywności to rusza się chyba 150 razy na godzinę.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Alinka, moja też

      Jest jakiś specyfik, czytałam kiedyś na forum, jakaś dziewczyna go używała. Ale co i jak dokładnie to faktycznie może Asia będzie wiedzieć i nam powie

      A z tym pękaniem to jak odchodzi dużo wód, tak porządnie, to nie ma wątpliwości że to to.

      Położyłam się i pospałam sobie trochę. Idę zrobić coś do jedzenia

      Pisałam do Karolci - jest od rana na oddziale, badają co jakiś czas tętno małego, no i jest tam gdzie są noworodki, więc słyszy płacze maluszków a nie rodzące mamy - tak napisała

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Witajcie Przyszłe Mamusie Ja również spodziewam się maluszka już za kilkanaście dni tak podejrzewam bo zaczyna się już przygotowywać. Widzę że piszecie na temat wózków Jestem Testerką Ekspertką wózka gondoli Delti Cat. Chciałabym abyście mogły również zapoznać się z tym wózeczkiem ponieważ uważam że naprawdę warto. 3 lata temu kupowałam wózek dla mojej córeczki i mam jakieś porównanie z tym który dostałam teraz do testowania. Duży wybór kolorów, poręczna torba, stabilny i masywny a jednocześnie lekki i zwrotny co się przydaje na naszych chodnikach ( mieszkam w Gdańsku i chodniki pozostawiają wiele do życzenia). Ma dodatkowe zabezpieczenie nożne przy składaniu. Mieści się bez problemu do bagażnika. Moim zdaniem jest bardzo funkcjonalny, zamieszczam Wam zdjęcie abyście mogły go ocenić. Jeśli byłyby jakiekolwiek pytania chętnie służę odpowiedzią ( chyba, że zacznę rodzić ) Pozdrawiam Was serdecznie
        Attached Files



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Ja też nie liczyłam ruchów dziecka. Może pora zacząć, jeśli dzięki temu będę wiedziała, że z dzidzią wszystko ok.

          Co do sączenia się wód płodowych, to znalazłam taki artykuł w necie:
          http://www.forumginekologiczne.pl/sp...p%C5%82odowych.


          Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Zaraz sobie poczytam o tych wodach, a teraz chce Wam wkleić zdjęcia cudownej wanienki, którą wczoraj kupiliśmy





            śliczna nie??

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              I taki artykuł znalazłam o noworodkach i postrzeganiu przez nie świata:
              http://dziecko.onet.pl/42814,6,9,swi...a,artykul.html

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Dziewczyny, zmotywowana Waszymi pytaniami znalazłam ustrojstwo do wykonania testu na płyn owodniowy. Osobiście nigdy nie widziałam w żadnej aptek, w których pracowałam takiego testu, ale istnieje takie coś - nazywa sie TEST Bobo Safe. Jak sobie wpiszecie w Google to już wszystko będzie jasne Rzeczywiście chodzi o pomiar pH przy wątpliwej wilgotności w miejscu intymnym...
                No to się jeszcze podszkoliłam dzięki Wam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Używałam tych wkładek Bobo Safe. Miałam podejrzenie wycieku wód płodowych i lekarz zaproponował że jeśli chcę się upewnić mogę z nich skorzystać. Kosztowały około 45 zł 3 sztuki. Faktycznie są dobre



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Jaka fajna ta wanienka

                    Trzeba przyznać, że nasze dzieciaczki dużo będą musiały się nauczyć...
                    No i z artykułu wynika, że te wszystkie kolorowe rzeczy, to raczej nasze oko cieszą bo dzidzia i tak widzi to w czarno-białych kolorach - hihihi

                    Witam nową forumowiczkę.


                    Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Ja również Was witam serdecznie



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ja znowu dostałam od lekarza skierowanie do szpitala na to KTG i znowu nic niepokazało z wyjątkiem małych skurczów przepowiadających które są w tym czasie normalne. Lekarz mi kazał kupić Calcium, magnez i no-spe forte. I właśnie powiedział mi o tym osłabieniu organizmu bo to jakby niepatrzec trzecia ciąza w ciągu trzech lat. Powiedział mi też że mam się niemartwić tylko leżeć a jak będę leżeć i dbam o siebie są szanse duże na urodzenie dziecka w terminie. No napewno niebędzie to 40 tydzień ale najwyżej około 38 tygodnia mogę doczekać ale tylko pod warunkiem że będę odpoczywać dużo i leżeć. No i niewziął ode mnie kasy
                        DAMIANEK 04.06.2007R
                        BARTOSZEK 21.05.2008R
                        NATANEK 30.04.2010R
                        OLIWKA 17.02.2012R

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Daria, fajny ten lekarz
                          No i mialam trochę racji z tym oslabieniem organizmu. Tak mi to wlaśnie wyglądalo. W końcu jesteś mloda, to powinno wszystko latwo i przyjemnie pójść, no nie?
                          Dbaj o siebie i leżakuj




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Daria, ja też się cieszę, bo już się martwiłam o Ciebie, bo cały dzień nie pisałaś. Dbaj o siebie i będzie dobrze... już dużo nie zostało.

                            meganrosler napisz coś więcej o sobie. Na kiedy masz termin, jak masz na imię, jak się czujesz... Jak chcesz z nami pisać, chętnie dopiszemy Cię do naszej listy, która jest na pierwszej stronie tego wątku. Tam też znajdziesz kilka informacji o nas

                            Justynka, chyba z tymi kolorami to faktycznie tak jest, że one są dla nas. Kiedyś dzieci się ubierało bardziej na biało w kaftaniki i śpioszki, a teraz firmy prześcigują się w różnorakich kolorach i wzorach, żeby zwabić klientów.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              witajcie robaczki,
                              dziś chyba po raz pierwszy to ja jako pierwsza się melduję! Oj, ale to gramatycznie wstrętnie brzmi

                              Slonko cudnie świeci. |Aż chce się żyć
                              Dziś chyba dopiero wieczorem was odwiedzę bo muszę jechać z Paulą do ortopedy. Jakiś wybitny profesor przyjmuje w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Więc pewnie pól dnia siedzenia nas tam czeka. Ale może wymyśli coś na to poglebiające się skrzywienie kręgoslupa.
                              Tak więc trzymajcie kciuki, a może znajdzie się ktoś kto przepuści babę z wielkim brzuchem????Ech, chyba zludne me nadzieje!

                              Odpoczywajcie, cieszcie się slońcem. Pozdrawiam cieplutko




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                zaczynam 9 miesiąc hurraaaaaaaaaaa




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X