Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Dzieńdobry. Moja nocka też fatalna te bóle bioder zamiast przechodzić to się nasilają każdego ranka czuję się jakby mnie uderzył pędzący pociąg, dziś w nocy tak bolało że prawie wyłam z bólu. Jest coraz gorzej. Nieważne czy mam dzień pracowity cały na nogach czy poleniuchuje to nie ma znaczenia w nocy boli tak czy tak. Jeszcze parę tygodni

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET życzy mój mąż i Franuś no i ja oczywiście!!
      Moniko - nie będziesz płacić za szpital - lekarze tak robią a szpital ma obowiązek przyjąć ciężarną nawet bez skierowania i opieka jest całkowicie bezpłatna (nie wspomnę o cudownym pomyśle wymuszania cegiełek).
      Daria - trzeba było tego starego piernika do pieca wrzucić A na zgagę to nie pij mięty bo ona tylko pogarsza - coś tam rozszerza w przełyku czy żołądku i nasila zgagę.
      Ja odkąd mam rogal śpię jak niedźwiedź!! A rano byłam na badaniu krwi i same ciężarówki były - śmiałyśmy się, że pobranie krwi to taki prezencik na Dzień Kobiet. I oczywiście życzyłyśmy sobie jak najmniej zmierzłych facetów dzisiaj!!

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Wszystkiego najlepszego

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Cześć kobitki!!!
          Wszystkiego dobrego w Dniu Kobiet!!!
          Ola ja teraz robiłam pierogi 1 raz w życiu i wyszły niezłe, bo mąż stwierdził, ze niewiele sie różnią od tych jego mamy, a te są podobno najlepsze! Tak, ze zachecam do prób, bo to nie jest trudne. Oczywiście nie mam wałka, tylko działałam butelką po mineralnej napełniona woda
          Wiecie co, czuje coraz słabsze ruchy małego, czasem tylko takie delikatne jak na samym poczatku, kiedy zaczynał sie ruszać. Trochę mnie to niepokoi, bo od kilku dni rusza sie mniej niż do tej pory. Zaczęłam juz nawet je liczyć wg wskazówek z jakieś ksiażki, bo troche to dziwne...

          U mnie dzis słoneczko piekne, wiec pewnie zaraz jak posprzątam to lece na jakis spacerek.
          Pozdrawiam, zyczę duzo słonka

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Hej Dziewczynki

            Ja to się wczoraj nawet nie kładłam wcześniej, bo i po co?? To strasznie denerwujące, jak się leży i nie można usnąć. Więc oglądałam jakiś film i położyłam się dopiero po pierwszej i dość szybko usnęłam

            Ja chyba jutro pójdę na pobranie krwi. Wizytę mam wprawdzie dopiero 22 czy 23 jakoś, ale mam skierowanie na jedno z badań, które trzeba mieć na porodówce, jak się przychodzi i chyba będę spokojniejsza jak już będę je miałą zrobione, nawet jakby sobie wynik leżał tam u nich. Pewnie spokojnie doczekam jeszcze tej wizyty... ale wolę już mieć to badanie

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Asia, jak porównał pierogi do tych maminych, to najlepszy komplement Jak to wałka nie masz?? To jak Ty za mąż wyszłaś?? Mi dziewczyny na wieczór panieński kupiły No i wydaje mi się, że jak wcześniej nie liczyłaś tych ruchów, to i tak nie porównasz z niczym... Może mały ma takie leniwe dni? Ale jak się martwisz, to może zadzwoń do lekarza. Albo tak jak Daria pisała: soczek i coś słodkiego. Może go pobudzi.

              Czy Wasze brodawki też się zrobiły taki tkliwe? Moje okropnie, odkąd zobaczyłam pierwszy raz tą siarę...

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                w tych pierogach to najważniejsze jest zawsze ciasto a farsz to już żaden problem ja też uwielbiam i pierogi i naleśniki i makaronowe zapiekanki.. mniam...

                No Ola.. Ty już w zasadzie możesz rodzić na dniach więc nie dziwię się Tobie, że chcesz mieć już wszystko załatwione Ja mam nadzieję, że w tym szpitalu już też zrobię wszystkie ważne badania ostatnie i tylko będę sobie czekać..

                I zapakowałam też koszulę- zgodnie z Waszymi radami.. Jest dość krótka ale mogę ją do spodni od pidżamki też nosić bo jest w tym samym kolorze wpasowała się nieźle..

                a pogoda u mnie dziś nie taka ładna jak przez ostatnie dni..

                Co do ruchów.. to ja póki co czuję bardzo silne.. i Mały ma czkawkę okropnie często. Aż brzuch cały skacze.. no nie mogę znaleźć żadnego sposobu na tą Jego czkawkę..

                Daria z Ciebie prawdziwa kucharka- wszystko potrafisz.. Ja też jestem samoukiem i tak metodą prób i błędów się staram gotować.. i myślę, że już całkiem nieźle mi to wychodzi.. Najpierw było trudno bo Mąż zawsze mówił: "Smaczne, ale Mama albo Babcia robi inaczej"...
                a to teraz jest : "Moniki jest lepsze" - co mnie baaardzo cieszy


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Hehe... no to mój nigdy tak nie powiedział, że mamy lepsze... Ale powiem Wam, że jego mama dobrze gotuje, więc jak coś porówna do tego maminego, to wiem że było bardzo dobre

                  A na czkawkę to nie ma chyba sposobów... Po prostu trzeba przemęczyć, moja też ma kilka razy dziennie, trudno powiedzieć ile, bo nie liczę, ale kilka razy to ma. Podobno noworodkowi z czkawką można pomóc przykładając ciepłą dłoń do góry główki. No ale to jeszcze troszkę zanim tak się da

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Cześć

                    No i jestem po długiej nieobecności i zastanawiam się jak ja nadrobię te zaległości w czytaniu..!!Póki co sie witam a poczytam w przerwach

                    Z newsów to jestem po usg i wizycie u ginka i wszystko jest w porządeczku..Dzidziuś sie prawidłowo rozwija, choć teraz to już chyba tylko rośnie i waży sporo bo około 2300, no i ułożenie podłużne główkowe, co mocno odczuwam bo chyba główką tłucze o mój pęcherz i czasem mam wrażenie, że się już zaczęło!Aaaaa no i wydało się kogo tam mam! Otóż mąż, którego miało nie być, podpatrzył niechcący, że będziemy mieli CÓRECZKĘ!!!! i taaaak się ciesze!! Wszyscy wokół mówili, że będzie syn, na pewno! A ja jakoś tak czułam, że to córcia.. I chociaż chcieliśmy mieć niespodziankę od początku do końca, to jednak ciesze się, że już wiemy. No i moja mała Lileczka wierci się niemożebnie, szczególnie wieczorkiem, kiedy ja już padam..Czkawkę miewa tez najczęściej wieczorami albo w nocy, no i nad ranem znów daje o sobie znać..a w dzień też oczywiście daje czadu..mam nadzieję, że kiedyś nauczy się, że noc jest do spania

                    Słonecznego dnia życzę!


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Jak mój ma czkawkę, to czasem pomaga kilka głębokich oddechów przeponą, ale nie zawsze. Moze i u was się sprawdzi.

                      Ola, niewątpliwie to był komplement
                      Jak sobie teraz przypomnę jak wyszła mi pierwsza pizza kilka lat temu - masakra, trzeba było ją wyrzucić. Teraz moja pizza nie ma sobie równych, więc nie ma co sie zrażać nawet jak coś nie wychodzi za 1 razem.

                      Ja wczoraj zaczęłam pakować torbę. Jeszcze kilka rzeczy zostało do dorzucenia i powiem szczerze całkiem pokaźna torba się uzbierała.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Co do gotowania, to dla mnie porównanie z teściową skończyłoby się chyba rozwodem choćby nie wiem jak super gotowała, ale że tak nie jest, to mam nadzieje, że nam nie grozi, hehe

                        Ja dzisiaj świętuje i z okazji "naszego dnia" jak zwykle zjemy na mieście
                        Lubie ten zwyczaj..
                        A teraz pędzę do fryzjera.

                        Miłego, leniwego i słonecznego dzionka!


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Witajcie Kobietki!
                          Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet

                          Sylwia, gratulacje córeczki!

                          Olu, jeśli chodzi o piersi, to na początku ciąży były bardzo wrażliwe, a teraz jest ok.

                          Gdyby mój mąż przyrównał moje gotowanie do teściowej, to wiedziałabym, że coś jest nie tak (moja teściowa nie używa przypraw). Mam nadzieję, że nigdy nie usłyszę od niego takiego porównania

                          A co do czkawki, to czytałam, że dzięki niej dzidziuś ćwiczy przeponę i przygotowuje mięśnie do oddychania, no i nie szkodzi dziecku.


                          Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Cześć Kobietki!
                            Na początku wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta
                            Ja też się dołączam do klubu "źle przespanej nocy", boki mnie bolą, brzuch przy przewracaniu się boli no i nogi...strasznie mnie bolą. No ale ja się pocieszam że już mniej niż więcej.
                            Ja też czytałam że czkawka u dziecka nie męczy tak jak nas, i że właśnie smakując sobie różne smaki w wodach to później ćwiczy oddychanie. Mój Mały też ma czkawkę kilka razy dziennie i cały brzuch podskakuje.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta A mój mąż nie pamiętał. Nawet jak powiedziałam że ja mam święto i ma ubrać chłopców to powiedział że ja poszykowałam rzeczy to ja mam ich ubrać. No masakra jakaś.

                              Karola to nie wiedziałam że na zgagę mięta robi jeszcze gorzej. Dobrze wiedzieć.

                              No nie powiedziałabym że tak wszystko umiem ale na pewno bardzo dużo umiem w gotowaniu.
                              DAMIANEK 04.06.2007R
                              BARTOSZEK 21.05.2008R
                              NATANEK 30.04.2010R
                              OLIWKA 17.02.2012R

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                witam wszystkiego najlepszego z okazji naszego świetaja tez dzis w ramach swieta byłam oddac krew no i sie troche martwie jak mi wyniki wyjda bo znowu mnie choróbsko zaczyna braca moj mezulek kupil mi kolejnego storczyka do kolekcji

                                no ija byłam od rana w kwiaciarni bo moja mamcia ma urodziny no i sie tak na mnie dziwnie patrzyli a z tego co pamietam to dzisiaj beaty ..wiec beatko jesli dzis twoje podwójne swieto to wszystkiego naj

                                jesli chodzi o gotowanie to ja pierogi robiłam kilka razy i wszyscy chwalili no i wszyscy uwielbiaja moje spagetti ,za to jesli chodzi o pieczenie to ja nie umiem ...no i tez nie mam wałka a maz powiedzial ze mi nie kupi bo bebe go lała

                                Asiu jak byłam w szpitalu to lekarz mówił ze normą sa 4 ruchy na godzine

                                miłego dnia życze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X