Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Cześć Dziewczynki:")
    Jeszcze nie zaglądałam co tam u Was bo dopiero co wróciliśmy od Rodziców..

    Ale powiem Wam, że humorek mam świetny Kupiłam sobie torbę fajną i pidżamkę na wizytę w szpitalu.. bo chyba mogę mieć pidżamę? w końcu póki co nie idę tam na badania żadne ginekologiczne.

    a Wiecie.. coś mnie martwi.. skoro skierowanie do szpitala otrzymałam od prywatnego lekarza, który jednak w tym szpitalu pracuje normalnie na etat to chyba nie będą mi kazali płacić za pobyt tam, prawda?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      witam ja dzis robie obiegówkę najpierw do jednych dziadków a później do drugich

      Monika radze ci wziąsc jakas koszule bo ja miałam badanie ginekologiczne na dzien dobry a tak to możesz miec piżamkę ...myślę ze jak masz skierowanie to nie musisz płacic za szpital tylko nie zapomnij o legitymacji lub o druczku ruma bo cie nie przyjmą

      Miłej niedzieli

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        No dokładnie. Ja jak byłam w szpitalu, to w ogóle nie miałam skierowania. Mój lekarz prywatny (taka sytł. jak u Ciebie) przez telefon kazał mi jechać, więc pojechałam i mnie przyjęli. Myślę, że jakąś koszulkę też możesz wziąć, ale jak masz normalny szpital, to myślę że piżamka bez problemu. Zresztą jak się idzie na badania, to idzie się do innego pokoju i zawsze można spodnie zdjąć

        My dziś flaczki jedliśmy... ale się objadłam. A rano jak jeszcze leżałam, to Justynka tak kopała, że brzuch to normalnie tak skakał że szok

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          To była najgorsza niedziela jaką pamiętam. Pojechaliśmy z mężem do teściów. Sam ten fakt już zrujnował mi niedzielę. Teściowa spokojnie. wyszła wczoraj ze szpitala. Normalnie aż miło mi się z nią gadało. Pierwszy raz od ślubu mojego i Łukasza. Ale teściu swoje trzy grosze musiał wsadzić i mi z*****ać dzień. Mi wygadywał że mój mąż nie pojechał w piątek do szefa szwagra zwozić drzewo. No chore jakieś. No i był w piwnicy potem dołożyć do pieca i zostawił otwarte drzwi i przyszedł do pokoju a mój Bartoszek poszedł tam i spadł z 8 stopni na dół do piwnicy. Myślałam że zawału dostanę a ten stary dureń zamiast zamknąć drzwi na korytarz i do piwnicy pozostawiał wszystko otwarte a do mnie miał pretensje i od najgorszej wyzwał że dziecko przeze mnie by się połamało albo i zabiło nawet. Cała się trzęsłam i z nerwów przez to że spadł i ze złości na tego starego durnia. No i kazał mi sie wynosić oczywiście. Ale go teściowa z*****ała Szkoda słów. Ale i tak sobie pojechaliśmy. A teściowa w ukryciu przed teściem dała mi wędzone żeberka na obiad. Mmmmmmmmmmmmm pychota.
          DAMIANEK 04.06.2007R
          BARTOSZEK 21.05.2008R
          NATANEK 30.04.2010R
          OLIWKA 17.02.2012R

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            A jak tam mały? Bardzo potłuczony? Dobrze że nic się nie stało. Ech... No tyle waszego że żeberka pojedliście

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Mały bystry jak cho.... nic mu sie niestało. Ma tylko malutkiego siniaka na nóżce. Piernik jeden mocny jest. A żeberka to sobie jutro na obiadek zrobie. Niewiem albo jakąś zupkę na nich ugotuję albo niewiem. A na kolacyjke robię pierogi ze serem dzisiaj. A bo takostatnio naszła mnie ochota. Bardziej lubię z kapustą i grzybami ale niemam ani kapusty ani grzybów
              DAMIANEK 04.06.2007R
              BARTOSZEK 21.05.2008R
              NATANEK 30.04.2010R
              OLIWKA 17.02.2012R

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                A ja uwielbiam ruskie, ale nie umiem ich robić w ogóle nigdy nie robiłam pierogów... no może nie licząc tego, że pomagałam teściowej kleić przed świtami.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Ja tam jestem samoukiem. Wystarczy że raz podpatrze jak co kto robi i potem mi już idzie niemusze sie nikogo pytać. Wiele potraw i cast robiłam pierwszy raz i też mi wychodziło. Więc prubowac można. Najwyżej niewyjdzie.
                  DAMIANEK 04.06.2007R
                  BARTOSZEK 21.05.2008R
                  NATANEK 30.04.2010R
                  OLIWKA 17.02.2012R

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Witajcie dziewczyny.
                    Cały weekend mnie z Wami nie było, ale już nadrobiłam zaległości. Muszę przyznać, że same pyszności serwowałyście
                    Ja uporałam się w końcu z ciuszkami i nawet je już poukładałam w szafie, spakowałam też walizkę do szpitala, torbę z ubrankami na wyjście i przeszkoliłam męża żeby, wiedział gdzie czego szukać.

                    Daria dobrze, że Twojemu synkowi nic się nie stało.

                    Olu, też uwielbiam pierogi (obojętnie czym nadziewane) i niestety mam do tego dwie lewe ręce. Mogę polecić mrożone pierogi np. z firmy Aviko, mają duży wybór w nadzieniu - paczka (16 szt) za 4 zł z groszami.


                    Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Też kupuję mrożonki. Albo takie gotowe. Koło mojej mamy w mięsnym sklepie są takie domowej roboty, przepyszne... ech... smaka sobie tylko narobiłam... A robiłyście kiedyś domowy makaron? Ja nigdy nie robiłam, ale teściowa robi, nie uznaje kupnych i jest bardzo smaczny... może się kiedyś skuszę na zrobienie

                      A w ogóle to się jakoś tak dziwnie czuję... ale może mi się tylko wydaje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ja robiłam domowy makaron. Zawsze lepiej smakuje jak sama robię. Bez względu na to co to jest. Niechcę się chwalić ale uwielbiam gotować i piec różne pyszności. Źle trafiłam w zawód.
                        DAMIANEK 04.06.2007R
                        BARTOSZEK 21.05.2008R
                        NATANEK 30.04.2010R
                        OLIWKA 17.02.2012R

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Może masz szansę jeszcze zmienić.
                          A ja wzięłam długi prysznic i jakoś mi lepiej Mała oczywiście wariuje, bo to jej pora
                          Last edited by ola1981; 07-03-2010, 23:24.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Jeszcze takich problemów ze spaniem jak dzisiaj niemiałam. Niemogę w ogóle spać. W ogóle. Zwykle o 23 już śpię a tu już po północy a ja chodzę tam i z powrotem i niemogę spać. Już chyba 4 herbatę sobię parzę. Oczywiście miętową bo za zwykłą nieprzepadam. A zgagę mam taka że to jakiś koszmar. Dobra. Zadużo marudzę. Muszę trochę zwolnić bo chyba za często się udzielam.
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Ja też nie śpię

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                No to co Dziewczynki.. teraz odsypiacie?
                                Ja też miałam dość kiepską noc ale z łóżka nie wyłaziłam bo wiedziałam, że jak się ruszę to już ani na chwilkę nie zasnę.. i teraz by się zapałki przydały do podtrzymywania powiek No ale muszę jeszcze zrobić 50 tekstów do końca umowy.. Umowa kończy się za tydzień dopiero no ale nie mam pojęcia kiedy wyjdę z tego szpitala..

                                aa...Dziewczynki.. wszystkiego naj z okazji Dnia Kobiet Pamiętali Wasi Panowie? Mój pamiętał


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X