Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Co faceta łączy z kotem?

    1. Wrzeszczy kiedy jest głodny.
    2. Zawsze pcha się do łóżka.
    3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry.
    4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej.
    5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę.
    6. Nie lubi obcinania pazurów.
    7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety.
    8. Ciężko przemówić mu do rozumu.
    9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa.
    10. Nie sprząta po sobie.
    11. Wpycha nos do każdego garnka.
    12. Cały czas by spał.
    13. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Powyższe przysłał mi mój mąż

      Ja sobie wieczorami siadam z wyciągniętymi nogami na krześle i wtedy czuję jakby coś mi się w brzuchu ruszało... tak mnie delikatnie od środka dotyka. Zaczęłam to czuć tak pod koniec 16 tyg. Też nie mam 100% pewności że to ruchy dziecka... ale jeśli nie to co?? Chyba musimy cierpliwie czekać, jak się będzie nasilać to znaczy że to dzidziuś

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Dzień dobry mamusie!! Jak tam nastroje?? Pogoda nie za bardzo i dziś mam dzień śpiocha. Znalazłam fajny artykuł o badaniach USG. Może część z Was już go czytała. Jest fajny i konkretny - polecam. A oto link:

        http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_c...ykul,6578.html

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          A ile razy miałyście już usg? Ja już 5 dwa na początku, bo za pierwszym razem nie było jeszcze widać serduszka, więc półtora tyg później byłam na kontroli, potem w 3 miesiącu, to na wykrywanie wad genetycznych i jeszcze 2 w szpitalu (ale z tych mi nie dali zdjęć)

          U mnie też pogoda senna... nic mi się nie chce...

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Witam
            jestem tu od niedawna i także zauważyłam, że wątki są pomieszane.....
            Ja jestem w 15 t.c. termin mam właśnie na kwiecień 2010 r. Choć mam już jedno szczęście - Krzyś ur. w październiku 2008 r.
            pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              witajcie dziewczynki,
              jak tam nastroje po weekendzie. Ja byłam zadowolona, bo mąż po raz pierwszy od dłuższego czasu był cały week w domciu. Ech fajnie było. A dziś wstałam i mam wrażenie, że coś mi się zaczyna dziać z pęcherzem. Chyba jakieś zapalenie się szykuje. Wezmę urosept i mam nadzieję, że przejdzie, jak nie to znów wizyta u lekarza.




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Cześć, witam wszystkich po weekendzie No mój mąż niestety w soboty pracuje, ale przywiózł z pracy kolegę na obiad, prawdziwego górala, który gada po góralsku i było bardzo wesoło. Zrobiliśmy kurczaka z rożna... tzn częściowo był z rożna, bo potem spadł i dopiekaliśmy go w piekarniku... ale był i tak smaczny. A w niedzielę pojechałam na groby do taty i babci w Warszawie, bo w przyszłym tyg nie będę się ruszać z domu, będą makabryczne korki, samochodem nigdzie się nie dojedzie a w autobusach jak sardynki w puszce... a mi się czasem słabo robi, więc nie będę ryzykować...

                Dostałam od kuzynki leżaczek dla dzidziusia tylko muszę go sobie wyprać, a najpierw opatentować jak się zciąga materiał z niego.

                Witaj Sliwonsylwia, fajnie że do nas dołączyłaś. Jak się czujesz? Widzę że będziesz miała małą różnicę wieku między dziećmi. Ja myślę że też będę się szybko starać o drugie... Wymaga to naprawę dobrej organizacji, ale wydaje mi się że dzieci w podobnym wieku fajnie się wychowują

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Cześć kochane mamusie. U mnie też dobrze po weekendzie. Moi rodzice zapisali się na kurs angielskiego z Uni Europejskiej i musiałam ich wczoraj douczać... masakra!!!!!!! Czuję się świetnie i zaczynam analizować szpitale, nie wiedziałam, że tak trudno jest zdecydować o szpitalu, w którym się rodzi.
                  Polecam stronę fundacji "RODZIĆ PO LUDZKU" są tam rankingi szpitali i wszystko szczegółowo opisane. Sama byłam zaskoczona.
                  Kurde Ola mne już kusi by zacząć kompletować rzeczy, ale mąż studzi moje zapędy.
                  Lutek - zrób badanie moczu na wszelki wypadek.
                  sliwonsylwia - witam serdecznie nową mamusię!!

                  A może byśmy tak listę zrobiły, która kiedy rodzi?? miałybyśmy lepszy obraz naszego klubu kwietniowych mam??!!?? Co wy na to??

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Ja jestem za!
                    U mnie niestety weekend niezbyt udany. Zamiast mi sie polepszać to w sobotę niestety pierwszy raz obejmowałam muszlę klozetową. Mam nadzieję że to tylko jeden raz się zdażyło i się nie powtórzy. Ja w piątek szoruję do lekarza i pewnie będę miałą usg czyli zobaczę swoją niunię .

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Witam wszystkich!!
                      U mnie po weekendzie w porządku, tylko ten zatruty ząb dokucza, ale dowiadywałam się i ma prawo dokuczać. więc jeszcze trzy dni się pomęczę.
                      A kto ma ochotę zrobić listę?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ja mogę zrobić listę Tylko napiszcie jeszcze raz która ma na kiedy termin, żebym nie musiała wertować całego forum. A ja coś wymodzę Julita, współczuję Ci, mam nadzieję że będzie lepiej. A ja idę w czwartek do lekarza, ale raczej usg nie będę mieć. Dziewczyny co ile chodzicie do gina? Bo mój mnie zapisuje co 3 tyg. Gdzieś przeczytałam że takie są zalecenia inst Matki i Dziecka czy jakiegoś tam (nie jestem pewna) ale np przeraża mnie jeżdżenie na koniec ciąży co tydzień... hmm może i to potrzebne, człowiek spokojniejszy... co myślicie?

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          A ja ostatnią wizytę miałąm 30 września i będę miałą teraz w sobotę - lekarz zrobi mi dokładne usg. Już nie mogę się doczekać.
                          Ola skoro się zgłosiłaś jako ochotnik - służę pomocą i informacją
                          Mój termin 22 kwiecień 2010 (z usg 2 maj 2010)
                          potem możemy podopisywać imiona dzieciaczków jak już będziemy znały płeć, a potem będziemy odhaczać z listy :P:P:P

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Mój termin 30.04.2010-01.05.2010 więc tak naprawdę to nie wiem czy powinnam sie zapisać do "kwietniówek" czy "majówek"
                            Pozdrawiam!

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Wiecie, nie zróciłam uwagi, czy mam następna wizytę za trzy czy cztery tygodnie, muszę sprawdzić bo nie mam karty przy sobie.

                              Ja mam termin na 16 kwietnia (z USG to mi nie podali).


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                A co do ruchów dziecka, to coś wcześnie czujecie, mi teraz leci 16 tydzień i według opisów w tym tygodniu mogę poczuć. Zobaczymy.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X