Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    ależ dzisiaj mroźna nocka była.. nie pomylili się , że najzimniejsza jak do tej pory.. ehh...

    no i dzisiaj Mężuś pomknął do pracy po tygodniowej przerwie.. żal mi trochę bo znów tylko z psiakiem będę przesiadywała a tak fajnie było jak się mną opiekował - nic prawie w domku nie musiałam robić..

    NO i jeszcze kurcze jakiś ból gardła mnie dopadł , głowy.. plus ogólnie złe samopoczucie.. napiłam się na noc mleczka z miodkiem - słodzizna jak nie wiem i mnie nieźle wygrzało. ale gardło wciąż trochę boli.. zatem dziś przed kompem z kocykiem na plecach siedzę.. a może nawet będę pisać dziś teksty na laptopie, co bym mogła w łóżku się "powylegiwać"..

    Hmm... jutro są urodzinki mojej Mamci.. kwiatki właśnie wybrane - poczta kwiatowa - zobaczymy czy się spiszą.. mam nadzieję Bo gdy zamawiałam dla Taty czekoladowy upominek z tej samej firmy kurier kazał mu samodzielnie po swój prezent przyjechać.. tak mnie zdenerwował , że go nieźle "obsmarowałam" i dostał upomnienie. Dobrze mu! Paliwo by sobie pewnie zlał i tyle.. a Tata musiał 40 km w jedną stronę jechać.. Uh! to za co ja płacę?

    Ten wózek to właśnie z tej serii co mój.. Ja kupuję za 1200 ale tam będzie jeszcze parasolka, śpiworek, pościel do wózka od razu itp.. jak przeliczyłam, to mi taniej wyszło..

    No nic Dziewczynki.. to zmykam coś na siebie założyć cieplejszego... bo dziś jeszcze niezły mrozik trzyma..


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      To jeszcze nie pora, aby się pakować, ale wrzucam, zawsze może się przydać http://www.smyk.com/index.php?option...d=98&Itemid=48

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Cześć dziewczynki!!
        Asia - całkiem niezła ta lista, dość praktyczna.
        Wiecie, byłam dzisiaj wcześnie rano na badaniu krwi - jejusiu jak zimno - ledwo doczłapałam się do domu, nos mi zamarzał.
        Monika, jeśli można zapytać, w jaki sposób zarabiasz w domku?


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Tak, lista fajna, w ogóle artykuł. Też uważam, że lepiej nie być zaskoczonym. Ja się będę pakować jak skończę prać rzeczy dla dziecka, no i na razie prawie nic nie mam dla siebie do porodu, więc dopiero jak się obkupię to będzie sens się pakować. No może wcześniej sobie zrobię dokładną listę co i jak, żeby nie zapomnieć niczego.

          Zimno, okropnie zimno. My wczoraj pouszczelnialiśmy okna i trochę pomajstrowaliśmy przy grzejnikach, więc mamy 20 C (było już 18), więc da się żyć - idę myć włosy

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Olu, u nas też 20 stopni - ale tak na własne życzenie - lepiej się śpi prz takiej temperaturze. przed mrozami było 22 stopni, ale juz się przyzwyczailiśmy do 20


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Co do rzeczy dla nas do szpitala, to nie bierzcie do szpitala koszuli do karmienia z wycięciami po bokach, wydają się wygodne, bo nie trzeba rozpinać guzików, ale podobno piersi lubią z nich wyskoczyć w najmniej odpowiedniej chwili. Wiadomość pewna, sprawdzona - bratowa miała taką w szpitalu i ostrzega!
              Może lepiej takie widoki zarezerwować dla męża w domku. hehe

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Gośka piszę różnego rodzaju teksty, które później sprzedaję

                no ale takim zarabianiem nazwałabym też moją manię - konkursowanie.. powiem szczerze, że jak mam dobry tydzień to na sprzedawaniu nagród i paręset złotych zarobię Zatem warto
                Choć nie mam szczęścia w konkursach z losowaniem.. raczej w takich, gdzie trzeba napisać jakiś wierszyk czy opowiadanie - polecam


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Monika, to widzę, że masz lekką rękę do pisania Fajnie

                  Też słyszałam że te koszule są kiepskie, ale ze względu na to że kiepsko się przez nie karmi - niewygodnie, więc chyba zostają klasyczne

                  U nas na jesieni było 24, jak zaczęli grzać, ale 20 też może być

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Cześć dziewczyny.
                    Ale miałam dzisiaj czytania Ładne te wózki, takie zgrabne.

                    Asia przydatny art.

                    Monika fajny masz sposób na zarabianie.
                    _________________


                    Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Olu - badanie dopplerowskie mam jutro o 17:00, muszę też zrobić mocz i morfologię - klasycznie, ale jutro się chyba też wybiorę. Babcia zostaje do jutra - już chce wracać do domu, my dajemy sobie radę.
                      A!! i w szpitalu miałam próbę cukrową 75 mg.. bleeeeeeee... miałyście rację - ochyda. Ale wyniki były dobre
                      Razem z Marcinem wychodzimy z psem na krótkie spacery - wyjdzie to na zdrowie nam wszystkim. Dziś wielki dzien bo rodzice zabierają mnie do marketu na zakupy - zaopatrzę się na kilka dni. Marcin nie jedzie (bo nie może siedzieć, ani długo chodzić i musi uważać na wstrząsy) no i oczywiście jest na mnie obrażony My to już jak małe dzieci z nudów podnosimy sobie adrenalinę
                      Wózek nie jest aż tak jasny - poza tym ma specjalny matriał, z którego usuwa się wszystkie brudy za pomocą wody z mydłem lub płynem. A na lato nie chciałam całego ciemnego.
                      Mondulki - Ty to masz po prostu rękę do takich rzeczy i szczęście - ja to nawet jak kupon kupię to zamiast wygrać jeszcze muszę dopłacić ( tak się mój mąż ze mnie śmieje)
                      Co do tych koszul w szpitalach - uwierzcie - sa gorsze widoki - kobiety wogóle o siebie nie dbają, niektóre chodzą w obkrwawionych koszulach, wystających podkładach, w koszulach pofajdanych mlekiem z piersi... goły cycek to żadna sensacja. Ale to już tak w formie żartu tylko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Czyli mówisz, że ładna, zadbana pierś to miły widok na porodówce?? Wiecie co, ja bym chyba tak nie mogła. Ja rozumiem, że hormony spadają i się nie chce nic, dlatego uważam że np makijaż nawet delikatny to dla mnie przesada zaraz po urodzeniu niuni, ale jakaś higiena to podstawa!! A czystość, jak to mówią, to prosta droga do piękna

                        Mam nadzieję że nam się posprawdzają nasze wymarzone wózeczki i wszystkie będziemy zadowolone

                        Karola, to przepraszam, jakoś mi po głowie chodziło, że wczoraj miałaś to badanie. To będę i jutro trzymać kciuki

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          dzisiaj faktycznie zimno ale u mnie jak mężulek napali w piecu to nawet 25 stopni w domciu mam

                          co do tych koszul to ja mam z guziczkami rozpinanymi na środku ,no i w tym szpitalu co chcę rodzić tez nie mają zlych swoich koszul tylko trzeba pilnować żeby za krótka nie była

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            To w moim szpitalu nie wiem jakie mają koszule, bo nie widziałam. W tym starym na Solcu były takie płócienne, niezbyt eleganckie, no ale czyste i zadbane, no i nie były króciutkie. Ale i tak każdy w zasadzie leżał w swojej. Mi też zaraz przywieźli z domu.

                            No i muszę się Wam pochwalić: spotkałyśmy się z Asią na kawie i ploteczkach

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Witam. Słuchajcie. Oglądałam dzisiaj cudne wózeczki głeboko- spacerowe plus fotelik samochodowy gratis za 900zł. No cudenka. Oby takie mieli jak będę w kwietniu kupować

                              U nas też strasznie zimno a niebyło nas cały dzień w domu więc jak wruciliśmy na termometrze tylko 15 stopni, brrr.
                              DAMIANEK 04.06.2007R
                              BARTOSZEK 21.05.2008R
                              NATANEK 30.04.2010R
                              OLIWKA 17.02.2012R

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                No to mnie pocieszyłyście z tymi koszulami. W listopadzie kupiłam sobie taką koszulę do karmienia, ale może przynajmniej w domu się przyda

                                Już po pierwszym spotkaniu forumowiczek... Jesteście zadowolone ze spotkania?

                                Jestem po kolejnych zajęciach ze szkoły rodzenia. Zwiedzaliśmy salę przygotowawczą do porodu, porodówkę i oddział położniczy. Powiem Wam, że nie wygląda to tak strasznie. Wyobrażałam to sobie w czarnych kolorach, a w rzeczywistości nie jest tak tragicznie.
                                __________________


                                Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X