Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Nosidełko-fotelik ja mam po Bartoszku nowy więc mnie wyniesie z 1000 wózek chyba ze ktoś mi zasponsoruje
    DAMIANEK 04.06.2007R
    BARTOSZEK 21.05.2008R
    NATANEK 30.04.2010R
    OLIWKA 17.02.2012R

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Ja fotelik pożyczam od brata, łóżeczko i wanienkę oraz ciuszki dostanę od siostry męża, zostaje mi wózek i jakieś drobiazgi. Ja chcę taki wózek 2 w 1. Co polecacie dziewczyny? Jakie firmy są godne zaufania? Zastanawiałam się nad wózkami CONECO, nie są bardzo drogie a wyglądają na solidne.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        ja już wiem na sto procent, że nasz wózek to jumper x



        wypróbowany przez rodzinkę i znajomych i wychwalany jednak choć wiadomo, że każdemu co innego pasuje..
        a na coneco przyznam, że też zwróciłam uwagę na początku.. tylko spójrzcie jakie one mają maleńkie kółeczka z przodu:



        jakoś mnie to nie przekonuje..
        ten już lepiej wygląda co prawda:


        ale mimo wszystko nie wypróbował go nikt z moich znajomych i boję się ryzykować.. zatem jednak JUMPER X jest na pierwszym miejscu.. i jak mi się nie odwidzi przez te dwa czy trzy tygodnie to właśnie ten wózeczek kupię


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Ja będę kupować wózek który ma z przodu koła mniejsze niż z tyłu i obrotowe a jaka firma to już tam na to niezwracam uwagi. Najważniejsze żeby był lekki, niezaszeroki i lekko sie go prowadziło. U nas są takie od już od 699zł. Zobaczymy. Imam trzy kolory jakie chcę kupić niebieski, zielony albo czerwony chociaż ostatnio podobał mi się jeszcze pomarańczowy właśnie taki jak ty Monika chcesz kupić za 789zł.
          DAMIANEK 04.06.2007R
          BARTOSZEK 21.05.2008R
          NATANEK 30.04.2010R
          OLIWKA 17.02.2012R

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Mój ma podobne kółka jak te dwa wózki na dole, z tym że z przodu podwójne. No i niestety mam wózek tylko 2 w 1 więc nosidełko muszę kupić albo pożyczyć. A że mamy samochód, więc się przyda nie tylko na przywiezienie niuni ze szpitala.

            Idę pomóc mężowi uszczelniać okna bo jakoś tak zimno się w domu zrobiło...

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Hej!!
              Ja właśnie chcę łóżeczko z KLUPSIA - nie wiem jednak czy jest możliwość zamówienia w kolorze zielonym. Musze się dowiedzieć. Bo widziałam w internecie taki ładny zestaw zielone łóżeczko z niebieską pościelą - gdzieś na allegro była pokazane. Pani w sklepie mówiła ze z klupsia komplet łóżeczko+pościel około 500 zł.
              A wózek to już zaliczkowałam - TAKO Jumper X - w rzeczywistości kolor jest jaśniejszy i bardziej połyskujący - w wersji 3 w 1 - kosztuje 1095 zł dokładnie

              resztę - razem z zestawem szpitalnym kupię w lutym tak jak Ola - nawet pod koniec lutego

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Też fajny wózeczek, tylko dość jasny - nie będzie się brudził? Kółeczka fajne - pompowane. Pewnie dobrze będzie się jeździć

                Karola jak badania??

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  Karola, wejdź na strone internetową klupsia i tam można zamawiać, tak mi mąż mówił ale jak jest to musisz sprawdzić. Na hurtowni majom brązowe i kremowe ale zielonego niemieli jak byłam więc na tronce musisz zobaczyć. Zresztą sama zobacz jakie mają. Może na zamówienie zielone zrobią. http://www.klups.pl/szablon.php?p=lozeczka&t=lozeczka
                  DAMIANEK 04.06.2007R
                  BARTOSZEK 21.05.2008R
                  NATANEK 30.04.2010R
                  OLIWKA 17.02.2012R

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Ja mam łóżeczko modelu Rafał II. Właśnie klupsia.
                    DAMIANEK 04.06.2007R
                    BARTOSZEK 21.05.2008R
                    NATANEK 30.04.2010R
                    OLIWKA 17.02.2012R

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Też fajne te łóżeczka Ja obstaję przy turystycznym są takie ładne - kolorowe, no i można je ze sobą zabrać wszędzie, my trochę jeździmy, to nie będziemy się martwić gdzie niunia będzie spać, łóżeczko do bagażnika i sprawa z głowy:-D

                      Uszczelniliśmy okna i czekamy na efekty W przyszłym roku przydałoby się powymieniać na plastiki, bo te strasznie powypaczane. Może się uda. W ogóle w tym mieszkaniu jest dużo rzeczy do remontu, pewnie najlepiej byłoby tak jeden wielki remont zrobić i mieć z głowy... no ale raczej tak się nie da, no chyba że w totka wygramy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Cześć!
                        Ja to patrzę ze tu niezłe wymiany co do zakupów się toczą. Ja to szczerze mówiąc też zastanawiałam się nad wózkiem jumper x i muszę powiedzieć że mi się b. podoba.
                        Dziś byłam z mężem w kinie na "Ciacho" całkiem fajny film, obawiałąm się o Dzidziusia czy nie bedzie mu za głosno, ale położyłąm na brzuch płaszcz i było całkiem przyjemnie.
                        Ja jak narazie to zakupów nie robię może w lutym czas zacząć bo tak pomysłałąm ze nie ma co odkładać do ostatniej chwili, a i jak się rozłoży zakupy to tak jakoś może się tak nie odczuje wydadku pieniędzy.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          ładne te wasze wózki ,ja mam wózek poalicji tylko fotelik muszę kupić bo teraz mieszkamy dalej od rodzinki i często jeździmy no i on jest najdroższą rzeczą do kupienia

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Julita, ja tez w kinie z kurtką na brzuszku siedziałam

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Fajny patent z tym płaszczem

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Podobno opakowania (wytłoczki) od jajek dobrze izolują dźwięk, tak że następnym razem zamiast płaszcza...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X