Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Ja też widziałam zdjęcie Córeczki Oli.. przecudna jest.. śliczna Ehh.. też bym chciała mojego Mikusia zobaczyć tak


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Dziękuję za miłe słowa To wklejam i tu zdjęcie małej. Cudna jest, nie mogę się na nią napatrzeć. Mam ją nawet na tapecie komputera Mąż powiedział że ma jego usta

      U nas w nad ranem jak mąż wstał było na termometrze -21, a ten termometr dodaje kilka stopni, więc było pewnie ok -24. Ja dziś piorę kurtkę, więc siedzę w domu:-D i nawet to piękne słoneczko dziś mnie nie skusi do wyjścia. Mam ciuszki dla małej do prasowania, więc się rozgrzeję przy żelazku
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Olu - rzeczywiście to Twoje maleństwo superaśne
        U nas pogoda cudowna!! Ale wczoraj się tak nachodziłam, że dzisiaj sobie odpuszczam spacer. Za to gotujemy z babcią barszcz ukraiński - już mi ślinka cieknie. A pod wieczór zaserwuję pstrągi w ziołach i ryż z warzywami.
        Boję się tego wtorkowego dopplera - nie chcę znów wracać do szpitala.
        Daaruniaa - wytłumacz mężowi, że takie badanie to nie widzi mi się, tylko kwestia upewnienia się, że dziecko jest zdrowe. Mój Marcin też był sceptycznie nastawiony, ale po tej całej akcji z przepywami, hipotrofią sam powiedział, że ktoś nad nami jednak czuwał, że zdecydowaliśmy się na to badanie! A 30 km to wcale nie tak dużo - potem pozytywne wyniki można uczcić w jakiejś restauracyjce
        Mnie się też podobają ciemne łóżeczka - brązowe
        A dlaczego MiiCiiU to karmienie piersią trudne na początku??Wiem, że dzidziuś musi nauczyć się ssać i łapać pierś... czy to o to chodzi??

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Napisane przez rolka2000 Pokaż wiadomość
          Daaruniaa - wytłumacz mężowi, że takie badanie to nie widzi mi się, tylko kwestia upewnienia się, że dziecko jest zdrowe. Mój Marcin też był sceptycznie nastawiony, ale po tej całej akcji z przepywami, hipotrofią sam powiedział, że ktoś nad nami jednak czuwał, że zdecydowaliśmy się na to badanie! A 30 km to wcale nie tak dużo - potem pozytywne wyniki można uczcić w jakiejś restauracyjce

          Widzisz. Mój mąż jest cholernie uparty. Stwierdził że ma inne wydatki. Do niego ta ciąża to w ogóle jakiś sen. On zrozumie że ma dziecko dopiero jak się urodzi. Zawsze tak było. Wezmę go na najbliższą wizytę do lekarza i może on mu jakos to wytłumaczy, bo ja niemam już pomysłów. A argument że to dla dobra dzidziusia wcale go nieprzekonuje. ale tak to już mam z tym moim dziedem
          DAMIANEK 04.06.2007R
          BARTOSZEK 21.05.2008R
          NATANEK 30.04.2010R
          OLIWKA 17.02.2012R

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Dzisiaj sobie gotuje mieśko na obiad. Ja i moi chłopcu uwielbiamy gotowane mięso a że Łukasza niema to możemy zaszaleć. Wyciągłam tyle ile mi się wmieści w mój największy garnek i sobie ugotuje. A potem upieke ciasteczka, tanie i przepyszne.
            DAMIANEK 04.06.2007R
            BARTOSZEK 21.05.2008R
            NATANEK 30.04.2010R
            OLIWKA 17.02.2012R

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Ola, fajna ta Twoja mała. Ja mojego bąbelka zobaczę we wtorek, mam nadzieję , że tym razem pokaże pysio

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Dziękuję bardzo. Wasze też są takie śliczne Akurat u mnie to usg to raczej na taki bajer było nastawione. Jakoś tak nie mierzyła jej, ani nic. A ja nie prosiłam nawet, bo za półtora tyg mam skierowanie na usg to po 30 tyg, więc mi ją dokładnie obejrzą, a myślę, że gdyby coś było nie tak, to pewnie ta lekarka by zauważyła.

                Karola, a ten dopler to co to jest dokładnie za badanie? To chodzi o te przepływy? Jak to się bada? Nie martw się, napewno będzie wszystko dobrze.

                A ja właśnie zjadłam warzywka duszone. Pycha Taki leniwy obiad

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  No ja już miesko zjedzone, ciasteczka w piekarniku więc mogę sobie chwilke tu posiedzieć.
                  DAMIANEK 04.06.2007R
                  BARTOSZEK 21.05.2008R
                  NATANEK 30.04.2010R
                  OLIWKA 17.02.2012R

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Karolcia z tym karmieniem o to właśnie chodzi

                    Olcia dzidzia cudna

                    a u lekarza wszystko dobrze no i nic nie przytyłam od ostatniej wizyty

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      To fajnie jak nic nieprzytyłaś. Ja tyje pół kilograma na tydzień. Niestety.
                      DAMIANEK 04.06.2007R
                      BARTOSZEK 21.05.2008R
                      NATANEK 30.04.2010R
                      OLIWKA 17.02.2012R

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        http://ebrzuszek.pl/index.php?option...210&Itemid=119
                        DAMIANEK 04.06.2007R
                        BARTOSZEK 21.05.2008R
                        NATANEK 30.04.2010R
                        OLIWKA 17.02.2012R

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Olu - doppler to taki rodzaj USG, na którym widać czerwone, niebeskie plamy - dzięki temu lekarz widzi czy do każdego organu dopływa krew, czy przepływa odpwiednia jej ilość, z odpowiednią prędkością i czy nie ma zatorów. Tak samo głowicą odszukuje pępowinę i bada te żyły czy tętnice, które przez nią przechodzą. Dodatkowo słucha się czy tętno jest regularne i ogląda się takie wykresy z tego tętna. Ocenia się stan łożyska.Wytłumaczyłam to tak jak ja zrozumiałam z relacji lekarzy, którzy to badanie wykonywali.
                          Daria widzę, że Twój mąż to taki osiołek jak mój. Też go ciężko do wszystkiego przekonać. A do tego mój Marcin ma baaaaaardzo trudny charakter. U Ciebie mąż pewnie dlatego do tego tak podchodzi, że to nie Wasze pierwsze dziecko.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Wszystko możliwe. Niemam pojęcia z kąd takie podejście.
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Marietka, to fajnie że nie przytyłaś, ja cały czas tyję, ale liczę na to że już dużo mi nie zostało. Podobno w 9 miesiącu się nie tyje, więc to może już ostatnie kilogramy nabieram

                              Był u mnie braciszek, posiedzieliśmy i pogadaliśmy, mąż robi ciasto - szarlotkę... i weź tu zachowaj dietę!!

                              Ja dziś wyprasowałam kolejne ciuszki i uprałam następne już na 62. Coraz bliżej do końca. Potem jeszcze przejrzeć, co chcę wziąć do szpitala. Muszę się zapytać czy tam bardzo ciepło na oddziale, czy brać cienkie czy grubsze pajacyki. A Wam jak się wydaje? Ja chcę mieć miesiąc przed terminem spakowaną torbę - czyli tak na początek marca - zobaczymy czy się uda. Jaką pościel kupujecie do łóżeczka? Kołderkę z poduszką (poduszka na później) czy np gruby kocyk, taki miśkowy - też można oblec w poszewkę?

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Ja mam kupioną cienką podusie i lekką kołderkę. To był zestaw. ale dokupię jeszcze kocyk tak na wszelki wypadek. A w całym zestawie byl: ochraniacz, baldachim, kołdeka, podusia i jasiek. Za ten zestaw filmy KLUPŚ zapłaciłam 130zł. Dodatkowo kupowałam przewijak, stojak do baldacjimu, prześcieradełko z falbanką, pokrowiec na przewijak i ręczniczek z kapturkiem. Za to zaplaciłam 150zł. Razem mnie to wyszło 280zł. Mi się wydaje że to niedrogo. Za samo to co ja kupiłam za 130 można kupić nawet za 200.
                                Firma dobra, jakość też. Wszystko spełnia normy. Sprawdzałam zanim kupiłam. Myśle że warto kupić tej firmy bo mają najtaniej z tego co się orientuje. Ale nienamawiam.
                                DAMIANEK 04.06.2007R
                                BARTOSZEK 21.05.2008R
                                NATANEK 30.04.2010R
                                OLIWKA 17.02.2012R

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X