Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Witam wszystkich,
    co do bambino, to mają jeszcze mydełko w kostce i szampon - jest to jeden rodzaj (przynajmniej innego nie spotkałam), i wszędzie jest napisane że od pierwszych dni życia.
    Last edited by Noemi333; 21-01-2010, 11:06.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Ja też kupiłam Bambino: mydełko, oliwkę, krem ochronny i pielęgnacyjny i chusteczki. Ważne, że te produkty maja pozytywna opinie IMiD i atest PZH.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Chusteczki z tego co pamiętam Bambino byly sztywne, dla mnie najlepsze były Nivea (ale drogie), tych używałam tylko w pierwszym miesiącu, a później to głównie pampersów - dość grube, mięciutkie, dobrze nawilżone i nie uczulały.


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          hej dziewczynki widzę że rozstępy zaczynają się pojawiać ja na szczęscie nie mam nowych tylko te z poprzedniej ciązy a to i tak za dużo

          co do bambino ja używałam mydła w kostce ,oliwki ,chusteczek alicji myję włoski szamponem bambino no i ja osobiście uzywam kremu bambino jest na nich napisane od pierwszych dni życia więc mozna śmiało stosować

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            cześć!!
            A Dzien Babci dzisiaj odbywa się u mnie. Przyjeżdzają moje siostry bo przecież babcia u mnie jest
            Odważyłam się dzisiaj wejsc na wagę i.... przytyłam 10 kg!! Biorąc pod uwagę że już 3 tydzień leżę to chyba nie aż tak źle... zobaczymy efekt koncowy.
            Ja kosmetyki i całą resztę kupię później. Wybiorę sie na 1-2 dniowe zakupy i wszystko załatwię. Teraz oszczędzam bo ani Marcin, ani ja nie wychodzimy z domu
            Strasznie się boję dzisiejszej wizyty u lekarza... do tej 20:00 to chyba nie wytrzymam. Pojedzie ze mną przyjaciółka bo Marcin dalej leży.
            Dziewczyny czy wy też macie takie żółte upławy?? Wczeniej takich nie miałam a od 2 tyg się pojawiły - żółte i "niepachnące"... Boję się czy się czymś nie zaraziłam w tym szpitalu...

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Dzięki, to już mniej więcej wiem co i jak A chusteczki to jeszcze zobaczę, wezmę albo bambino, huggisa albo belli. Bellę ja używam, bardzo je lubię, haggisa to do pieluszek do kompletu lub bambino pod resztę kosmetyków. Na początek nie chcę za bardzo mieszać firm.

              Karola, 10 kg to chyba spoko. Ja też mam jakoś tak więcej tej wydzieliny, osadza się troszkę na bieliźnie, ale zawsze ginekolog mówi że jest ok, więc może tak ma być. Z tego co wiem, to jak jest stan zapalny to wydzielina brzydko pachnie, rybami czy jakoś tak. A jak idziesz dziś do lekarza, to nie masz się czym martwić, powiedz o tym i niech sprawdzi. Pewno nic groźnego. A z tymi zakupami, to ja też jeszcze nie zdążyłam zaszaleć, głównie przeprowadzam wywiad i zbieram informacje Chociaż ja wolę koszty rozłożyć trochę w czasie, niestety z kasą w zimie średnio, ale co potrzebne od początku trzeba będzie mieć, a resztę się dokupi później.

              My kupiliśmy babci kwiatka - takiego wielkiego no i popołudniu do niej pójdziemy, bo na razie nie ma jej w domu.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                A my się nigdzie nie wybieramy bo mamy izolację - bleeee


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  A moja ma znowu czkawkę (przed chwilą zjadłam malutkiego cukiereczka, już by do niej doleciał?? - chyba niemożliwe)


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Może ona ma czkawkę na samą myśl o tym cukiereczku

                    A ja nie wiem czy moja ma czkawki, jakoś nie rozróżniam tak...

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Hej.
                      Chcialam powiedzieć że ja używałam Bambino u jednego a u drugiego Nivea. I muszę powiedzieć że Nivea jest droższe ale o niebo lepsze. Skurka delikatniejsza i w ogóle. Do dzisiaj dzieciaczkom kupuje te kosmetyki. A co do pieluszek i husteczek nawilżanych to Huggies Premium. Też nienależą do tanich a na początek są super. Nawet lepsze od Pampersów.
                      DAMIANEK 04.06.2007R
                      BARTOSZEK 21.05.2008R
                      NATANEK 30.04.2010R
                      OLIWKA 17.02.2012R

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Hehe to wreszcie ktoś jest za huggisami oprócz mnie

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          a moja dzidzia jakoś jeszcze nie miewa czkawki ...no i ostatnio całymi dniami śpi może dlatego ze z męzulkiem chodzimy ostatnio późno spać nawet o 4 no i wstajemy tez późno wogółe ta julka to mały leniuszek

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Mój maluszek może raz czy dwa miał czkawke a tak to spokojny dzidziuś. Czasami powierci sie troche gwałtowniej, czasem nawet az zaboli, ale to zdarza się rzadko. A co do rozstępów to się lepiej niewypowiadam. Po tmtych ciążach zostało mi tego troche. Teraz jak narazie jest dobrze i nowe się niepokazujom.
                            DAMIANEK 04.06.2007R
                            BARTOSZEK 21.05.2008R
                            NATANEK 30.04.2010R
                            OLIWKA 17.02.2012R

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Karolina, ja gdzieś od 20t.c. mam takie upławy, czasem się to uspokaja, czasem nasila, ale ogólnie wszystko jest ok. Taka nasza uroda w ciąży. Powiedz lekarzowi co i jak, on stwierdzi czy jest się czym martwić.

                              Ola (nie wiem czy ktoś jeszcze jest z Warszawy) znalazłam na allegro fajny i TANI sklep właśnie z Wawy.
                              http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15000491
                              Mają tam głównie akcesoria dla maluszków: pieluszki tetrowe, flanelowe, ręczniki, butelki, itp.Można zerknąć na allegro, wysłać im listę zakupów mailem i podjechać samemu po rzeczy. Płaci się na miejscu, nie musisz licytować z allegro, jak ci się coś nie spodoba to nie kupujesz. Ceny oczywiście jak na aukcjach.To jest gdzieś na Grzybowskiej w centrum. Ja zaraz wysyłam im swoja listę, pojadę po rzeczy pewnie weekend.
                              Polecam

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Do poczytania o stanikach do karmienia:
                                http://fundacjamama.pl/index.php?opt...602&Itemid=101
                                http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-...amy_35961.html

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X