Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    no i pusto...
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      No pustki ale chyba przez ten przedświąteczny czas
      Tak pisałyście o jedzeniu-Nadia tez ostatnio mało mi je.Najchętniej w kółko jadłaby ziemniaki no nie mówiąc już o cycuchu
      Marzeni ale masz świetną pomocnicę w składaniu prania
      teraz piszę z Nadią na kolanie,podeszła do mnie i zaczęła mnie stukać w rękę paluszkiem

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        no coz marzeni tego sie mozna bylo tylko spodziewac wszystkie o nas zapomnialy




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          anetyslaw raczej mam pomocnice w zakladaniu prania na siebie hehe
          Sloneczkoszkoda ze dziewczyny choc czasem nie zagladają,pamka jagodzianka ich już wieki nie było
          Martynka ur.11 listopada 2008
          Iga ur.3 sierpień 2012



          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            moja już spi,zasneła po 20 zawsze ją tak kładziemy

            moja to też łasa na komputer pcha się,klika nie można jej powstrzymaćach te dzieciaczki
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              ja jak bym miala prace pewnie bym znalazla chociaz ze dwa razy w tyg czas no ale coz dobrze ze chociaz wy jestescie no i od czasu do czasu jaka ja BGKM i ewisienka

              anetyslaw moja juz spi standardowo od 7i ja tez lece spac bo mi sie oczeta kleja po tej nieprzespanej nocy kolorowych dziewczyny




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                tak sloneczko popieram cie w 100%
                no to kolorowych snow zycze ja zaraz tez pewnie pojde

                Martynka śpi mi do 7-7.20
                SloneczkoTwoja Oliwka tak dość wczesnie chodzi jak o 19.Moja ostatnio to o 20 jej czasem zawczesnie.I ona tak ladnie zasypia i spi do ktorej?

                No to pa pa dziewczynki
                Last edited by marzeni; 18-12-2009, 21:35.
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                  no coz marzeni tego sie mozna bylo tylko spodziewac wszystkie o nas zapomnialy
                  słoneczko ja Ci dam ja nie zapomniałam tylko nie miałam ecześniej czasu, jak wracam do domku to trochę czasu chcę spędzić z moim serduszkiem, a potem wraca mąż i trzeba zjeść obiad i piotem kąpiel i tak wkoło. Jak się robi późno to kładę się spać bo rano trzeba się zrywać z tego cieplutkiego łóżeczka na takie mrozy. Dzisiaj u nas było -15 z rana i około 16 -14 normalnie szok, a teraz jest -20 ja już chcę lato. Nie pamiętam kiedy byłam z Weroniką na spacerku, a teraz w tą pogodę to nie wychodze bo za zimno a w poniedziałek idę z nią na szczepionkę i chcę żeby była zdrowa.

                  Dziewczynki Martynka , Nadia i Oliwia to takie bystrzaki i piękne zdjątka macie ja nie robię już od dawna małej i muszę się za to wziąść. Jutro jestem cały dzień w domku to na pewno też podyzuruję na forum to do jutra kochane
                  WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                  NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    hej melduję się dzisiaj na posterunku
                    Mała mi dzisiaj nie dała pospać o 7:30 oczy jak 5zł i się chce bawić a ja najchętniej bym sobie jeszcze pospała. Zaraz idę zrobić sobie kawusię bo mała pi także sobie w spokoju wypiję. Czy któraś ma ochotę?
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      marzeni hmm zalezy czasem usypiam ja 5min czasem 30mina od czasu do czasu chodzi spac kolo 21 spi mi do 7-8 no ale 1-2 razy mi sie w nocy budzi nie wiem czemu
                      ewisienka kochana nie ladnie najwidoczniej nie do konca czytasz co pisze bo napisalam potem ze juz tylko ty BGKM i jaka ja zagdlacie ...
                      ja tez juz chce lato!!! albo chociaz wiosne u nas rownie strasznie zimno bylysmy rano po zakupy i myslalam ze mi rece odpadna z zimna

                      Ja bede miec zabiegany tydzien musze skoczyc do centrum handlowego w koncu po te buty , potem do biedronki po pieluchy na zapas do rossmana i podpisac nowa umowe za internet bo jak nie przyjde to bede placic wiecej bo mialam na rok w promocji trzbe jeszzcze zakupy zrobic posprzatac zrobic pierogi na wyjazd itp zreszta same wiecie ale wy pewnie macie gorzej bo ja przeciez z rodzicami mieszkam



                      a i wiecie jaki mam wymarzony prezent na swieta?? znalesc fajna prace w biurze od 7-15 najlepiej i to by mi starczylo do szczescia no dobra jeszcze bym chciala super cieple papcie do domu ah te marzenia dobrze ze chociaz papcie dostane




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        anetyslaw witaj w klubie tez mam lenia zreszta zima malo kiedy mam n a cos ochote
                        a buty to chyba kozaki mam dwa bony towarowe na 100zl kazdy w deichmanie jak nie kupie kozakow to wezme jakies inne




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Słoneczko przepraszam kochana dopiero potem doczytałam no z tymi życzeniami mam nadzieję że ci się spełni życzę Ci tego z całego serca kochana.

                          Dziewczynki idą nam nowe ząbki, widać na razie dwie górne dwójki, lewa dolną dwójkę i lewa piątka bodajże tzn na razie kreseczki są siedzę z małą i nie mogę nic napisać bo miporzeszkadza zajrzę p oxctem kochane
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            ewisienka to widze ze teraz Weronika zacznie nas scigac z tymi zabkami nam chyba ida kolejne 2 ale juz ida i ida i wybic sie nie moga a jak tam praca?? pracujesz pomiedzy swietami??
                            ja wlasnie zabieram sie za sprzatanie lazienki a potem obiad bo maz w szkole jutro zreszta tez i bede sie nudzic caly dzien no ale od poniedzialku 2 tyg razem
                            marzeni a ty gdzie sie podziewasz?? pewnie z mezem

                            dziewczyny przeczytalam straszny artykul i az sie plakac chce http://www.papilot.pl/article/6987/Z...-niemowle.html
                            to tak jak by ktos to zrobil mojej Oliwii nie wiem co bym takiemu zrobila




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              anetyslaw mi tez sie nie chcialo ale zebralam sie w sobie lazienka skonczona teraz sprzatam kuchnie i gotuje obiad




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Witajcie
                                Melduje sie dopiero bo mam chwilke odpoczynku
                                Rano bylam na zaupach,ale ludzi tyle w sklepach ze szok
                                Pozniej jak wróciłąm zajęłam sie porządkami i tak naszło mnie i porobiłam już dekoracje świąteczne z jemioły i bombek i postawiłam choineczki.Mamy dwie jedną w salonie nie za duża i malutką w sypialniMartynce bardzo się podoba nowy wystrój.Chodzi i pokazuje paluszkiem i mowi "Ooo oo oo"

                                Sloneczkoja też zycze ci bardzo zeby Twoje marzenia się spełniły i wierzę,że tak bedzie.
                                Ewisienka No pewnie się wam posypią ząbki jak u nas jeden za drugim.Oby wyszły bezboleśnie.
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X