Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Verona w koncu ujawnilas swoja twarz laska z ciebie

    Ewisienka
    wspolczuje ze wszystko sama musisz robic ale napewno dasz rade i bedzie super!!! nie martw sie zachowaniem Weroniki moze rzeczywiscie syn kolezanki tak na nia dziala i dobrze ze sie nauczyla walczyc o swoje a skoro maly krzyczy to ona nauczyla sie machac na niego reka wazne ze jeszcze nie uderzyla ale jak to zrobi to i tak jeszcze chyba nie bedzie wiedziec co to dokladnie znaczy co nie znaczy ze trzeba na to pozwalac. wspolczuje niewyspanej nocy przed impreza a juz z niecierpliwoscia czekam na relacje




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Antosiu kochany

      Do zabawy mnóstwa siły,
      Żeby każdy dzień był miły,
      Pełen śmiechu i radości,
      Stu urodzinowych gości,
      Aut, klocków i pluszaków,
      Stu prezentów, stu buziaków,
      Zdrowia szczęścia i słodyczy ....

      życzy Nadia z mamusią



      Smutne wiadomości, moja koleżanka z pracy poroniła.Poszła na kontrolę, na USG, okazało się, że jej maluszkowi od ok 2 tyg. serduszko nie bije.Nie miała żadnego krwawienia, żadnych niepokojących objawów.
      Ehhh...byłam dzisiaj u niej...Starałam się pocieszyć jak tylko umiałam.
      Tylko, że brakuje słów w obliczu czegoś takiego.
      Mam nadzieję, że choć trochę jej pomogłam.


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        o kurcze biedna dziewczyna nie bede pisac ze wiem jak sie czuje bo nie wiem ale napewno nie najlepiej mi by zadne pocieszenie nie pomoglo podejrzewam ze jedynie maz byl by dla mnie wsparciem i pocieszeniem ale nawet takiej sytuacji nie umiem ani nie chce sobie wyobrazac




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          ale tu pustki... chyba jak zawsze w weekend w tygodniu chociaz cos piszemy mi sie nudzi jestesmy same z olinka bo Krzychu w szkole do 19 i mi sie strasznie nudzi ja mala spala to nawet film ogladalam a raczej polowe teraz jem obiadek i troche sobie lookne bo Oliwia z babcia siedzi.
          Dosaje fotki Olinka z dzisiaj wy tez dziewczyny dodawajcie bo ja strasznie lubie ogldac a jaka ja np dawno sie nie chwalila Nadia
          Attached Files




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Cześć kochane
            Na początek życzonka z okazji roczku dla Antka
            Długo czekałeś owej godziny,
            Aż wreszcie nadeszły Twoje Urodziny.
            Więc chcę przed Tobą serce otworzyć,
            I najlepsze życzenia Ci złożyć.
            Żyj długo w szczęściu i radości,
            Nigdy nie zaznaj przykrości.
            I tylko samych pogodnych dni,
            Na Urodziny... życzy Ci Weronika z mamusią .


            Kochane imprezka urodzinowa udała się w 100% Goście nie zawiedli nas i praktycznie wszyscy, poza moim bratem rodzonym (musiał iść do pracy ) byli. Weroniczka była w siódmym niebie i dostała masę prezentów i życzeń.
            Wstawiam kilka fotek z urodzinek
            Attached Files
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              A tu dalsza część fotek. Nie mam ich za dużo bo aparat zaczął mi szfankować i rozmazywać zdjęcia i to w takim dniu ((!!!!
              Attached Files
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                I z nowości. Mamy kolejnego ząbka górną prawą jedynkę i chyba lewa nam idzie do tego Weronika coraz lepiej sobie radzi z chodzeniem. Czuje się już pewniej i coraz częściej sama drepta kilkanaście kroków. Nie poddaje się nawet jak upadnie. Próbuje bez trzymania się wstać.
                Dzisiaj byłam też u mojej przyjaciółki co urodziła 24 października. Malutka jest śliczna i taka z niej kruszynka. A Kasia radzi sobie naprawdę rewelacyjnie z dwojgiem dzieci. Podziwiam ją.

                jaka_ja bardzo mi przykro że koleżanka poroniła. Oj biedaczka nie wiem nawet co ona teraz przezywa, ale na pewno Twoja wizyta i wsparcie jej dużo dały i odwiedzaj ją częsta na tyle ile czas Ci pozwoli bo przecież wiem jak trudno Ci jest pogodzić pracę i obowiązki w domku i wygospodarować choć trochę wolnego czasu dla Nadii.

                Sloneczko Oliwia jak zwykle piękna. Prawdziwa z niej modelka
                Attached Files
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ANTOSIU DUŻO ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA I UŚMIECHU NA TWARZY W DNIU PIERWSZYCH URODZINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  ewisiena widać że imprezka udana!!! Wercia już taka duża, sprytna dziewczynka napewno szybciorem będzie biegała) zdjęcia świetne
                  jaka_ja ciężkie to chwile, ja też poroniłam i napewno wsparcie jest bardzo ważne trezba jednak czasu żeby się oswoić z myślą o stracie....
                  sloneczko Oliwia jest śliczniutka i jaka wystrojona

                  Dziewczynki przyznam się bez bicia nie miałam czasu żeby nadrobić czytanie ... weekend zleciał nam na kupowaniu płytek i sprzątaniu i oczywiście nadrabianiu czasu z Gabrysia, poza tym w sobotę odwiedziłyśmy prababcię która na widok Gabi wstała z łóżka pierwszy raz od jakiegoś miesiąca...a dzis cały dzień za miastem u teściów... Ja padam a jutro raniutko na 7 do pracy, także lece spac
                  Dobranoc kobitki




                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Hej
                    Ewisienkaśliczne zdjęcia,widać,że wszystko się udało.Jesteście tacy uśmiechnięci i radośniWeronisia chyba dostała taki sam rowerek jak moja Martynka
                    Jaka_jaRozumiem co przeżywa Twoja koleżanka,bo sama to przeszłamale jak pisze BGKMczas goi rany...
                    SloneczkoŁadniutkie fotki,długie włoski ma już Oliwcia.
                    Weekend minął bardzo fajnie ale szybko,wczoraj mieliśmy niespodziewanych miłych gości.Marynka dostała już pierwszy prezent urodzinowy śliczną sukienkę i zabawkę.
                    A dziś dzień spędzony tylko we trójkę,było super.

                    Lecę spać bo padam paaa
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej my już wyspane. Mała wstał punkt 7:00 i miałam na dzień dobry niespodziankę. Zrobiła mi taką kupę że jej wyszło przez pampersa z przodu. Bodu i piżamka do prania, a jakże
                      Lece zrobić zamówienie z Oriflame i napić się kawusi. Do potem mamusie
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        ewisienka super ze sie wszystko udalo!!! fotki super mama jaka elegancka gratuluje zabka u nas tez cos idzie na dole
                        no to teraz czas na Martynke
                        kurcze ja sie musze wziasc za ta liste mam nadzieje ze do soboty sie uda bo idziemy na zakupy zreszta maz na popoludniu wiec bede miec czas

                        a ewisienka zdradz co mala dostala za prezenty bo mi sie czas kurczy a nie mam pomyslu zupelnie




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Słoneczko hihi elegancka ledwo ze wszystkim zdążyłam, a siebie do ubioru zostawiłam na szarym końcu.
                          Mała dostała od chrzestnej rowerek, chrzestnego 2 dresiki jeden welurowy, cieplutki, a drugi bawełniany śliczny, spodnie z małymi dżetami do tego 2 pary body z długim rękawem i taką zabawkę domek ze zwierzątkami który gra różne melodie i zwierzątka przy naciśnięciu wydają głosy.
                          Od dziadków i prababć pieniążki. Dostała też od teściowej krzesełko na którym ogląda bajki i czyta książeczki.
                          Attached Files
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej dziewczynki

                            No tak teraz kolej na nas,imprezka już tuż tuż

                            Weronisia na tym krzesełku wygląda na naprawdę dużą już dziewczynkę.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              marzeni i jak przygotowania??
                              ewisienka czyli sporo ciuszkow a ten domek super moze tez cos takiego sprawie... ale ja chyba kupie po ur zeby sie zorientowac bo po co ma sie powtarzac

                              u nas dzisiaj paskudna pogoda przez co nic mi sie nie chce zreszta jak zwykle jak maz idzie na popoludniu nie wiem dlaczego




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Przygotowania czas zacząć hihi
                                Trochę pomaga mi mama i teściowa ma też zrobić jakąś sałatkę,dziś jedziemy na zakupki.No i oj bedzie się działo
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X