Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Ja muszę od was spadac, Pola się obudziła
    Pola - 5 listopada 2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Cześć dziewczynki
      Dziękujemy bardzo z Weroniką za życzonka urodzinowe. My również składamy Tobie Poluniu najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia i miłości, niech te kolejne latka będą takie szczęśliwe jak ten miniony roczek. 100 buziaków od cioci Ewelinki i Weroniczki

      Dziewczynki nie zaglądałam przez cały dzień bo byłam u rodziców, a tam komputer non stop zajęty, także nie miałam nawet jak wejść. Słuchajcie kochane wogóle jakoś nie czuję tego dnia nie wiem może to za sprawą tej nie przespanej nocy, tzn. przez całą noc bolał mnie tak strasznie brzuch że jęczałam z bólu, zasnęłam o 5:30 a o 6:30 zadzwonił budzik i trzeba było wstawać . Nie wiem coś się niedobrego dzieje z moim organizmem. Dostałam okresu, mimo, że biorę tabletki, a ostatnią dopiero w sobotę powinnam wziąść i wtedy dopiero spodziewałam się okresu. We wtorek muszę iść do lekarza już jestem umówiona i zobaczymy co mi doradzi.
      Weronica za to czuła się dzisiaj jak istna królowa. Rozrabiała u dziadków jak tylko mogła i uwaga kobietki moje dziecko zaczyna chodzić bardzo się cieszę z jej osiągnięcia bo zazwyczaj to puściła się dała dwa kroki i bęc na tyłek a dzisiaj normalnie byłam w szoku kilka razy przeszła sama przez cały pokój, potem jak przyszła moja chrześnica to wręcz do niej biegła. Oj ciesze sie bardzo i jakoś nawet ten brzuch mnie boli mniej hihi
      Idę kochane spać bo padam po ciężkiej nocy, a jutro po 14 się odezwę bo po 12 mam pazurki. buziaki kochane
      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        hmmm fotki a ja nie widzę fotek Veronybłąd jakiś

        Gratulacje dla Weronisi za coraz pewniejsze kroczki!
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          jestem wreszcie od wczoraj nie mogłam wejść na forum bo coś mi się stało musiałam się zalogować a hasła nie pamiętałam buuuu......
          Więc tak:
          WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO : WERONISIU I POLUNIU ŻYCZYMY WAM ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA I UŚMIECHU NA TWARZY W DNIU PIERWSZYCH URODZINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Dziś nie będe zbyt wylewna bo wpadłam tylko złożyć życzenia solenizantką. Napisze tylko że pierwszy dzień w pracy bardzo stresuyjący i pracowity, opiekunka odpukać rewelacja, Gabi zadowolona bo pani jej przez bite 2h czytała i śpiewała, a potem bawiła się z nią non stop....a wiem to stąd że mój tata jest chory, siedzi na chorobowym już drugi tydzien i był zamknięty obok w pokoju ale oczywiście dyskretnie zerkał co porabiają.
          Lece mysle ze w sobote nadrobie to co pisałyscie a jest co poczytac




          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej ja uśpiłam moją małą i zabieram się za mycie garów i zaraz muszę się ubierać bo jadę na paznokcie. Niestety samochód stoi w garażu bo mój M nie zdążył wszystkiego wymienić tzn. zmieniamy zawieszenie i nie dał rady już wczoraj bo późno skończył i tym samym muszę jechać autobusem. Dobrze że dzisiaj jest ładna pogoda to może nie zmarznę. Ok buziaki i do napisania potem
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              hello ja dzisiaj mialam zakupowy dzien hehe :P kupilam sobie dlugi zapinany sweter 2 staniki Oliwi bluzke a mezowi gatki
              BGKM pierwsze dni sa trudne i dobrze ze jak na razie nania sie spisuje a mala jak na nia zareagowala?? nie plakala??
              ewisienka no moje gratulacje ja za chodzeniem jeszcze troszke poczekam udanej imprezy jutro(dobrze chyba pamietam ze jutro macie nie??)




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Helloł

                Moja dziecko przeszło dziś samą siebie.Wiecie o której poszła spać o14.45
                Już myślałam,ze wcale nie pójdzie cały czas się wygłupiała,wywalała smoka i o żadnym spaniu nie było mowy.
                Byłyśmy po 3 dniach na spacerku,może nałykała się świeżego powietrza i energii dodatkowej hehe
                SloneczkoNo to przyszalałaś,ja jutro wybieram się na zakupki.Może coś sobie kupię na urodziny małej,bo jakoś nie mam żadnej bluzki.
                Ewisienka No wlasnie jutro imprezka,bawcie się świetnie
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  marzeni my juz kreacje mamy
                  ewisienka pamietaj ze czekamy na duuuuuzo zdjec




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Wczoraj nie mogłam zajrzeć, ale dzisiaj spieszę z życzeniami:

                    Poluniu, Weroniczko- życzymy Wam bezbolesnego ząbkowania,duuuużo zdrówka,wiecznie uśmiechniętych buziek, abyście były dla rodziców szczęściem i spełnieniem, abyście codziennie odkrywały coś nowego i niech to nowe będzie pozytywne!
                    Szybkiej i bezbolesnej nauki stawiania pierwszych kroczków.STO LAT!!!


                    Kochane, zajrzę jutro do Was, dzisiaj padam na twarz.

                    Buziaki:*


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      A to jeszcze nasza Pola - nie wiem czy się otworzy więc dodam też na NK.
                      BGKM i Amie7 my chyba siebie w znajomych na NK nie mamy...

                      1.Z mamą w chodziku
                      2.W wózku na spacerku
                      w chodziku 1.jpg
                      w wózku 1.jpg
                      Last edited by Verona; 06-11-2009, 22:15.
                      Pola - 5 listopada 2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Witajcie
                        Dzisiaj dzień miałam strasznie zalatany więc dopiero teraz zaglądam. Mała tez dopiero usnęła także mam chwilkę.
                        Sloneczko no tak imprezka jutro, a ja wciąż myślę że czegoś zapomniałam kupić i jutro jak rano zacznę wszystko robić to będzie mi brakowało kilku rzeczy.

                        Jestem zła dziewczyny bo czuję się z tym wszystkim sama, mój M w garażu jutro do pracy przyjdzie po 14 na gotowe praktycznie i jak widzicie wszystko na mojej głowie. Oj chce mi się wyć do księżyca. Na dodatek coś mi się dzieje z komputerem bo nie mam wogóle historii tzn. jak oglądam jakiekolwiek zdjęcia z załącznika to nie mam opcji wstecz i tym sposobem muszę wchodzić od nowa na forum Nie wiem chyba komputerowi udzieliło się moje zdenerwowanie.

                        Kolejny problem, który spędza mój sen z powiej to niektóre zachowania mojej Weroniki. Dziewczyny nie wiem czy Wam dokładnie to wytłumaczę ale chodzi między innymi o to, że moja Weronika od jakiegoś czasu zrobiła się strasznie płaczliwa jak jest gdzieś między dziećmi. Najgorzej jest u mojej koleżanki i nie wiem właśnie czy tu nie leży problem. Ona ma synka i on jej ciągle zabierał i nadal zabiera zabawki (nie umie się dzielić zabawkami z innymi dziećmi) nawet jak jest u nas i bawi się zabawkami Weroniki to jak zobaczy że ona coś bierze i się tym bawi to od razu jej zabiera a przy tym strasznie krzyczy, a moja Weronika strasznie płacze wtedy i mam wrażenie jakby się czegoś bała. Ten płacz jest inny od tego jak czasem popłacze gdy jest senna taki rozpaczliwy. Nie wiem już czy ja już sobie czegoś nie wmawiam ale boję się, że coś jest nie tak i mała tak reaguje. Na dodatek nauczyła się walczyć o swoje tzn. podłapała od małego że jak jej zabiera zabawkę to ona go odgania i przy tym macha ręką jakby go chciała uderzyć. To że walczy o swoje jeszcze mogę znieść ale nie podoba mi się to odganianie. Muszę położyć temu kres.

                        Verona śliczna Nadia jest a Ty też niezła laseczka
                        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej ja tylko na chwilkę.
                          Jestem nie wsypana bo mała wstała o północy i poszła spać dopiero o 2:30 ale co tam. Dzisiaj już połowę rzeczy zrobiłam lecę dalej robić sałatki. Trzymajcie kciuki dziewczynki za imprezkę odezwę się wieczorem albo dopiero jutro. Miłego weekendu w każdym razie życzę
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej! Ja tylko na chwilę złożyć życzenia solenizantowi



                            ANTOSIU!
                            Wszystkiego najlepszego z okazji roczku!
                            Bądź zdrowiutki i grzeczniutki.
                            życzy Pola z mamusią

                            Pola - 5 listopada 2008

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Antosiu dla Ciebie życzenia
                              Idzie misio,
                              idzie slonik
                              idzie malpka no i konik
                              wszyscy razem z życzeniami
                              bo dzis pierwszy roczek mamy!
                              Wszystkiego co najlepsze!!!
                              100LAT!

                              Ja mam dzisiaj gosci więc lecę...
                              Last edited by marzeni; 07-11-2009, 16:33.
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                DLA ANTOSIA
                                Do zabawy mnóstwa siły,
                                Żeby każdy dzień był miły,
                                Pełen śmiechu i radości,
                                Stu urodzinowych gości,
                                Aut, klocków i pluszaków,
                                Stu prezentów, stu buziaków


                                Życzy Nadusia z mamą
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X