Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Amie miło Cię widzieć i gratulacje dla Jasia podzielam opinie dziewczyn,aparacik z niego U nas tez jest taki zwyczaj,ale tak jak pisze Słoneczko kładzie przy torcie -książkę,różaniec,kieliszek i kasę
    Słoneczko fajna Oliwcia i jakie ciacho wielkie wcina, jakiej firmy masz blokadki ? muszę je koniecznie kupić !
    BGKM też musiałam się zarejestrować w Urzędzie
    Pracy bo miałam umowę tylko do dnia porodu-straciłam tam pół dnia i muszę się meldować co miesiąc,ostatnio oferowali mi pracę w biurze jakiejś hurtowni...uwaga...na zmiany ,druga zmiana kończyła się o 22giej
    Jaka ja fajnie,że możesz jeszcze dzisiaj pobyć z Nadusią
    Verona gratulacje dla Poli

    My też się zaraz ubieramy,Nadulę pakujemy do chusty i idziemy na cmentarz,wczoraj nie dałam rady przecisnąć się wszędzie z wózkiem

    to ja też pochwalę się swoją córcią
    na pierwszym zdjęciu wyrusza na przechadzkę po domciu, a na drugim daje buziaka lali
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Anetyslaw widze ze czesciej wpadasz super ja mam te blokadki z dwoch roznych firm jedne to szczerze nie pamietam bo to jakas malo znana firma a drugie sa z babyono widze ze Nadia to taka rozowa dama mojej malej odwidzialy sie ostatnio buziaki




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        My już po spacerku i zakupach.
        Wiało strasznie, więc tylko godzinkę pochodziłyśmy.
        Nadunia zjadła obiadek i od razu poszła spać. Przed południem miała problem z zaśnięciem, a teraz tylko główeczkę do podusi przyłożyła i od razu zasnęła.
        Powietrze zawsze dobrze jej robi.

        Anetyslaw Nadusia cudna! Słodziutka jest.Fajne fotki.

        Słoneczko mojej małej też się odwidziały buziaki, tak jak wszystkich co chwilę całowała, tak teraz nie chce...

        Sadzacie już maluchy na nocnikach? Z jakim skutkiem?

        U nas skutek opłakany, Nadia posiedziała chwilkę i popłakała się.
        Ewidentnie jej się nie podobało...
        Spróbujemy za jakiś czas. Nie chcę jej zrazić.


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          ja narazie nocnika nie kupowalam poczekam jeszcze ooo wlasnie siemoj potworek obudzil jaka ja mam pytanko ty jestes ksiegowa to powinnas wiedziec moj kuzyn nie rozliczyl sie za 2008 i musi to teraz zrobic rozliczyc sie musi za praktyke ale nie wie gdzie sie to wpisuje normalnie jak za zwykly stosunek pracy czy gdzie indziej ?? a i kupilam sobie "zmierzch" jak skoncze to co teraz czytam to sie pewnie za to zabiore mam nadzieje ze mi sie spodoba
          Last edited by Sloneczko8; 02-11-2009, 14:52.




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej kobietki
            Nie było mnie 2dni, a t7u tyle popisane super
            No więć ja streszczam. Na WŚ byliśmy tylko na cmentarzach w pobliżu bo strasznie było zimno i mimo, że słonko ładnie przyświecało to i tak zmarzliśmy, a Weronika była z nami. Potem pojechaliśmy tylko jeszcze do mojej siostry do jej nowego domku. Ślicznie sobie zrobiła łazienkę i wogóle tak wszystko fajnie pomyśleli. Potem wróciliśmy do domku i poszliśmy do babci mojego M za ulicę na małe coroczne spotkanko. No a potem moje drogie w nocy się zaczęło, normalnie nie wiem jakiś wirus jest w naszej rodzinie i codziennie ktoś inny zaczyna wymiotować i mieć bóle brzucha- szok. Słoneczko to chyba z Poznania do nas przyszło
            Mój Kamil dzisiaj od 3:00 w nocy lata i wymiotuje do łazienki. Przez cały dzień nic nie jadł i tylko leżała, a ja non stop na posyłki (herbatka, Smecta, chleb lub bułka z masłem) i tak w kółko. Na dodatek mała dzisiaj marudna strasznie była i teraz przed chwilką padła- zmęczona bo nie miała 2 drzemki.
            Po 14:00 miałam dość i pojechałam małej kupić fotelik i pojechałam do siostry na kawusię. Przecież nie będę patrzeć jak mój mąż obejmuje czule muszlę klozetową i śpi. Wiecie co normalnie ja to nie wiem, ale jak facet choruje to gorzej zachowuje się niż dziecko. Szkoda mi go bardzo ale niestety ja nic nie poradzę.
            Kupiłam Weronice fotelik taki jak macie Wy Słoneczko i jaka_ja http://allegro.pl/item790240474_fote...r_jezdzik.html mamy ten czerwony z nutkami
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              ewisienka no to mamy dokładnie taki sam fotelik Też mamy czerwony z nutkami.

              Kochana a jak X-Lander? Reklamowałaś?

              Słoneczko niestety nie pomogę Ci kochana,nie mam nic wspólnego z taką księgowością, zupełnie się na tym nie znam.

              "Zmierzch" przeczytałam, a teraz czytam kolejną część "Księżyc w nowiu"

              Moja mała padła zaraz po kąpieli, o dziwo dzisiaj nie wstawała i nie wyrzucała co chwię smoka! Hihih...


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                http://www.x-lander.pl/ my mamy ten trójkołowy wózek zielony nie reklamowałam go bo w sumie już po gwarancji a zepsuła mi się folia na budce tzn popękała mi na lato i tak musze małej kupić lżejszą spacerówkę bo ten do autobusu wtoczyć czy wogóle go podnieść z moim klockiem i zakupami w koszu jest bardzo ciężko.
                No to pochłaniasz te ksiązki kochana, ja teraz lecę się kąpać i idę lulu bo spać mi się chce. Uciekam i do jutra kobietki
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Witajcie

                  Oo ja dziś pierwsza,i coś cicho tu...

                  My na grobach bliskich byliśmy w sobotę z małą,było nawet ładnie.W niedzielę mąż sam już jeżdził a my zostałyśmy bo się ochłodziło.

                  Wczoraj byłyśmy na spacerku tak z godzinkę,dziś chyba nie pójdziemy bo strasznie zimno wieje i jest 0 st.

                  Jaka_ja ja małej nie sadzam na nocnik bo jak raz posadziłąm to płakała i od razu uciekła.Poczekam jeszcze.
                  Co do butków to małęj nie zakładam,ona jeszcze mało chodzi,więcej raczkuje.
                  Ewisienka Oj ten wirus jest okropny,umęczy człowieka strasznie.Mam nadzieję że już lepiej się czujecie.
                  A mogłąbyś zrobić fotkę tych butków z usztywnioną kostką,zobaczę czy o takich myśle.
                  Sloneczko i Anetyslaw Słodkie te Wasze pociechy.I takie już duże,kurcze a niedawno jeszcze były takie malusie
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Witam kochane kobietki ja wlasnie z pracy wrocilam zaliczylam tez biedronke kupilam malej 3 body kurcze sa super nie moglam sie zdecydowac najchetniej to bym wszystkie wykupila

                    ewsienka ja mam ten seledynowy fotelik wspolczuje mezowi choroby

                    rzeczywisicie cichutko tu ostatnio szkoda




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      i jakie kolorki kupilas?
                      moja mała śpi
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        czerwony granatwoy i ten ciemno zielony ale wszystkie super kupilam na 80cm bo mi sie ostatnio pokonczyly a zadnych wiekszych juz nie widzialam nawet rozowe mi sie podobaly a ja to tam anty roz jestem a ty tez mowilas ze nabylas a jakie kolorki??




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          kupiłam czerwone i ciemne rozowe na 86,a tesciowa przyniosla malej na 80 ciemny roz kolejny
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            a jakie juz mala ubranka nosi w sensie na jaki rozmiar?? ja mam nadzieje ze na roczek jej sie cos skapnie z ciuchow no ale wy bedziecie szybciej imprezowac bo ja to poza BGKM ostatnia z listy i jak tam w ogole przygotowania ida??
                            a moje dziecie jeszcze nie spi z babcia nie chciala musze teraz ja ja sprobowac bo potem bedzie nie do zniesienia... a ja mam plany na wieczor z mezem chcemy jakis film obejrzec




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              moja nosi 80 teraz,kupilam jej na 86 w biedronce bo oni maja małą rozmiarówkę.
                              co do przygotowań...to jeszcze nic nie robie narazie.Dużo pomoże mi mama
                              Martynka na urodzinki napewno dostanie pronceskę od mojej siostry ciotecznej,bo pomagałąm jej wybrać.Od chrzestnej zabwke,od drugiej cioci tez zabawki.Od tesciow chyba kase(tak podejrzewam) no i rowerek od moich rodzicow.Poza tym nie wiem co
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                a jaki film macie zamiar oglądać?
                                Martynka ur.11 listopada 2008
                                Iga ur.3 sierpień 2012



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X