Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    moja też ma oczka po mnie i tyle chyba bo większość mówi że do męża podobna
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      a ja nie znam tej gry mahionga nie wiem o co chodzi
      Martynka ur.11 listopada 2008
      Iga ur.3 sierpień 2012



      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        witajcie w klubie moja tez ma oczy po mnie i to by bylo na tyle...no i zlosnica jest jak ja




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Sloneczko no ja też poginam w pająka i to właśnie teraz
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            a ja muszę lecieć bo mała już coś się odzywa
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              ja w niego obsesyjnie w ciazy gralam a teraz to rzadko aaa nudyyyy




              Changes in my life you will see in time
              changes in my life you always in my mind
              changes in my life you always by my side....

              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                a ten pająk to na kurniku jest?

                mała sobie jeszcze leżakuje
                Martynka ur.11 listopada 2008
                Iga ur.3 sierpień 2012



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  ja mam w kompie to pasjans tylko ze troche inny




                  Changes in my life you will see in time
                  changes in my life you always in my mind
                  changes in my life you always by my side....

                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    my już zjadłyśmy zupkę i lecimy na dwór

                    paaa
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      My dzisiaj nie wychodzimy bo strasznie zimno i deszczyk siąpie. Brr nie lubię takiej pogdoy, słoneczko ja tez mam dzisiaj lenia .
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Dziewczynki moja kochane po pierwsze to jestem:
                        mgr inż. .....obroniłąm się na 5 i jestem w szoku
                        po drugie to:
                        dostałam wczoraj prace, tylko że nie wiem czy z niej skorzystam, bo wg mnie to troche za mało chcą mi zapłacić,a w zasadzie to chcą mnie na staż .....jest to praca w zawodzie asystenta projektanta..... musze to jeszcze przemyśleć przez weekend, bo nie chce tylko zarabiać na opiekunke i dojazdy ehhhh
                        po trzecie:
                        moja mała miała trzydniówkę, wtedy co tak gorączkowała ( dochodziło nawet do 40,4st), teraz ją bardzo zsypało, a mało tego wyszłedł jej drugi ząbek Jest troche nieznośna ale nie dziwie się .

                        Kochane obiecuje że ponadrabiam co u was, pocztam wszystko, tylko troche ochłone, bo nawet się jeszcze nie rozebrałam i jestem w koszuli i spódnicy, dopiero co wróciłam z obrony. U was już pewnie przygotowania do imprezek urodzinowych pełną parą, wieczorkiem siąde i doczytam




                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          BGKM Wielkie Gratulacje dla Pani MGR INŻ
                          Musimy jakoś wirtualnie poświętować )hihi
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            BGKM Serdeczne gratulacje!!! Zdolna dziewczyna!!!
                            Pewnie cieszysz się bardzo, że masz to już za sobą?

                            marzenia dziękujemy obie z Nadią za komplementy

                            Wrzuciłam zdjęcia na NK, bo i tak mamy siebie w kontaktach, tak było mi prościej.
                            Widzicie....my już po imprezce, a u Was wszystkich dopiero imprezki przed Wami
                            Ciekawe, jak jagodzianka...nie odzywa się.Mam nadzieję, że imprezka się udała.

                            Wzięłam na dzisiaj i na poniedziałek urlop, więc trochę odpocznę i nacieszę się córcią.

                            Mam pytanko- kochane, czy zakładacie swoim maluszkom butki profilaktyczne do chodzenia po domciu- takie wiązane lub na rzepy, w których dziecko ma usztywnioną kostkę?Pewnie wiecie co mam na myśl...

                            Zmykamy na zakupy, muszę zaliczyć Biedronkę, bo słyszałam właśnie o tych body, że dobre gatunkowo.Muszę też sobie jakieś kozaczki sprawić.Zajrzę do CCC, z Lasockiego fajne kozaczki widziałam.Wczoraj kupiłam sobie fajny szary płaszczyk. Ojjj...tyle mam wydatków. Dobrze, że Nadię już obkupiłam.

                            Odezwę się później.
                            Last edited by jaka_ja; 30-10-2009, 16:45.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Jestem kochane troche poczytałam sobie i dziękuję że o mnie myślałyście dzisiaj i jak widać wasze wsparcie się przydało.
                              marzeni to wirtualnie częstuję was tym pysznym szampanem który właśnie popijam
                              jaka ja cieszę się bardzo, że wreszcie ten etap zamknełam-bo tą obrone przekładali cały czas a wiadomo każdy ma jakieś plany. Ja sobie obiecałam, że po obronie intensywnie bede szukala pracy i zajmę się remontem.
                              Bardzo się ciesze że imprezka się udała...kurde właśnie sobie uświadamaiam jak ten czas szybciorem leci.
                              ewisienka zdjęcia super!!! Jak patrze jak Wercia zajada taką butle mleka to aż zazdroszcze. Kurde moje dziewcze odmawia ostatnio jedzenia. Podczas trzydniówki to tylko piła, nic totalnie nie chciała zjeść i teraz też jest problem bo nie ma apetytu (dziś zjadła przez cały dzień 90mleka, pare łyżek zupy i kromke chleba, aha i wypiła cały sok 175ml i tyle). Musze się ostro wziąść za nią bo na żebrach można grać.
                              Ahhh i oczywiście gratulujemy pierwszych kroczków
                              anetyslaw czym się zajmujesz zarobkowo jeśli można zapytać??

                              Jak kąpałąm Gabi to zauważyłąm jak bardzo ją zsypało, normalnie szok. Całe plecki, nóżki,brzuszek, bużka szok rano jeszcze tego tyle nie było, mam nadzieje ze to zejdzie całe.....Czy wasze pociechy miały już trzydniówkę? miały wysypkę?




                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                BGKM ogromne ogromne gratulacje dla Ciebie z okazji obrony jeśli chodzi o trzydniówkę to moja Weronika jej nie miała i nie wiem nic o krostkach. Gratuluję też propozycji pracy kochana zdolniacha z Ciebie. Co do jedzonka to mała wypija mi 150 ml mleka 2 razy dziennie a oprócz tego zjadła inne posiłki. Dzisiaj nie chciała zupki czym mnie zmartwiła bardzo ale jak jeden raz nie zje to się nic nie stanie.

                                jaka_ja kochana ja Weronice takie butki już dawno sprawiłam i chodzi sobie w nich ale chyba upiłam jej troszkę za duże i muszę kupić jej jeszcze jedną parę. Kupiłam jej w zapinane na rzep ale najlepsze moim zdaniem są zapinane na to zapięcie wiesz o co mi chodzi z firmy beffado bodajże. Ja takie jej teraz kupię. Fajne też są walky w CCC dla dzieciaków i kosztują około 19 zł.
                                Uciekam moje drogie bo dzisiaj padnięta jestem a jutro muszę kilka rzeczy porobić. Do jutra mamusie
                                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X