Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    jaka_ja Ja znam ten przepis na surimi,kiedyś bardzo często robiłam tak mi smakowała
    ja to jeszcze takie skladniki daję
    1 opakowanie paluszków krabowych
    Puszka kukurydzy
    Ananas
    Por
    Ogórek konserwowy
    Sól, pieprz
    Majonez
    Mały jogurt naturalny

    jak puderek?
    Martynka ur.11 listopada 2008
    Iga ur.3 sierpień 2012



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Ignaś ma ostatnio takie problemy z zasypianiem...To dziecko które od małego zasypia samo żadnego bujania noszenia kołysania itd a teraz coś mu się odwidziało i płacze
      Co chwilę muszę do niego zaglądać odkładać go i głaskać.
      Zaczął się czegoś bać czy co? Nie wiem jak sobie to wytłumaczyć
      Męczące to strasznie ostatnio do 23:00 tak się męczył

      marzenia Po pierwszym dniu jestem bardzo zadowolona z puderku Wysłałam Ci coś na maila Nie wiem jak mi się odwdzięczysz


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Jaką_ją serio nigdy nie widziałam u nas. Być może tak patrzę. Nie wiem ją to raczej z tych tradycyjnych jestem i jakoś nie mogę się oodwazyc na nowe smaki, może to i smaczne skoro tyle ludzi się tym zajada. W grecji jak byliśmy to próbowałam kalmary i blee taka guma. A te paluszki krabowe jak smakują?
        Last edited by agajan1; 21-12-2012, 21:31.

        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          agajan Nie umiem tego smaku porównać z niczym. Serio Bardzo specyficzne. Smaczne.Ja to mogę zjeść całe opakowanie tych paluszków jakby mi pozwolić...hehe...

          ...a kalmary w cieście? Próbowałaś? Bardzo dobre. Szczególnie do piwka
          Miałyśmy z koleżanką z pracy taką tradycję co jakiś czas chodziłyśmy na kalmary w cieście i piwko


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej
            Dzięki dziewczynki za gratulacje Jestem bardzo szczęśliwa przede wszystkim ze dzidzia zdrowa, a że jeszcze będę mieć parke to juz wogóle super.
            agajan tyle co zdążyłam nadrobić to przeczytałam o Kasi i jej oczkach. W okularkach wygląda świetnie i nic jej nie zabieraja uroku osobistego i ciesze sie ze to nie po tym uderzeniu w przedszkolu- i dobrze ze plusy!!!!!.
            Pytałaś jak Gabi reaguje na wieść o rodzeństwie. Zmiana jest totalna. Gabi od początku mówiłą że tam jest braciszek (Igorek) i teraz najlepiej jakbym cały czas chodziłą z podniesioną bluzka bo ona gada non stop do niego obłęd. tak jak na początku coś jej nie pasowało tak teraz nie moze sie doczekać, przegląda zabawki, odkłąda misie i mówi że to będą dla niego. Fajnie, naprawde. teraz najlepszą zabawą jest lalka krzys-podobna do dzidziusia i karmi, przewija, wozi w wózku- no jednym słowem przygotowuje się do roli siostry...... Tylko coś z moim m ostatnio sie mijamy, przykro mi my zawsze tacy wzorowi i wyrozumiali dla siebie, mnie hormony ponoszą a on z nimi walczy mam nadzieje ze to chwilowe......
            jaka_ja moze Ignaś ma jakis chwilowy bunt. Pewnie męczące , ale warto przeczekać i nie oduczać takich fajnych zachowań jak zasypianie samemu. Bardzo mi sie spodobał przepis na tą sałatkę i juz sobie zapisałam skłądniki jutro kupie i wypróbuje na świeta, uwielbiam sałatki z paluszkami surimi.
            Takze i ja coś dołącze co będe robiła : http://blogotowanie.blox.pl/2011/09/...-wisniowy.html pod warunkiem ze dostane mrozone wisnie. Jadłam ostatnio coś podobnego- obłędne.
            marzeni a twoja sałatkę też spisałam i wypróbuje na sylwestra, bo też wydaje sie byc pyszna. Gratulacje dla Igusi i jej pierwszych perełek, a swoja drogą bardzo szybko jej wyszły....oby dalej tak gładko szło

            Fajne macie te choinki. My od tygodnia mamy i kupiliśmy świeżą. Nawet zrobiłam zdjęcie, ale wygląda biednie bo wczoraj spaliła nam się połowa lampek- chyba coś się z kablem stało i musze jutro kupić nowe.

            Odpisałam na ostatnie posty, ale będę miała 5 dni wolnego to poczytam i nadrobie więcej. jakieś widziałam nowości z pudrów i fluidów, ale muszę sie przyjrzec dokładnie.

            Lece jutro ciężki dzień, zakupy, sprzatanie-jestem w czarnej d..... no i wypadałoby kupic jakies prezenty. Może dla popray chumoru kupie jakieś niebieskie spioszki a co




            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej ja tylko na chwilkę dać znać, że żyję . padam normalnie dziewczyny Wy tu o porządkach a u mnie jeszcze wszytsko do zrobienia, tak na prawdę w tym roku to chyba nie posprzatam tak dokładnie jak zawsze i jakbym chciała bo niestety nie dam rady, za bardzo zmęczona z pracy wracam i jak tylko przekroczę próg dostaję Nadię a ona dopóki nie pójdzie spać wisi mi na rekach. Nie potrafi zająć się sama dłużej niż 5 minut wiem, że każde dziecko inne Weronika pod tym względem była cudowna - zabawiła się sama i miałam czas na zrobienie czegoś w domku, a przy małej obiad ledwo co mi sie udaje zrobić ehh nie bedę narzekać bo dobrze że i nocki przesypia.
              Kochane choineczki cudowne, każda inna ale i każda przepiękna. ja zrobię zdjęcie mojej jutro (od razu mówię, że ja ręki nie przyłożyłam do jej ubrania- sama Weronika ubrała .

              Jaka_ja kochana ja też ma strasznie suche dłonie i poniszczone od detergentów i od warunków w jakich teraz pracuję. Ratuje mnie jedynie takie coś ostanio sobie to kupiłam http://allegro.pl/zestaw-pielegnacyj...884959251.html tylko mnie kobietka zgoliła 150 zł. Teraz będę zamawiać na necie bo jest taniej. To robisz sobie zabiegi i czujesz naprawdę ulgę. Polecam. Apropo podkładów to z tej firmy jest niesamowity podkład - nie brudzi ubrań, nie świeci się. Podobno godny polecenia.

              Agajan1 kochana ja znam taki przepis na sałatki

              1. Sałatka z uszkami lub torttelini

              - paczka uszek z mięsem i kapustą lub torttelini
              - duży por,
              - ogórek świeży duży,
              - filet z kurczaka podwójny,
              - 2 sosy koperkowo-ziołowe,
              - łyżka chrzanu,
              - 4-5 łyżek majonezu

              Pierś z kurczaka gotujemy i kroimy w kostkę. Uszka lub tortelini wystudzone dodajemy do reszty składników. Ogórki kroimy w kostkę, a pora na piórka.
              Jest przepyszna polecam
              oraz

              2. Sałatka z rzodkwi białej

              - kurczak wędzony ( 2 udka) do kupienia w Biedronce lub Lidlu
              - rzodkiew biała,
              - pół szklanki groszku,
              - dwa jabłka w kostkę,
              - papryka marynowana w kostkę,
              - szczypiorek,
              - łyżka soku z cytryny,
              - sól,
              - pieprz

              Wszystkie składniki wymieszać razem. Rzodkiew ścieramy na tarce a reszta kriojona w kostkę.

              Mam jeszcze przepis na pyszne i bardzo bardzo proste śledzie.

              3. Śledzie pod pierzynką

              - 4 filety śledziowe kroimy w paski i układamy w głębokim naczyniu
              - siekamy drobno 2-3 małe cebulki i zalewamy je olejem i odstawiamy na 15 minut, żeby zmiękły.
              - Cebulę z olejem wykładamy na śledzie. Potem smarujemy musztardą - najlepiej kielecką oraz majonezem również polecam kielecki. Gotujemy 3-4 jajka na twardo i gdy wystygną ścieramy na najmniejszych oczkach tarki. Posypujemy je na majonez i voila

              BGKM ogromnie gratuluję synusia. Oj pewnie mąż się cieszy co? Jak Gabi zareagowała pisz szybciutko.
              Co do humorów ja je miałam tylko kilka razy, ale to chyba dlatego, że ja byłam w ciąży w inne porze było ladnie na dworku, cieplutko i nie siedziałam w domku, a Tobie się nie dziwię ale co tam Tobie teraz wszystko wolno Buziaki i my to się chyba spotkamy jak już urodzisz.

              Pamka ja jestem tego samego zdania co Sylwia oszczędzaj się kobietko. Odpoczywaj więcej póki możesz naprawdę

              Ok uciekam jutro postaram się wrzucić zdjęcia buziaki
              WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
              NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                faktycznie może i dobre te paluszki krabowe, skoro tak wszystkie je zachwalacie. Chyba się skusze i na nowy rok zrobię. W biedronie można je dostać? A ten makaron ryzowy to może w polo dostanę. Muszę dokładnie poszukać. Na te święta zrobię z tortellini z twojego przepisu ewisienka, zapowiada się pysznie.
                BGkM dlaczego piszesz że dobrze że + ma Kasia? To lepiej?
                Mam nadzieję że w końcu atmosfera świat zrobi swoje i znowu Wasze relacje.z.mężem się poprawią. Będę trzymać kciuki bo w Twoim stanie nie powinnas się martwić.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Agajan pisze z telefonu wiec doslownie zdanko. Z plusow zwyke sie wyrasta, a minusy niestety zwykle sie poglebiaja, tak mowila moja okulistka. Ja cos o tym wiem mam minusy i tendencje do poglebiania wady




                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    ...ale pusto...

                    Trochę sprzątania. Fryzjer. Obiadek. Biegaliśmy z m za prezentem dla teściowej. Stanęło na komplecie kolczyki+zawieszka z Apartu. Pakowanie do jutrzejszego wyjazdu i tak dzionek zleciał...

                    BGKM Ja też mam minusy i tą samą tendencję
                    W ogóle to już powinnam dawno iść oczka skontrolować...
                    Cudownie że Gabi tak dobrze nastawiona do braciszka. Igor?
                    Mi się zawsze podobało ale coś za dużo mi po placu zabaw Igorów biegało...hehe...
                    Przez Święta się ocieplą Wasze z m relacje. Spokojnie.

                    ewisienka Dla mnie to za drogie...Nie wydam tyle na łapki.
                    Kochana każde dziecko jest inne już ja coś o tym wiem. U mnie noce są tak skrajnie inne że się zastanawiam czasem czy te dzieci to na 100% z jednego ojca Żartuję oczywiście

                    Dobrej nocy Kochane!


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Hej,
                      Ja też ostatnio tylko z telefonu piszę. Odkąd m. kupił sobie joystick-a to komputer jest ciągle zajęty bo lata, niespelnione marzenie więc chociaż tak może sobie polatac. Ehh ci mężcZyźni. Ale powiem wam że już coraz lepiej mi idzie pisanie na telefonie, można się przyzwyczaić.
                      BGKM oby tak było jak piszesz. Okulistka do której jeździmy nastraszyla nas że już do końca życia będzie skazana na okularki. Oby tylko nie wyszło jeszcze coś gorszego to z tej wady jeśli nawet nie wyrośnie to przecież koryguja laserowo, fakt że dopiero jak dorosnie, ale nadzieja jakąś jest.
                      Ją wczoraj to co zaplanowalam to udało mi się zrobić. Jeszcze razem z Kasią zrobilysmy piękny wianuszek na drzwi. Dzisiaj jeszcze reszta dekoracji i już jest pięknie. Jutro mam w.planie prasowanie i w sumie mogę świętować. Wigilię spędzamy u teściowej jak i drugi dzień świat, a w pierwszy u mojej mamy.
                      Jaką_ją to kupujecie sobie wszyscy prezenty? My w tym roku.zrezygnowaliśmy z tego. Jedynie symbolicznie po czekoladzie dla każdego żeby mikołaj miał co dac każdemu bo przecież Kasia tak czeka na niego że m. będzie musiał się przebrać.
                      Dzisiaj jeszcze kupiliśmy sobie garaż. Haha taki prezent żeśmy z m. Sobie zrobili. Niestety byliśmy zmuszeni bo w miejscu gdzie wynajmowalismy było super ale z końcem roku wszystkim najemcom wypowiedzieli umowy. Całe szczęście że akurat ten się trafił tak szybko i jeszcze za w miarę normalne pieniądze bo niektórzy to takie z sufitu sobie życzą. Także jesteśmy zadowoleni.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Hej wpadłam złożyć Wam życzenia.

                        Pięknych i radosnych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,

                        Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze,

                        Abyście znaleźli dużo kolorowych prezentów pod zieloną choinką,

                        Świąt które, dadzą Wam trochę radości i odpoczynku,

                        A co najważniejsze nadzieje na Nowy Rok,

                        Aby był dużo lepszy od obecnego.

                        Wesołych Świąt dla Was i Waszych rodzin
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Hej kochane ja tylko na chwilkę chcę złożyć Wam życzonka:

                          Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór, upłyną Wam w szczęściu i radości przy staropolskich kolędach i zapachu świerkowej gałązki.

                          Dużo dużo miłości i ciepła przy rodzinnym stole życzy cała moja rodzinka. Wracajcie kochane po świętach zadowolone, wypoczete i co ważne najedzone, a nie obżarte
                          Trzymajcie się cieplutko papap
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Hej,
                            Ja również dołączam się do życzeń i życzę z całą moją rodzinką wszystkim Wam i Waszym najbliższym:

                            czarodziejskich chwil, ciepłej rodzinnej atmosfery,
                            uśmiechów, zdrówka, pyszności na stole,
                            wspaniałych prezentów oraz spełnienia marzeń!!!

                            My zaraz się wybieramy na wigilię do teściowej, jeszcze tylko kończymy robić ciasta, właśnie Kasia z tatą układają ciasteczka na stefankę, a ja piekę serniczek.

                            Jeszcze raz wszystkiego dobrego i Wesołych Świąt :-)
                            Last edited by agajan1; 24-12-2012, 14:48.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Kochane ja tez wpadłam złozyc wam zyczenia

                              W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
                              gdzie gasną spory, goją się rany
                              życzę wam zdrowia, życzę miłości,
                              niech mały Jezus w sercach zagości,
                              szczerości duszy, zapachu ciasta,
                              przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
                              kochanej twarzy, co rano budzi,
                              i wokół pełno życzliwych ludzi.

                              Kochane zbieramy się do moich rodziców na wigilię. Pewnie zajrzę w drugi dzień świąt.
                              Buziaki




                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Kochane

                                Wszystkiego dobrego z okazji tych Świąt. Dużo miłości, ciepła, zrozumienia...Dużo zdrowia, radości, pomyślności, spokoju wewnętrznego, harmonii ciała i duszy...Magii...poczucia wyjątkowości przeżywanych chwil...Tego Wam życzę :*

                                Melduję się od teściowej. Jutro jedziemy do moich rodziców.
                                Trzymajcie się ciepło.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X