Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    oj jak pusto przez weekend nikt nie zajrzał.
    Ja już wykąpałam dziewczynki i uśpiłam Nadię, Weronika jeszcze czyta z tatą bajkę i też zaraz lulu. Ja tez chyba wcześniej się położę spać bo jutro znowu pobudka o 6.

    Marzenia i Jaka_ja współczuję Wam jeśli chodzi o ta zerówke i potem podstawówkę. U mnie to jak nie my to albo jedna albo druga babcia odbierze dziecko. Dzieciaki strasznie wcześnie kończą szkołę i chyba pozostaje tylko jakaś dobra ciocia żeby przynajmniej przypilnowała te parę godzin dopóki się z pracy ni9e wróci. Moja koleżanka teraz musiała sobie znaleźć opiekunkę do dziecka na 2,5 h i powiem Wam że miała bardzo dużo chętnych i to w sumie za 5 zł za godzinę.

    Piszcze dziewczynki co tam u Was?
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Hej Kochane!

      U nas spokojny weekend. Wczoraj Nadia z m byli u Nadii chrzestnych, wróciła z kolejną nową zabawką. Ja niespecjalnie się czułam, bo i gardło mnie boli i jakieś dreszczeZostaliśmy z Ignasiem w domciu. Mały trochę pospał więc i ja odpoczęłam w ciągu dnia.
      Dużo czytałam dzisiaj, oglądaliśmy z m swoje seriale i Miasteczko Salem.
      Dzieciaki się nacieszyły tatą i ja też oczywiście

      Dzisiaj dostałam smutną wiadomość. Moja babcia jest w szpitalu, dostała strasznych drgawek. Podobno jakiś stan zapalny w organizmie, czekają na wyniki, jest pod kroplówką.Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy.

      Zmykam do kąpieli i do łóżeczka.


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        Hej ja tylko na chwilkę
        Sylwia zdrówka dla babci i oby to nie było nic poważnego i Ty juruj się kochana.
        Trzymajcie się cieplutko zmykam do pracki . Miłego dnia
        WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
        NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          Hej o i dalej pusto... co się dzieje dziewczyny? Piszcie co u Was.

          Ja dzisiaj padnięta jestem, a tu powoli trzeba się rozglądać za jakąś kreacja i make upem na andrzejki. Nie wiem w co się ubrać i wogóle jak uczesać. Idziemy na taką luźna imprezkę ale będzie około 70 osób.
          Na pewno coś wymyślę ale nie mogę wyjść do sklepu zeby cos pooglądać n=bo jak wracam do domku to dzieciakami trzeba się zająć.

          Marzenia jak tam u rodziców?
          jaka_ja no i jak tam babcia? A Ty lepiej się czujesz?

          A jak tam nasze ciężaróweczki meldowac się tu
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej Kochane!

            Witam się po weekendzie.Widze,że pustki straszne.
            Dzisiaj fajny dzionek,cieplutko,słoneczko to sobie spacerowałam z Igą.Pogoda wiosenna.
            Na obiadek robiłam pizze bo wczoraj Martynka mnie prosiła.Wyszła pyszna.

            jaka_ja Jak gardło?Mnie już przestało boleć.
            Wiesz kupiłam podkład max factor nr.206 i paesehttp://allegro.pl/paese-podklad-na-b...751258743.html kolor 201.
            Max factor promocja z 49zł za 28zł tylko w rosmanie.Jest super.Fajnie matuje i kryje.Rozprowadza się też ok.Jak narazie miałam go 2 razy na sobie i raz Paese.
            Musze zdementować te opinie z netu.Bo jak dla mnie mijają się z prawdą.Bałam się go bo pisali,że smierdzi,i nie matuje a jest wręcz odwrotnie.Ma lekki zapach,ale po nałożeniu nic nie czuć.Fajnie matuje,więc jak narazie jestem zadowolona.
            Skusiłam się na niego bo Pani w sklepie kosmetycznym zachwalała,że jest dobry i ładnie schodzi.Na dodatek 30zł kosztował,więc kupiłam
            Trochę przyszalałam z podkładami,ale będę teraz miała na jakiś czas.

            ewisienka Fajna imprezka się szykuje.Luźna hi hi 70osób My to w domku na andrzejki.
            Last edited by marzeni; 26-11-2012, 18:46.
            Martynka ur.11 listopada 2008
            Iga ur.3 sierpień 2012



            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Cisza...

              My się zbieramy na spacerek.

              jaka_ja Nie zajrzałaś.Mam nadzieję,że wszystko ok u Was.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej
                Pisałam rano ale wyszło mi ze strony i nie miałam czasu już pisać od nowa.
                U nas leci pomalutku czas. Codziennie tak samo i mam tylko nadzieje, że już niedługo chociaż na chwilkę będę mogla wyjść z Nadią na dwór bo 2 tyg siedzimy w domku. Byłam z mała wczoraj na kontroli i jest ok. Przez weekend się poprawiło i pomalutku wychodzimy z przeziębienia. Ehh mam nadzieję, że do 14 będziemy zdrowi bo mamy szczepienie. Zważyłam małą i waży już 5490 g przytyła jakieś 600 gram przez miesiąc . Jest dobrze ale w 5 miesiącu powinna podwoić swoją masę urodzeniową zobaczymy.

                Marzenia kochana wczoraj pisałam w czasie "rozmowy" z Nadią i źle sformułowałam zdanie chodziło mi o to, że mimo tego że bedzie okoo 35 par to i tak mamy być na luzie ubrani, zobaczymy

                Jaka_ja odezwij się przynajmniej czy wszystko ok
                Pozdrowionka dla mamusiek
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Hej Kochane!

                  Jestem...jestem...

                  Wczoraj moja siostra przyjechała, została na noc, dzisiaj była z moimi dzieciaczkami, bo ja miałam trochę spraw do załatwienia, więc biegałam dzisiaj pół dnia.Jakoś nie miałam chwili.

                  Moja babcia już po operacji, kamień z woreczka żółciowego zablokował jej się w przewodzie i stąd ten stan zapalny i drgawki.
                  Wybudziła już się z narkozy, moja mama przy niej cały czas jest.

                  marzenia Co do tych podkładów...gdybyś miała jeden z nich wybrać, to który lepszy?
                  Fajnie, przynajmniej masz spokój na jakiś czas Ja zawsze lubię mieć zapasy

                  ewisienka My siedzimy w domu na Andrzejki.Może z sąsiadami się spotkamy.Zdrówka dla Nadii.
                  My mamy jutro szczepienie Ignasia i laryngologa Nadia a dzisiaj dzieciaczki coś zaczęły kichać i trochę z nosa im cieknie
                  Z moim gardełkiem ok

                  pamka Co z Tobą? Odezwij się.

                  Miłego wieczorka!
                  Last edited by jaka_ja; 27-11-2012, 18:46.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    jaka_ja Dobrze,że się odezwałaś bo już myślałam,że coś się stało.
                    Super,że z babcią lepiej.Moja już 4 tydz.leży w szpitalu.Zrobiło jej się coś w buzi i nie wiedzą co jest.Ta nasza służba zdrowia.
                    Podkład hmmm.Jak narazie oba są dla mnie dobre.Dzisiaj umalowałam się paese.Trzyma sie pięknie cały dzień.Nałożyłam go na "gołą"buzię.Bez kremu pod podkład.Super się rozsmarował.Buzia jest taka fajna aksamitna.
                    Muszę oba dłużej poużywać,żeby stwierdzić który lepszy.
                    Znalazłam jeszcze coś takiego i też mnie kusi.
                    http://allegro.pl/paese-silikonowa-b...751254681.html

                    ewisienka Ja swoją Igę ważyłam w piątek.Waży 5900g.Przez tydzień 150g więc chyba ok?
                    Martynka ur.11 listopada 2008
                    Iga ur.3 sierpień 2012



                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      marzeniaJak już trochę przetestujesz te oba podkłady, to czekam na recenzję
                      Chcę jeszcze jakiś kupić, bo ten Lirene taki sobie...świeci mi się na nosie

                      Co do Twojej babci....4 tygodnie w szpitalu i nie wiedzą, co to jest? Z tą służbą zdrowia to tak niestety bywa.Mam nadzieję, że się szybko dowiedzą...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        HEj

                        Głowa mnie boli od rana.Nie wiem ostatnio tak mam,że o której bym się nie położyła wstaję jakaś nie wyspana.
                        Wypiję zaraz kawkę może pomoże.

                        jaka_ja Spróbuj moze tego max factor.Do dzis jest promocja w rossmanie za 28zł.Bardzo się opłaca.
                        Ja dzisiaj się nim pomalowałam.Jest super,dałam go też bez kremu pod.Rozsmarował się super.Odcień chyba troszkę jak dla mnie mogłby być jaśniejszy.Ja mam bardzo tłustą buzię i te dwa podkłady są dla mnie świetne.Może już tak pod koniec dnia to paese przestaje matowić.
                        A co najważniejsze nie tworzą efektu maski.Porównując do Kobo to ten jest bardziej ciężki.
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Ja właśnie przy kawce.Druga pralka wstawiona.Troszkę mieszkanko ogarnęłam. Jakoś ta pogoda nie nastraja mnie pozytywnie...
                          Dzisiaj szczepienie Ignasia i laryngolog Nadii. Jestem ciekawa, co nam ten laryngolog powie.

                          Kurde...Nadia ostatnio już kilka razy ostatnio w nocy do nas przyszła, że chce spać z nami, bo jej się śniło coś strasznego...ale nie potrafiła powiedzieć co...
                          Zaczynam się tym martwić, bo Nadia jest takim dzieckiem, które zawsze dobrze spało, nie budziła się...a teraz przechodzi i nie chce do swojego łóżka się położyć

                          marzeniaPewnie na pogodę tak reagujesz.Mnie też ostatnio często głowa boli.
                          Tylko do dzisiaj ta promocja...szkoda, bo dzisiaj do Rossmanna nie podjadę.

                          Co z pamką???Tak dużo pisała...a ostatnio taka cisza...zaczynam się martwić.

                          Dziewczyny...meldować się.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Tak -40% w rossmanie to do 28go
                            Mojej Martynce tez czasami się coś w nocy śni.Woła nas i mówi,że jakiś wąż na suficie.Nie wiem może gdzieś cos w bajce widziały czy co?Może jej przejdzie.

                            A dziewczyny no własnie zamilkły...słoneczko też już się od nas wypisało.

                            Idę kawkę sobie zrobię,Igusia właśnie przysnęła.
                            Martynka ur.11 listopada 2008
                            Iga ur.3 sierpień 2012



                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              witam...

                              podczytuje sobie was ale nie mialam za bardzo weny do pisania...
                              :/
                              coś mi dokucza prawa piers... jest bardzo wrazliwa... moze nie sama piers co sutek... wydaje mi się stroszkę grubszy... M mowi ze przesadzam.., badam sobie ja codziennie... nie ma zadnych guzków ani zgrubień na skorze nie ma przebarwien, tylko ten sutek...
                              już mi się wydawało ze jest coś nie tak wiec poprosiłam M zeby mi badał ale tez juz chyba ma mnie dosc bo jak tylko chce sie o cos zapytać to robi mine...
                              w sobote mam wizyte u gin to go poprosze o badanie piersi..
                              ja jestem strasznym hipohondrykiem i jak sobie cos wymysle to mi siedzi w glowie jak obsesja jakas...
                              wogole w tej ciazy jestem strasznie przewrazliwiona... a to w pachwinie mnie boli a to gdzies strzyka... chyba spa dla kobiet w ciazy by mi sie przydało tak z tydzień....

                              przez to moje zmartwienie wymyslałam sobie rozne zajecia i tak zrobiłam porzadki w swojej szafie i u Antka... dużą cześć ubranek po Antosiu juz poprałam i poukładałam do komody. W lutym upiore w dziecinnym proszku i poprasuje... robie po mału porządki w domu.

                              jaka_ja
                              duzo zdrówka dla babci...
                              A Nadia... czytałam kiedyś że dzieci rozwijaja sie skokami moze ma taki okres "wzrostu" i po prostu jest wrazliwsza...
                              Antek też budzi się w nocy, źle sypia i chce do nas do łózka...
                              możesz się smiać ale zauważyłam że ma to związek z aktywnością księzyca... serio... cos jak z meteopatia...

                              marzeni
                              ja tez mam cere tłustą... nie uzywam podkładów ponieważ po jakimś czasie wszystko mi się błyszczy, świeci i doslownie płynie...
                              nie testowałam zbyt wielu produktów bo nie mialam po prostu cierpliwości... mowisz że które sa dobre??
                              a powiem wam że mam tez problem z dobraniem własciwego koloru...
                              twojej babci tez zdrowka życze i oby się na reszcie lekarze obudzili...

                              Dzisiaj ciche dni miedzy mna a M. W pracy coś. Oj ci męzczyzni...
                              Mój M chce byc zawsze na 100% ale nie zawsze tak mozna...
                              Antos popsuł w przedszkolu 2 autka. Bylam w szoku nigdy mu się to nie zdarzało. Glupio mi bylo. Rozmawiałam z nim powiedział że się bawił po prostu. Coz odkupimy autka i zaniesiemy. Bardzo mu było przykro, przynajmniej tak mowil...
                              ale się rozpisałam...
                              uciekam na podwieczorek
                              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Nie cierpię w deszczu chodzić po Nadię do przedszkola. W jednej ręce parasol, w drugiej wózek i brakuje mi ręki żeby ją złapać za łapkę a ona niekoniecznie lubi się wózka trzymać
                                Ja to panikara jestem i zawsze się boję, że ona może mi wyskoczyć na ulicę albo cuś...

                                Byliśmy u laryngologa, zbadała Nadię. Nic w sumie nie stwierdziła.Uszka czyste, żadnego czopa. Mówi, że prawdopodobnie od katarku może się jej przytykać trąbka. 5 grudnia zapisała nas na badanie jakimś przyrządem specjalistycznym, więc pojedziemy.
                                Ignaś płakał strasznie w trakcie szczepienia i wyrywał się tak, że ciążko mi go było utrzymać, jedno dobre, że się szybko uspokoił.

                                pamka Dobrze, że się odezwałaś. Z tymi piersiami, to powiedz ginekologowi, może coś doradzi...jakaś maść, bepanthen Ci nie pomaga, próbowałaś?Jeśli sutek jest wrażliwszy to powinno pomóc.Chociaż mówisz, że zgrubienie jest. Niech Cię zbada lekarz. Zawsze lepiej skontrolować. Może piersi się przyzwyczajają do swojej roli po prostu...

                                Miłego wieczorka.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X