Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    Witam późno ale lepiej późno niż wcale.
    Dzisiaj jak zwykle dzień upłynął mi w pracy bardzo szybko, a w domku jak to w domku ledwo co przekroczyłam próg to od razu cyc no a potem trzeba było coś ugotować i porobić dzieciakom inhalacje i tak jakoś wieczór zleciał. Weroniczka była dzisiaj znowu u szwagierki, przyszła zadowolona bo się wybawiła z dziewczynkami. Nadia jak ją zobaczyła to się w głos śmiała - szkoda że nie miałam pod ręką kamery bo bym nagrała. Nie mogę sie na nie napatrzeć jak są za sobą . Dobrze to rokuje na przyszłośc miejmy nadzieję że będą miały wspólny język mimo że dzieli je prawie 4 lata różnicy.
    Dziewczynki ja sie dzisiaj umówiłam z panią, która robi makijaże na bazie takich kosmetyków http://www.marykay.pl/pielegnacja.php, poleciła mi koleżanka, która ze mną pracuje i jest z nich bardzo zadowolona. Ma nam zrobić zabieg "satynowe dłonie" ma nas umalowac i zobaczymy jak to wyjdzie bo w tym roku idziemy na Andrzejki i Sylwestra i może skorzystam żeby mnie umalowała. Zobaczymy co nam pokaże na tym pokazie.
    Jeśli chodzi o wędzidełko to niestety nie mam żadnego rozeznania bo nie miałam nigdy styczności z tym tematem. Nie pomogę Marzenko ale ja na razie chyba bym spróbowała poćwiczyć, a jeśli by to nie dało efektu to dopiero zdecydowałabym się na opcję zabiegu. Mówię to po moich doświadczeniach związanych z migdałkami. Wiem że to inny temat ale u nas też nie wiadomo czy trzeba od razu wycinać. Na razie przez 2 miesiące Weronika przyjmuje leki a potem zobaczymy może nie będzie to konieczne. Pediatra mi już powiedziała, że widzi różnice a to ona nas skierowała do laryngologa. Zobaczymy podejmiemy decyzje wspólnie z lekarką po wizycie 11 grudnia. Swoja drogą u nas w przedszkolu tez miały być te badania i pewnie Weroniki akurat nie było jutro jak ja zaprowadzę to się dowiem co i jak..

    Pamka kochana ja używałam z Perfecta mama firmy DAX Cosmetics-Specjalny preparat do pielęgnacji biustu z wyciągiem z listy kapusty i sobie go chwalę. Używałam tez z tej samej linii Preparatu antycellulitowego. Zdał egzamin bo nie miałam rozstepów ani cellulitu .
    Oj mam nadzieję, że już lepiej się czujesz. Może coś zjadłaś i stąd ta niestrawność. Bido kochana trzymaj się.

    BGKM oj też bym była zła jakby mojemu tak przelewali pensję. U nas teraz mamy problem ale z naszym cholernym ZUSEM, jak tylko człowiek pójdzie na chorobowe to od razu próbuja się czegoś dopatrzeć i tak suma sumarum dostaliśmy od czasu wypadku 22 września 118 zł chorobowego !!!!!!!!!!! można wyżyc prawda. Mam nadzieje że niedługo Wam przeleją całą kaske i pójdziesz na upragnione zakupy.
    Fajny ten domek Lego, może i ja się skusze dla Weroniki zobaczymy. Jak na razie nie mam pomysłu.
    Podkład sobie chyba zamówię bo jeśli mówisz że jest kryjący to akurat odpowiedni dla mnie zobaczymy przetestujemy.
    Ok uciekam bo Weronika sie obudziła ( coś ostatnio mi się budzi w nocy ) i musze sie obok niej położyć
    Trzymajcie sie cieplutko i do napisania papap
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      Znowu pusto

      Piszcie kobietki co u Was?

      Ignaś śpi, Nadusia w przedszkolu. Ogarnęłam mieszkanko, uporałam się z prasowaniem i wstawiłam zupkę ogórkową.
      Nawet już miałam chwilę, żeby sobie poczytać
      Jednak z jednym dzieckiem jest łatwiej sobie ten czas jakoś zorganizować.

      Pogoda niespecjalna więc spacerek zaliczymy dopiero przy okazji odebrania Nadii.
      Teraz piję sobie czekoladkę.


      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        A ja własnie wróciłam ze spacerku.Chodziłyśmy z koleżanką i jej 2 miesięcznym Antosiem
        Trochę zmarzłam.Zrobię sobie herbatki.I biorę się za obiadek.Dziś chińskie
        Martynka ur.11 listopada 2008
        Iga ur.3 sierpień 2012



        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          marzenia Milej się spaceruje na dwa wózki Prawda?

          Ja się ratuję kawą, co za okropna pogoda....
          Odebrałam Nadię, gdybym nie musiała, to nie wyciągałabym Ignasia ale cóż...
          Zimno, mokro i wieje.
          Mały marudził w wózku i przy ubieraniu wcześniej też.
          Nie wiem, co się z nim ostatnio dzieje o wszystko pisk

          Nadusia robi książeczki Jakbym siebie widziała, jak byłam mała też uwielbiałam robić książeczki, wcale jej tego pomysłu nie podsuwałam. Ostatnio przyszła do mnie z książeczką zrobioną z papieru toaletowego...hehe...w środku literki, rysunki i czytała mi o czym ta książeczka.


          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej
            Jaka_ja kochana Ignaś pewnie miewa po prostu słabsze dni i może dlatego o wszystko tak piszczy.
            Dobrze że Nadia wynajduje sobie takie zajęcia, książki są chyba ostatnio na topie bo moja tez mi robi taką ale jedynie zapisuje od góry do dołu swoimi bazgrołkami kartę i "czyta" mi coś wymyślonego a potem każe mi przeczytac hihi dobre są to prawda.
            Racja że przy jednym dziecku to jednak ta organizacja stoi na dobrym poziomie bo przy dwójce to już nie jest tak różowo. Podziwiam Anetyslaw i Majajula że dają radę.

            Marzenia oj kiedy ja spacerowałąm z Nadią oj chyba jakieś 2 tygodnie temu na takim porządnym i dłuższym spacerku byłyśmy. Jak przestanie mi kaszleć to muszę powiedziec mamie żeby ją mi chociaż na 20 minut wzięła żeby się dotleniła troszkę.
            Fajnie że masz z kim spacerować zawsze to raźniej.

            Oj uciekam bo głodna jestem niemożliwie a obiecałam sobie że nie będę jadła po 18. Chcę wcisnąć się do sukienki na sylwestra i żeby mi brzuchol nie wystawał. Trzymajcie sie i piszcie co tam u Was ja będę potem poaopa
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej
              Ależ mnie dzis gardło boli,kurcze coraz mocniej
              Dzisiaj miałam iść z koleżanką na spacer ale sobie daruję,bo mnie jeszcze bardziej rozłoży.A chcemy jutro jechać na weekend do rodziców.Mają imieniny.Już Martynka piękne laurki porobiła i napisała życzenia.Ona super odwzorowuje literki.Piszę jej a ona przepisuje i co raz lepiej jej to wychodzi.
              Co do tego wędzidełka to ja sobie nie wyobrazam tego zabiegu,i może da się to wycwiczyć.Tylko muszę znależć jakąś logopedę i się zapisać.
              Pamka Mi mówiła ta logopedka ,że to aż tak drastycznie jak u Was nie wygląda.Szpital i po narkozą.Ojjj...Mi mowiła,że robi to laryngolog w znieczuleniu miejscowym.Szybki zabieg,ale po niem tak czy siak trzeba cwiczyć języczek.
              Ona jest zwolennniczka podcinania,jednak ja nie wyobrażam sobie tego zabiegu.Martynka nie wiem czy by się dała
              jaka_ja Na dwa wózki oczywiście że lepiej i weselejMamy z koleżanką dzieciaczki w tym samym wieku.Ona ma jeszcze Frania i chodzą razem z Martynką do grupy.
              Szkoda,że jest już zimno,bo czesciej byśmy spacerowały sobie.
              He he uśmiałam się z tej książeczki z papieru toaletowego
              Moja Martynka ostatnio ma fazę na kolorowanki i dostała Top Model to tam stroi księżniczki.
              Martynka ur.11 listopada 2008
              Iga ur.3 sierpień 2012



              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                Hej Kochane!

                Odpoczywam sobie pod kocykiem. Oglądam Supernatural i piję kawkę.
                Ignaś śpi więc korzystam. Ostatnio jest taki nerwowy i bardzo dużo uwagi wymaga...cóż...może ma taki gorszy okres.
                Ja przez to też niestety, bo czuję się strasznie zmęczona.
                Przygotuję kotleciki z piersi na obiadek i po 14:00 idziemy po Nadię.
                Szkoda, że pogoda taka brzydka, wczoraj jak Nadię odebraliśmy, to jeszcze chciałam trochę pospacerować...ale Nadia nie chciała, nie lubi takiej pogody.
                Dzisiaj pewnie będzie powtórka.

                marzenia Kuruj się Kochana, żeby Cię choróbsko nie rozłożyło.Co do tego zabiegu....ja bym się też na Twoim miejscu wstrzymała, Martynka ma dopiero 4 lata, niektóre 5-6 latki jeszcze ''r'' nie mówią. Widzisz jak z nami było...z dnia na dzień poprawa. Mam nadzieję, że poćwiczycie i u Was też tak będzie. Zawsze można się na zabieg zdecydować, ale moim zdaniem najpierw ćwiczenia.

                Przyszły już moje kosmetyki, dla mnie podkład ok jak za tą cenę.Początkowo miałam wrażenie, że w ogóle nie matowi skóry zła byłam jak nałożyłam ale po chwili zrobiła się matowa, teraz tylko na jak długo...cóż...testuję
                Efektu maski nie ma, bardzo się dobrze dopasowuje do skóry. Potestujemy, zobaczymy...
                Kusi mnie jeszcze ten który BGKM zachwalała, już kilka razy po niego sięgałam ale nigdy się nie skusiłam.
                Last edited by jaka_ja; 22-11-2012, 12:18.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  Testuj testuj Kochana i daj znać
                  W Rossmanie jest promocja -40% na kosmetyki kolorowe i może się skusze na ten Max Factor?

                  U nas to nie z 'r" jest problem tylko z ''L''.Na literkę ''r''dziecko ma czas do 6 roku.Jednak ta logopedka powiedziała,że przez to skrócone wędzidełko dziecko będzie miało problem i z wypowiedzeniem tej literki.
                  Martynka ur.11 listopada 2008
                  Iga ur.3 sierpień 2012



                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    Jak się skusisz to daj znać

                    Nadia też nie mówiła ''l''. Było zamiast lalka- jajka, zamiast lokomotywa-jokomotywa itp.itd. a teraz już ładnie mówi ''l'' i praktycznie ''r'' słyszę.
                    Jeśli dziecko nie powie ''l'' to i ''r'' nie powie.Taka kolej rzeczy.

                    Sama zdecydujesz.Skoro to ma tak pomóc, to może jednak trzeba zrobić ten zabieg.Musisz się z tym ''przespać'', przemyśleć..


                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Nie no coś Ty źle mnie zrozumiałaś.Ja nie jestem za zabiegiem.Najpierw ćwiczenia.Boje sie zabiegu.
                      Martynka ur.11 listopada 2008
                      Iga ur.3 sierpień 2012



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        Rozumiem Kochana, wiem, że się boisz, bo też bym się bała strasznie ale jeśli to będzie typowo ''techniczny''że tak powiem problem, to tego nie przeskoczysz...Nie wiem w jakim stopniu same ćwiczenia mogą pomóc. Nie znam się.U nas nie stwierdzono problemu z wędzidełkiem.
                        Ja mam nadzieję, że ćwiczenia Wam pomogą...tego Wam życzę.
                        Zapisz Martynkę do logopedy i niech ćwiczy
                        Nadia bardzo lubi te zajęcia. Poza tym polecam Mimowa.pl


                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Czy ta stronka jest tylko płatna?
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Nadusia odebrana, zaliczyliśmy jeszcze spacerek i plac zabaw.
                            Nadia zadowolona, bo jeszcze z Mateuszem się pobawiła.Dowiedziałam się, że zerówkę przenoszą z naszej szkoły podstawówki do jakiejś placówki na innym osiedlu! Tak więc trzeba będzie nasze dzieci dużo dalej dowozić
                            Przyznam, że i tak nie mamy blisko a teraz to bez auta na wyłączność, to nie wiem, jak Nadię będę w przyszłości zawoziła i odbierała

                            marzeniaStronka płatna, tylko kilka ćwiczeń jest odblokowanych.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Znowu puściutko....

                              My już spakowani,czekamy tylko na m i Martynkę i ruszamy.

                              jaka_ja Chyba wykupimy na rok ćwiczenia z tej stronki.Jest promocja duża.Pokaże tylko Martynce czy jej się spodobają cwiczenia.A Wam jak pomogła ta stronka?Nadi lubi grać w te zabawy?
                              Dzwoniłam umówić nas do logopedy to termin na styczeń,lutyFajnie.
                              Co do zerowki i szkoły to ja nie wiem jak my też bedziemy sobie radzić.Dzieci chodzą w różnych godzinach np.9-12.No i co chyba bedzie trzeba opiekunkę mieć zeby dziecko prowadzala i odbierała,albo rzucić pracę .No bo jakie inne wyjście?Ehhh
                              Last edited by marzeni; 23-11-2012, 14:56.
                              Martynka ur.11 listopada 2008
                              Iga ur.3 sierpień 2012



                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                Co tak pusto?
                                Piszcie dziewczyny...

                                U nas dzisiaj fajny dzionek spędzony z moją najmłodszą siostrą. Dzieciaki nie odstępowały cioci na krok-wymęczona od nas wyjechała
                                Nadia jak ją odebrałam z przedszkola, to cały czas cioci zajęcia wymyślała...hehe...

                                Ignaś pomimo tego, że spał dzisiaj tylko raz miał straszny problem z zaśnięciem wieczorem
                                Wstawał w łóżeczku, płakał...

                                marzeniaWłaśnie...ja sobie nie wyobrażam, jak to wszystko będzie wyglądało...dziecko ma siedzieć pół dnia na świetlicy, czy jak???
                                Inaczej jak obok jakiś dziadek, babcia, ktoś, kto Ci może odebrać dziecko, a tak...Nie wiem, jak to ma wyglądać.
                                Wszystko przed nami...

                                Co do tej stronki...my też mamy na rok, opłacało się najbardziej. Nadia bardzo lubi Mi

                                Chyba mnie zaraziłaś, bo mnie dzisiaj gardło boli.

                                Udanego wyjazdu do rodzinki.

                                Dobrej nocy!
                                Last edited by jaka_ja; 23-11-2012, 22:08.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X