Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z Listopada 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamy z Listopada 2008

    My sporo na dworku. Trzeba korzystać z pogody. Nadia szalała na rowerku.
    Wasze dziewczyny już umieją jeździć bez bocznych kółek?
    Dzisiaj patrzę, a Mateusz Nadii kolega śmiga jak szalony na dwóch kołach, chwilę nas nie było a tu proszę...
    Mąż wrócił szybciej z pracy, chyba nie mógł się zaklimatyzować po urlopieZrobił obiadek. Miło...

    Słoneczko Ja marzę ostrożniej, wiem, że Australia to u mnie poza możliwościami...hehe...

    marzenia Mam nadzieję, że to zmienione mleczko będzie lepsze dla Igi.
    Gadaniem lekarzy i pielęgniarek się nie przejmuj. To nie jest mówione, że na Twoim mleku nie byłoby krostek, kolek...takiej gwarancji nie ma, co za głupie gadanie.
    Ty masz być spokojna, dziecko nakarmione i szczęśliwe. Jeśli masz mało pokarmu, to musisz dokarmiać i tyle...Każda kobieta inna.Nie ma reguły.
    Dzieci ''butelkowe'' to też szczęśliwe dzieci

    Nie wiem, czy Wasze dziewczynki mają tego typu zestawy, jeśli nie, to polecam http://www.nygus2.sote.pl/go/_info/?...=8254a&lang=pl
    Nadia zachwycona, siedzi, wycina sukienki, nakleja te korony, biżuterie...tworzy piękne księżniczki a mamusia w sumie też lubi takie rzeczy....hehe...więc jej pomaga
    Last edited by jaka_ja; 20-08-2012, 17:27.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamy z Listopada 2008

      witam...

      słoneczko
      Australia?? o nie... wierze, że jest piękna gorąca itd. ale jest to tez najbardziej jadowity kontynent na świecie... pająki i inne jadowite robaki mmm nie to nie dla mnie

      marzeni...
      mój Antek tez był uczulony na mleko... nie wiem jak jest z twoją Igą.. ale mój Tonis miał uczulenie na białko mleka krowiego i rozumiem Cię bo ja go tez nie mogłam karmić i wiem co czujesz...
      polecam mleko bebilon pepti. białko jest rozbite na peptydy i jest przez to łatwiej przyswajalne i nie uczula.
      Mam nadzieje, że będzie już dobrze i nie będziecie się musiały stresować.

      Jutro mam wizytę u gin.
      Bardzo się denerwuje...
      "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












      Skomentuj


        Odp: Mamy z Listopada 2008

        pamka Kochana, spokojnie. Wszystko będzie dobrze.


        Skomentuj


          Odp: Mamy z Listopada 2008

          marzeni wystarczy ze znajdziecie odpowiednie mleko i wszystkie prblemy znikna no coz niektorzy lekarze juz tacy sa niestety
          jaka ja fajny ten zestaw . a oliwia jezdzi z 4 kolkami bo cale lato byla na nie z rowerem ale ostatnio czesto jezdzi w przyszlym roku kupujemy nowy to zacznie nauke na dwoch

          moje dziecie juz sobie zamowilo prezent urodzinowy heh http://allegro.pl/mattel-gra-angry-b...547929278.html

          pamka o tak jadowite robale to tez nie dla mnie ale Sydney chetnie bym odwiedzila, daj znac jak po wizycie
          ewisienka co tam u was?
          u nas burza juz druga chyba niedlugo ide spac co cos nie tego jestem meczacy byl dzisiaj ten upal jakies 35 stopni do tego mamy remont w domu a moj ojciec sie z tym raczej nie spieszy wiec pewnie jeszcze miesiac zycia w balaganie grrrr

          Skomentuj


            Odp: Mamy z Listopada 2008

            Hej mamusie
            My w niedzielę byliśmy na grilu u mojej szwagierki, dziewczynki się wyszalały - Weronika zadowolona, a Nadia praktycznie oka w niedzielę nie zmrużyła - normalnie myślałam że się wykończę- nie potrafię jeszcze do końca rozszyfrować tego mojego małego robaczka bo raz ma dzień że śpi praktycznie non stop, a raz ma taki że jak królik i przy tym strasznie się złości i denerwuje przy cycuniu.

            Marzenia ja mleka mam strasznie dużo i jest tłuste ale co z tego ja tez rozważałam przejście na butelkę nie z własnej wygody tylko właśnie dla dobra dziecka. Nie miała uczulenia tak jak Twoja Igusia, ale strasznie się denerwowała i czasem jeszcze jak pisałam wyżej denerwuje przy cycu- nie wiem co jest tego powodem- kolek nie ma bo byłby to płacz raczej o jednej i tej samej porze podejrzewam, że problemem jest u nas ta nieszczęsna kupka która nadal jest co 2-3 dni.
            Kochana ja na Twoim miejscu w ogóle bym się nie przejmowała lekarką i jestem tego samego zdania co Sylwia dzieci "butelkowe" to też szczęśliwe dzieci. Karm małą cycem np. tylko w nocy jeśli masz taką możliwość to też będzie dobrze, a jeśli nie to kochana na butelce będziesz miała pewność że zjadła tyle ile powinna i będzie ładnie spać z pełnym brzuszkiem.
            Kochana o której kąpiesz Igę i o której zasypia Ci już na noc? Co ile budzi ci się w nocy? kochana 100 pytań do

            Słoneczko dobrze mieć marzenia, a nóż widelec może się kiedyś spełnią- życzę Ci tego z całego serca. Moim skromnym marzeniem jak na razie jest wyjazd przynajmniej na 2-3 dni w góry i Hiszpania marzy mi się od dawna. Pk zdjęciach Sylwi to Chorowacja tez jest gdzieś tam w czołówce moich marzeń ehhh może kiedyś jedno z nich się spełni bo jak na razie to sama wiec co pieluchy, pieluchy i jeszcze raz pieluchy

            Jaka_ja my jeszcze jeździmy na 4 kółkach, Weronika dopiero w tym roku zaczęła jeździć na rowerku. Ja jestem zła bo kupiłam jej takiego złoma że szok, mąż musi co chwilka coś dokręcać jej w tym rowerze, wszystko się sypie i chyba na przyszły rok czeka mnie kupno jeszcze jednego. Za to Weronika świetnie radzi sobie na rolkach na przyszły rok będzie śmigać już sama - jak na razie to jeszcze trochę ją podtrzymuję bo się boję że buźkę rozbiję, a tu przecież lada moment przedszkole.
            Co do tego zestawu muszę jej taki zakupić bo już kiedyś takie cos widziałam w smyku. A i jeszcze jedno jak tam przygotowania do Chrzcin, kiedy robicie? Ja chcę ochrzcić mała 23 września. Miałam robić w restauracji, ale moja mama jak to babcia powiedziała, że wszystkim chrzciny wyprawiała to i Nadii musi zrobić. Dlatego tez muszę ustalić menu Ty już coś ustaliłaś do jedzenia?
            Pamka nie martw się kochana będzie wszystko dobrze. Daj nam koniecznie znać co i jak.

            Własnie dziewczynki już niedługo przedszkole się zaczyna, macie już wszystko dla dzieciaków. Ja muszę Weronice wymienić połowę garderoby bo mi tak podskoczyła w górę. Leginsy i bluzki oraz buty po przedszkolu muszę jej kupić. Za tydzień w lidlu będą fajne oferty zobaczcie sobie
            Last edited by ewisienka; 21-08-2012, 10:27. Powód: literówka
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Odp: Mamy z Listopada 2008

              Hej Kochane!

              Jak poranek mija? My zjedliśmy śniadanko...Ignaś zaraz na drzemkę pójdzie a Nadia dalej swoje księżniczki tworzy
              Muszę się Wam pochwalić, że synek coraz lepiej śpi, dzisiaj jak go położyłam ok 20:00 , to tylko raz ok 5:00 się obudził i spał do 7:00.

              Jutro Ignaś kończy roczek! Niesamowicie szybko zleciało.

              2 wyprawiamy ten roczek, no i chrzest. Niestety jeszcze nic dla Ignasia nie kupiłam do ubioru. Chcę coś takiego mu sprawić, co wynosi. Licytowałam fajny lniany garniturek ale niestety sprzątnęli mi go sprzed nosa.
              Czas goni, więc muszę coś wybrać.
              Może taki garniturek http://allegro.pl/garniturek-do-chrz...565040980.html ?
              Nie mam natchnienia na tą imprezę, nawet menu nie ustaliłam jeszcze, jakiś tort trza zamówić, ciasta...
              Nie chciałabym robić takiego typowego obiadu z ziemniakami, więc chyba tylko sałatki, surówki, mięso na ciepło...potem tort i kawa, ewentualnie jeszcze później jakieś zapiekanki, ryby na ciepło...
              Myślicie, że ktoś się obrazi jak nie będzie ziemniaków i sosu?

              ewisienka To Twoja mała już się nie budzi w nocy?????
              Last edited by jaka_ja; 21-08-2012, 10:23.


              Skomentuj


                Odp: Mamy z Listopada 2008

                sylwia kochana budzi się na jedzenie 2 razy czasem raz, ale je na śpiocha bo zaraz po podaniu cycka usypia.
                Fajne te garniturki i nie sa nawet bardzo drogie i potem tez na jakąś okazję można małego w niego ubrać czy wykorzystac np spodnie albo koszulę osobno. ja myslałam o jakieś sukneczce tylko takiej zwykłej albo bawełnianej albo z lnu. nie chcę tych sliskich sukienek bo myślę że dziecko się w takiej tylko spoci a tak bedziej przewiewniej i jakaś opaska na główkę. U chłopców te kaszkieciki mi się podobają bardzo
                Super że Igna juz lepeij spi
                uciekam zjeść coś i lece na spacerek z małą bo u nas dzisiaj chłodniej
                WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamy z Listopada 2008

                  ewisienka Właśnie...przedszkole...a jak narazie pani z przedszkola się nie odezwała. Mamy mieć pod koniec sierpnia jakieś zajęcia integracyjne.
                  Też muszę Nadię trochę obkupić.Głównie leginsy, bluzeczki, skarpetki.

                  Co do chrztu. Nic konkretnego jeszcze nie wymyśliłam.Ogólny zarys menu tylko mam w głowie. Mówię, że nie mam natchnienia na tą imprezę w ogóle.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamy z Listopada 2008

                    hello witam sie i ja my dzisiaj od rana zakupowy skoro wyplata jest to trzeba bylo zrobic zakupy uzupelniajace w rossmanie przy okazji weszlysmy do sh jak ja lubie tam chodzic heh

                    ewsienka oliwia nie dostala sie do przedszkola wiec wyprawka mnie nie czeka ale musze jej kupic spodnie rajstopy pewnie moze kurtke na jesien bo tak to mamy wszystko w lidlu 31 sierpnia sa fajne dwu paki bluzek za 20zl i spodnie tez za 20zl musze jej kupic
                    jaka ja jak dla mnie to takie garniturki to zbedny wydatek(albo przynajmniej mi sie nie podobaja) bo to raczej na raz nie lepiej kupic jakas koszule ladna z krotki rekawkiem i dzinsy?? a na to jesli bedzie chlodniej jakis bezrekawnik ?

                    Skomentuj


                      Odp: Mamy z Listopada 2008

                      Jaka_ja Ja też nie mam natchnienia ale wiesz co trzeba się do tego zabrać i to jak najszybciej żeby potem nie było na warjackich papierach .
                      No właśnie patrzę na suwaczek Ignasia i tak zasuwa że szok już jutro Roczek, a pamiętam jak przyszłaś ze szpitala i pokazałaś zdjęcie małego a tu prosze już taki duży chłopiec. Z roku na rok powiększa nam się też rodzinka forumowa

                      Słoneczko widziałam wlaśnie tą ofertę i na pewno będę musiała iśc do lidla na otwarcie bo potem to przebrane i nie ma rozmiarów bo każdy się rzuca teraz na ciuchy

                      Idę na kawusię ktoś chętny?
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamy z Listopada 2008

                        No nie!!!!Ależ się wnerwiłam.Pisałm od jakiegoś czasu do Was posta i szlag mi go trafił
                        Martynka ur.11 listopada 2008
                        Iga ur.3 sierpień 2012



                        Skomentuj


                          Odp: Mamy z Listopada 2008

                          Nie wiem może uda mi się napisać jeszcze raz,dopóki chwilowo Iga śpi,a Martynka z tatusiem czytają ksiązeczki.
                          Mi brakuje na wszystko czasu.Ostatnio z niczym się nie wyrabiam.Iga ma straszne bóle brzuszka,płacze okropnie.My nie umiemy jej pomóc.Kropelki też nie działają.Kupki nadal nie zrobiła.Nie wiem czy to mleko Bebiko Ha jest dla niej dobre czy nie?Jak narazie nie widzę poprawy.
                          Buzia strasznie zsypana w krostach,jak na nia patrzę to aż płakac mi się chce
                          Tak jak mówicie dzieci "butelkowe"są też szczęsliwe.Moja Martynka wychowana na sztucznym i było ok.Grunt to dobrać odpowiednie mleko,nie chciałabym eksperymentować na takim maluszku,bo to tez nie zdrowe dla dziecka takie co raz zmiany mleka.
                          A druga sprawa,że nie wiem jakie inne mleko miałabym jej podać?

                          ewisienka My kąpiemy o 19 Igę,po niej Martynkę.Tak więć malutka zasypia gdzieś ok.20.Budzi się rożnie (ostatnio się rozregulowało)ok.1 pożniej o 3 i 6.
                          Kiedy odpadł Nadii pępuszek?Nam się jeszcze trzyma.

                          Martynka też mi z wielu rzeczy wyrosła.A te ciuszki w Lidlu będą świetne.Tez się wybiorę.

                          jaka_ja No to zaraz macie imprezkęMy jeszcze nie wiemy kiedy będziemy chrzcić.
                          Co do rowerku to Martynka jeszcze na 4 kólkach jeździ.Ma kólka 16 i na dwóch by jeszcze sobie nie poradzila.Jej rówieśnicy koledzy widziałam już śmigają na dwóch,ale to chłopaki
                          Ten zestaw kreatywny świetny.Nie widziałam takich.Będzie super podpowiedz dla cioci albo babci na urodziny.One zawsze się pytają co kupić.

                          Pamka Jak po wizycie u lekarza?
                          Last edited by marzeni; 21-08-2012, 15:12.
                          Martynka ur.11 listopada 2008
                          Iga ur.3 sierpień 2012



                          Skomentuj


                            Odp: Mamy z Listopada 2008

                            Nadia pojeździła na rowerku z dzieciakami, my z Ignasiem babki z piasku robiliśmy, aż miło.Synek mi już nawet pomaga sprzątać zabawki z piaskownicy.Duży chłopiec

                            Słoneczko Początkowo też myślałam jeansy, koszula...ale ja go często ubieram w jeansy i koszulę, a to jego święto i ma być elegancki. Mi się podoba taki maluch w garniturku. Nie uważam, że to zakup na jeden raz, bo przecież różnie można zestawiać, komponować z innymi ciuszkami. Musi być kamizelka, koszula, muszkaPrzy gajerku się nie upieram, bo nie wiem, czy za ciepło nie będzie.

                            Zły link wkleiłam, podobny gajerek, ale to ten co chciałam...http://allegro.pl/basbet-komplet-na-...577353801.html.

                            marzenia Widzę, że i Ty już doskonale wiesz, co oznacza podwójne macierzyństwo...Łatwo nie jest, prawda? Najgorzej, jak dzieci w tym samym czasie marudne się robią, nigdy nie wiem, do kogo najpierw Wygrywa zazwyczaj Ignaś, bo młodszy...Wszystko ma swoje plusy i minusy.
                            U nas już coraz więcej wspólnie się bawią. Wczoraj robili wyścigi raczkując od pokoju do pokoju i śmiejąc się przy tym głośno.Wspaniały widok! Bezcenny!
                            Czasami nie wiemy, w co ręce włożyć...ale i radość podwójna

                            pamka Melduj, jak wizyta?

                            Piję kawusię, ktoś ze mną?

                            Dziewczyny, może podzielicie się ze mną jakimiś dobrymi przepisami na sałatki/surówki?
                            Coś sprawdzonego? Poza grecką
                            Last edited by jaka_ja; 21-08-2012, 17:09.


                            Skomentuj


                              Odp: Mamy z Listopada 2008

                              Hej.
                              Pozwólcie ze sie wtracę.
                              MARZENI gratuluję ślicznej kruszynki!!!
                              Chciałabym Ci napisac że jeżeli dziecko ma alergie na białko mleka czego efektem jak widac jest wysypka i bole brzuszka to niepowinno sie podawac juz mleka HA bo to jest mleczko dla maluszków u ktorych jest wysokie ryzyko alergii a jej jeszcze nie mają bo jeśli objawy już sa to należy podac mleko dla alergików Nutramigen lub Pepti.Dlatego musisz udac sie do lekarza bo te mleka sa na receptę.Jezeli lekarz robi jakieś trudności to najlepiej zmienic na innego bo ewidentnie widac że dziecko ma alergię na mleko.
                              EWISIENKA Tobie tez gratuluje maleństwa!!!
                              Piszesz że mała denerwuje sie przy cycu,czyli pręzy sie rzuca itp.?Watpię że dlatego że nierobi kupki codziennie bo cycowe dzieci moga kupki nie robić nawet tydzień mój tak miał kupka była raz w tygodniu i tez się denerwował przy cycu okazało sie że synek ma problemy z napieciem mięsniowym.Koniecznie zapytaj o to pediatrę lub udaj sie do neurologa lepiej chuchac na zimne niz potem żałowac że czegos sie niedopilnowało.
                              Powodzenia życzę


                              Skomentuj


                                Odp: Mamy z Listopada 2008

                                jaka ja salatki hmm ja ostatnio robie jedna w kolko bo olilwia uwielbia czyli pomidor ogorek kiszony salata czasem dodaje grzanki i ser w sumie wlozyc mozesz co chcesz a do tego jogurt wymieszany z sosem wloski (tym w proszku) jaks czas temu co drugi raz to jedlismy bo oliwia nie miala dosc

                                aaa zaraz oszaleje z tym balaganem w tej chacie grrrr

                                mozecie polecic jakies gry planszowe? bo oliwia jak juz wspominalam uwielbia wiec zamierzamy jej jakies kupic na gwizdke i ur a napewno ktos sie zapyta co kupic a to dla niej najlepszy prezent obecnie (dzisiaj z nia gralam 4 razy w memory mam dosc i 3 w spadajace malpki maly maniak)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X